Autor Wątek: Nowy dzial - Live Sound  (Przeczytany 16138 razy)

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Odp: Nowy dzial - Live Sound
« 04 Lut, 2013, 08:04:24 »
Widać jak zwykle każdy inaczej woli i nie ma jednoznacznej reguły dla każdego ;) Maciek na przykład twierdzi, że grają napierdoleni i podobno jest ok. Zweryfikuje w piątek być może :D Kończmy OT, jak powstanie nowy dział to się zrobi topic 'Picie przed koncertem - wnioski po...' i będziem testować ;D

sobote jak juz ;) wywolales mnie to sprostuje - gram , dwoma 30letnimi alkoholikami i kazdy u nas wie ile moze zeby wszystko bylo ok, ja wypije ok.2 przed i bedziesz wszystko ok, nasz wokalowy znacznie wiecej i wziac siedzi a perkusista jedno przed jedno w trakcie, tylko tu trzeba wziac pod uwage ze gramy kurewsko proste rzeczy w 4/4 w spokojnych tempach wiec samo granie tych numerow nie jest specjalnie trudne

Posty połączone: 04 Lut, 2013, 08:05:13
Widać jak zwykle każdy inaczej woli i nie ma jednoznacznej reguły dla każdego ;) Maciek na przykład twierdzi, że grają napierdoleni i podobno jest ok. Zweryfikuje w piątek być może :D Kończmy OT, jak powstanie nowy dział to się zrobi topic 'Picie przed koncertem - wnioski po...' i będziem testować ;D

sobote jak juz ;) wywolales mnie to sprostuje - gram z dwoma 30letnimi alkoholikami i kazdy u nas wie ile moze zeby wszystko bylo ok, ja wypije ok.2 przed i bedziesz wszystko ok, nasz wokalowy znacznie wiecej i wciaz siedzi a perkusista jedno przed jedno w trakcie, tylko tu trzeba wziac pod uwage ze gramy kurewsko proste rzeczy w 4/4 w spokojnych tempach wiec samo granie tych numerow nie jest specjalnie trudne