Wzmacniacze i akcesoria > Wzmacniacze i kolumny

Celestion V30 made in UK/Czajna

(1/15) > >>

metal:


Wyciagniete z tematu o Vaderach, trzymamy sie watkow na forum, ok?

[...]ale napisz czy ta mese masz sprzed czy po 2005 roku, choci i celestiony czy masz angielskie czy chinczyki (na nich tez pisze made in england ipswich wiec data jest najlepszym wzynacnikiem, te chinczyki to niestety padlo, wala takim piachem ze uszy bola i zero srodka

m4ody:
Ok sprawdze, ale wydaje mi sie, ze na angielskich, bo fajnie chodzi. Na pewno duzo lepiej od mojej byłej nb na v30  :-\

Wstępnie mamy ustawiony koncert we Wrocku w listopadzie więc będziesz miał okazje przetestowac  ;)

skarhead:

--- Cytat: metal w 08 Sie, 2008, 14:03:53 ---ale napisz czy ta mese masz sprzed czy po 2005 roku, choci i celestiony czy masz angielskie czy chinczyki (na nich tez pisze made in england ipswich wiec data jest najlepszym wzynacnikiem, te chinczyki to niestety padlo, wala takim piachem ze uszy bola i zero srodka

--- Koniec cytatu ---

Metal a to nie zalezy przypadkiem od "przełamania" się głosników?

Bo to też ważne - porównywałeś rozegrane paczki czy nie ?

W wypadku kolumn które ogrywaliśmy różnicy raczej nie było (PO) rozegraniu - nie większe niż wynikające z konstrukcji.

metal:
To nie przelamanie glosnikow:

V30 angielskie : http://www.voila.pl/166/2y0g1/?1

V30 chinskie:  http://www.voila.pl/168/5rmjj/?1

Niestety chinskie tez sa podpisane made in england ipswitch, one sa robione w chinach a jakis tam ostateczny montaz w anglii, ale glowy nie dam bo nie wiem jak jest dokladnie. Nie wiem tez jak je rozroznic. Zdaje sie rok 2005 to jest okres przeniesienia produkcji.

Kumpel ma 2 letnia mese i dokladnie to tak gra (chinskie) wali siara nawet jak sie skreci na piecu.
A moj engl ladnie wali srodeczkiem [stary engl na V30] i zero siary nawet jak glowe ustawisz na wprost glosnika. Zupelnie inne brzmienie.

Page_Hamilton:
Chyba ktos zapomnial jeszcze dodac, ze w tej pierwszej probce odkrecil presence na full :) No bez przesady. V30 w Chinach skladaja od 2005 ? Jesli tak, to ja porownywalem 2 paki Mesy. Jedna raczej sprzed 2005 i jedna roczna...brzmialy tak samo.

P.s. ale jak by nie patrzec to kazda paka na ktorej gralem (z wyjatkiem Orange, ale ona sama w sobie jest ciemna) brzmiala taka straszna siarka :D nawet po skreceniu presence i treble do 0 przy basie i resonance na 8 i 5 (!!!)
wiec moze wszystkie glosniki byly chinskie ? :|

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej
Powered by SMFPacks Mentions Pro Mod
Powered by SMFPacks Alerts Pro Mod