Autor Wątek: KEMPER PROFILING AMP USERS - porady, pomysły, presety.  (Przeczytany 193871 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Ino Uno! Czas poszukać do Elevena ;).
Paczki z głów!

Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520

Offline kryho

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 94
Lothar, napisz coś więcej. Mam obecnie zwykły Uno i nie wiem czy warto zamawiać.
http://www.myspace.com/kryho
Gibson Les Paul Custom 1974- Warmoth Strat - MM Axis supersport- Yamaha APX700- Carvin DC400-Kemper Amp-Fender Supersonic 60-Reussengehn 50\50-Fender tonemaster 4x12

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Lothar, napisz coś więcej. Mam obecnie zwykły Uno i nie wiem czy warto zamawiać.

No programming required! Power on and get started. It’s as simple as that.
Customizable if needed. With a simple 2-click procedure you specify which stomp switches you want on the floorboard.
Full 2-way communication with the KPA: the stomp LEDs reflect the correct effect states at all time!
The KPA tuner is controlled from the FCB1010 and shown on the FCB1010 display!

http://www.uno4kemper.com/UnOforKemper_manual.pdf

Po krótce - wystarczy zmienic chip i w standardzie od razu masz ustawione preset 1-5 (midi pc), a 6-10 to stompoboxy, które mozesz pozmieniac miejscami etc.
Oprocz tego wyswietla Ci tuner i takie tam bajery. Tuner włacza się w momencie jak zrobisz gejem glosnosci na zero.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline kryho

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 94
dzięki.
Z tego co się zorientowałem, mój z Uno obecnie różni się brakiem tunera na FCB i brakiem naklejek :D
« Ostatnia zmiana: 26 Cze, 2013, 18:53:27 wysłana przez kryho »
http://www.myspace.com/kryho
Gibson Les Paul Custom 1974- Warmoth Strat - MM Axis supersport- Yamaha APX700- Carvin DC400-Kemper Amp-Fender Supersonic 60-Reussengehn 50\50-Fender tonemaster 4x12

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Ja się nie znam. Tylko podmieniłem chip i działa, wiec jestem szcześliwy :)
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline kedzior

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 81
Ma ktoś Kempera w okolicach wroca?
Cloud9
HeadUp

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Jesli Poznań to okolice Wrocka to tak.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline kedzior

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 81
Ziomek kupił i mam na tydzien u siebie - Siądę i porównam z axem ultra:0

Posty połączone: 22 Wrz, 2013, 23:17:30
Ludziska macie gdzieś jakiś sensowny manual/tutorial do Kempera? Jest jakiś program do edycji , wgrywania presetów tak jak w Axe  - Axe edit?
« Ostatnia zmiana: 22 Wrz, 2013, 23:17:30 wysłana przez kedzior »
Cloud9
HeadUp

Offline Myxu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 267
Poszukaj na oficjalny forum, jest gdzieś jakiś nieoficjalny edytor tagów kemperowych.
Nie da się wprawdzie edytowac parametrów, ale za to nie trzeba literek klepać, co dla mnie przynajmniej było podstawą bo akurat wszystkie parametry są łatwo dostępne w kemperze.

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
uzywaj interface w hardwarze. jest tak prosty ze prostrzy byc nie moze.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline kedzior

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 81
Ale w jaki sposób wrzucić do Kempera profile z neta?
Cloud9
HeadUp

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline Stachu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 339
  • Trv
Powoli zaczajam się na Kempera, na razie analizuje pewne opcje, i mam pytanko do Was-która opcję opłaca się bardziej zakupić: czysty Kemper, czy Kemper ta droższa wersja już z końcówką mocy jak się nie mylę? Ta druga wersja jest niemal o 3tys. droższa, czy to się opłaca?
Udane dile: metal, Dale Cooper, Donnie, AngelSTM, MadYarpen, marczaq, Musza, Orange (Polecam!)

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
jak chcesz uzywac tylko FRFR to sie nie oplaca.




Btw. wczoraj wyszla paczka Lasse Lamerta i jest zajebista.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline Stachu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 339
  • Trv
Raczej nie tylko FRFR, paki też wchodzą w grę i chciałbym miec taka możliwość, ale końcówkę mocy można miec zdecydowanie taniej niż te 3tys różnicy w cenie...
Udane dile: metal, Dale Cooper, Donnie, AngelSTM, MadYarpen, marczaq, Musza, Orange (Polecam!)

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Raczej nie tylko FRFR, paki też wchodzą w grę i chciałbym miec taka możliwość, ale końcówkę mocy można miec zdecydowanie taniej niż te 3tys różnicy w cenie...

jakbym bardzo potrzebował koncowke to bym bral kempera z koncowka bo lubię miec wszystko w jednym produkcie. Ale nie potrzebuję bo jak się bawię w cyfrę to nie mam ochoty się pierdolić z koncowkami, lampami i paczkami bo to trochę przeczy ideii korzystania z cyfry.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Pytanie do grzebaczy i znafcóf  czyli do Lothara :P . Jak z ulubionych wywalić te juz nielubione. Słabo coś czytam to instrukcje :(

Offline Stachu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 339
  • Trv
Raczej nie tylko FRFR, paki też wchodzą w grę i chciałbym miec taka możliwość, ale końcówkę mocy można miec zdecydowanie taniej niż te 3tys różnicy w cenie...

jakbym bardzo potrzebował koncowke to bym bral kempera z koncowka bo lubię miec wszystko w jednym produkcie. Ale nie potrzebuję bo jak się bawię w cyfrę to nie mam ochoty się pierdolić z koncowkami, lampami i paczkami bo to trochę przeczy ideii korzystania z cyfry.

Czyli podstawowy zestaw na którym można grac próby i koncerty to: Gitara>Kemper>np.ALTO TS115A, czy tak?
Udane dile: metal, Dale Cooper, Donnie, AngelSTM, MadYarpen, marczaq, Musza, Orange (Polecam!)

Offline kryho

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 94
wszystko transferujemy via USB. Ja używam Kempera z lampową końcówką i 4x12, nie grałem na tym z końcówką więc nie wiem.
http://www.myspace.com/kryho
Gibson Les Paul Custom 1974- Warmoth Strat - MM Axis supersport- Yamaha APX700- Carvin DC400-Kemper Amp-Fender Supersonic 60-Reussengehn 50\50-Fender tonemaster 4x12

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Pytanie do grzebaczy i znafcóf  czyli do Lothara :P . Jak z ulubionych wywalić te juz nielubione. Słabo coś czytam to instrukcje :(

Wywalic z ulubionych czy wywalic w goole?

Posty połączone: 08 Paź, 2013, 15:28:58
Pytanie do grzebaczy i znafcóf  czyli do Lothara :P . Jak z ulubionych wywalić te juz nielubione. Słabo coś czytam to instrukcje :(

Wywalic z ulubionych czy wywalic w goole?
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Z ulubionych przede wszystkim a najlepiej fogle

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Piszę z pamięci - guzik Rig - guzik drugi albo trzeci nad LCD "favorites"  zaznaczasz lub odznaczasz.

Co do usuwania to chyba analogicznie tylko zaznaczasz "delete" ;)
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline Stachu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 339
  • Trv
Lothar, powtórzę się z pytaniem o podstawowy chain, czyli Gitara>kemper>aktywna kolumna?

I czy z kemperem można stosować efekty typu tube screamer i czy działają z tym modelerem podobnie jak ze zwykłym wzmakiem?

dzięki
Udane dile: metal, Dale Cooper, Donnie, AngelSTM, MadYarpen, marczaq, Musza, Orange (Polecam!)

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Lothar, powtórzę się z pytaniem o podstawowy chain, czyli Gitara>kemper>aktywna kolumna?

I czy z kemperem można stosować efekty typu tube screamer i czy działają z tym modelerem podobnie jak ze zwykłym wzmakiem?

dzięki


1) tak
2) tak
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
308 Odpowiedzi
235337 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Paź, 2021, 19:25:34
wysłana przez dari555
919 Odpowiedzi
332964 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Sty, 2024, 21:18:53
wysłana przez Zomballo
743 Odpowiedzi
296969 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lis, 2023, 19:22:00
wysłana przez Skibodeptak
100 Odpowiedzi
53655 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Lut, 2013, 22:46:46
wysłana przez Vertigo
111 Odpowiedzi
65683 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Sty, 2013, 20:25:40
wysłana przez domas