Autor Wątek: POD XT  (Przeczytany 15815 razy)

Offline dr.evil

  • Gaduła
  • Wiadomości: 213
  • sqqrv jakih mauo
POD XT
« 18 Lut, 2007, 16:44:13 »
jupikaej... jak to mowil moj tata
dobra nie jestem forumowiczem mimo ze kidys bywalem,znam pare osob tutaj i przygldalem sie dlugo ...az postawnowilem sie dolaczyc
dobra do rzeczy


mam POD XT juz ponad 2 lat (za 2miechy bedzie z 3:P) ale od 5 miesiecy jestem posiadaczem model packa(wszysko) wybulilem za to 70L bo fundnowalme sobie bedac w szkocji.
Strasznie ciezko bylo to dostac sczegolnie ze trzba bylo miec karte kredytowa i to jescze taka jaka akceptuja.mialem z tym perypetie,niewazne
Linki z emula i inne pierdoly to sciema,trzba byc zalogowanym na Line6,trzeba podac nr seryjny,trzeba miec net podlaczaony,wysylaja ci koda,sprawdzaja i sciagane masz modelpacki przez line monkeya

Brzmieniowo... hmm wiadomo ze nie poprawiaja one brzmienia (czestotliwosic probkowania czy czegkolwiek innego podobnego) samego poda,ale dodaja pare "presetow"...a ja w sumie jestem fanatykiem brzmeinia meshuggahowego..(pan bulb mnie przekonal do metalshopa).

 Brzmienia ciekawe, wiele bardziej klarowne niz te ktore nam dostarczono w standardzie.. sczegolnie Diamondplate.. oraz urywajacy dupe Big Bottom...w sumie tylko o niego chodzilo ...ale tez... no wlasnie=zaskoczyly mnie tez inne z ktorych pare ciekawych brzmien mozna wykrzesac
FX... poza dodaniem paru zbednych bajerow typu "synth" i udawaniu kiepskium basu jest FX equalizer... czyli podbicie czegostam co kto chce... co naprawde potrafi zastapic wysluzonego i mulacego screamera,tubedrive i takei tam bajery jak niby symulacja MetalzoneMt2 ... (ble)
Ogolnie dodanie paru innych efektow i mix ich jest bardzo mile brzmiacy,bardzo polecam
W modelpacku mialem tez cos jak classic pack...ale w sumie po przesluchaniu nie trafil do mnie woogle,a wolalem go wziasc w sumie 3 w cenie 2:P

Jesli ktos ma mozliwosc i koncenrtuje sie na BRZEMIENIU(do nagrywania) a nie na tresci muzycznej :P to polecam... w przeciwnym razie mozna zyc bez MP...
.ciekawi mnie czy wyjdzie wersja oprogramowania 4.0... moze dodali by 1000 pasm eq albo lepsze paczki:P... moze kiedys MP beddzize free... liczylem na to prawie 2 lata :P niestety ;]
bulb i acle skonczyli sie na "killem all"!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
20 Odpowiedzi
8706 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lut, 2009, 16:33:11
wysłana przez maarioo
8 Odpowiedzi
7593 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Paź, 2008, 12:54:49
wysłana przez Rafik
ReAmping Pod XT

Zaczęty przez deely Hardware

4 Odpowiedzi
5020 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Lis, 2008, 23:16:55
wysłana przez lord_awesomeguy
POD 2.0 w pętli

Zaczęty przez Maro Efekty

20 Odpowiedzi
13775 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Mar, 2009, 21:54:13
wysłana przez wal24
4 Odpowiedzi
6646 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Maj, 2011, 10:45:52
wysłana przez Donnie