Autor Wątek: gdzie śróbki do pickupów w wrocławiu  (Przeczytany 2229 razy)

Offline mattuck

  • Gaduła
  • Wiadomości: 140
  • troche troll
gdzie śróbki do pickupów w wrocławiu
« 08 Sty, 2013, 17:40:31 »
szukam śrób do pickupów w wroclawiu, konkretnie do pickupów tonerider... szukam śrób z gwintem pod USA... calowych i za huja w castoramie czy innym ustrojstwie nic nie mogłem znaleźć... po piersze krótkie po drugie od 4 mm...
kupie pasywny pickup brige do 7

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
i always go full retard

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Nie wiem gdzie sróbki i piersze, wiem gdzie śrUbki i pierWsze :facepalm:

A najprościej - pytać w muzycznych, we Wro akurat jest gdzie. Pewnie na stanie nie mają (chociaż kto wie?) ale może dadzą cynk typu "znajomy". Chociaż się nie zdziwię jak i tak odeślą "na allegro" ;)
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline mattuck

  • Gaduła
  • Wiadomości: 140
  • troche troll
byłem w ostrowskim i ragtime... ni ma, jutro sie przejdę z pickupem do "gitar i perkusji" oni tam mają serwis może podzielą się śrubkami... byłem też w sklepie ze śrubkami na komuny paryskiej i tam też nic....
kupie pasywny pickup brige do 7

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 375
    • CTG TV
Kiedyś (4 lata wstecz?) można było dostać na komuny paryskiej, jakiś czas temu juz nie było. W sklepach muzycznych również nie ma, nie raz szukałem.
Najłatwiej to chyba zrobić ogłoszenie na forum albo zamówić z guitarproject.
mniut i piah

Offline mattuck

  • Gaduła
  • Wiadomości: 140
  • troche troll
już nie potrzebuje... wyjebałem całą tą blaszkę z dołu i dałem z gwintami metrycznymi... i huj hula :D
kupie pasywny pickup brige do 7

Offline pc131

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 21
Tu 2 śrubki za 6zł: http://guitarproject.pl/p/8/2590/srubki-do-humbuckerow-calowe-zlote-2-szt--srubki-drobny-osprzet-czesci-do-gitary-elektrycznej.html
Tutaj 20 śrubek za 7,50: http://www.eyguitarmusic.com/PK20Gold-Humbucker-pickup-surround-Adjusting-Height-ScrewFits-Seymour-DuncanGibsonFender-humbucker-pickups-Inch-Size_p_852.html

Polecam sklep z Hong Kongu, tania przesyłka, na 99% guitar project stamtąd bierze swoje dostawy, mają takie same korpusy WILLOWS (koreańska fabryka), przystawki ARTEC, ENTWISTLE. Ja zamówiłem pudełko różnych rzeczy stamtąd, właśnie wczoraj paczka wylądowała w Warszawie.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
4 Odpowiedzi
3683 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Kwi, 2007, 22:50:56
wysłana przez nikt
8 Odpowiedzi
3213 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Lip, 2011, 17:29:29
wysłana przez g-zs
4 Odpowiedzi
1690 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Wrz, 2012, 18:49:34
wysłana przez g-zs
1 Odpowiedzi
1486 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lut, 2013, 16:29:59
wysłana przez mateusz.
2 Odpowiedzi
1581 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Mar, 2013, 10:42:49
wysłana przez birthmark