Autor Wątek: Painkiller  (Przeczytany 630 razy)

Offline crowley

  • Gaduła
  • Wiadomości: 206
Painkiller
« 17 Lip, 2014, 06:57:20 »
zapraszam do polubienia strony, można znaleźć nagrana na stronie :p www.facebook.com/painkillerpl
"Chrześcijaństwo, jak dotychczas, było największym nieszczęściem ludzkości." Fryderyk Nietzsche

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 585
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Odp: Painkiller
« Odpowiedź #1 17 Lip, 2014, 15:47:26 »
Ale link do muzy bys dal.

Offline crowley

  • Gaduła
  • Wiadomości: 206
Odp: Painkiller
« Odpowiedź #2 17 Lip, 2014, 19:33:25 »
muza jest na stronie:P ale wersja dla leniwych
https://soundcloud.com/micha-warachowski/painkiller-mezmerized
https://soundcloud.com/micha-warachowski/painkiller-master-of-the-cannibals
nie piszcie mi o produkcji, bo ja się tym nie zajmuję, a są to podglądowe demo. Wyjdzie na jesień płyta to  wtedy można będzie się onanizować nad brzmieniem:P
"Chrześcijaństwo, jak dotychczas, było największym nieszczęściem ludzkości." Fryderyk Nietzsche

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Painkiller
« Odpowiedź #3 17 Lip, 2014, 20:57:48 »
mesmerized mnie wynudził w chuj, tego drugiego wyłączyłem jak wokalista zaczął śpiewać. Nie że nie czysto czy coś - ma po prostu drażniącą barwę głosu. Jak muminek czy inny smerf
B ( o ) ( o ) B S

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Odp: Painkiller
« Odpowiedź #4 17 Lip, 2014, 21:17:58 »
Dwa razy zajrzałem za monitor, sprawdzić, czy kot nie pizga łapką w tekturowe pudełko.

Ale nie, to była stopa.

Jak harfa nie stroi, to też jest wada "produkcji"? :) (mówię o mezmerized, na początku)

Gdy motyw bździągany powraca w 3:18 jest tak kompletnie obok perki, że zacząłem się zastanawiać, czy to nie taka finta i zmiana akcentu. Ale chyba nie, po prostu jest to lekko chujowo zagrane (w 3:58 znów jest ok).

Bardzo lubię tak poukładane metalowe patatajnie pod przesypywane ziemniory - pewnie da się z tych dźwięków coś posklejać, same w sobie są ok. Ale zdecydowanie trzeba podejść do sprawy jeszcze raz.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 585
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Odp: Painkiller
« Odpowiedź #5 17 Lip, 2014, 22:29:25 »
muza jest na stronie:P ale wersja dla leniwych
Po wejsciu w fejsowy link (bez logowania sie) nie ma od razu muzy, to troche moze zniechecac, ludzie sa z natury leniwi i jak musza gdzies sie zglebiac i szukac muzy miedzy postami, to rezygnuja.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
13 Odpowiedzi
5860 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Lip, 2012, 08:52:16
wysłana przez Olcha