Autor Wątek: ENGL Savage vs VHT Sig:X video test  (Przeczytany 10591 razy)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
BTW. Musza gdzie można kupić taką bluzę ? :-[

Dostałem propozycję od lubej "jak kupisz sobie tę bluzę będzie lodzik" więc coś chyba w niej jest - serdecznie polecam. Dla tych z przeciwnego bieguna dodam, że już kilku chłopców z tego forum też o niej do mnie pisali :D

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 30 Gru, 2012, 19:17:08 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Hahaha, dzięki!

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
teraz brzmi imo znacznie lepiej

Zomballo

  • Gość
No i zepsułeś!
Spoiler

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
nie słuchałem ale na pewno vht lepiej!

Offline Olcha

  • Gaduła
  • Wiadomości: 269
Dla mnie Engl ma wiecej "tego czegoś" trochę wiecej jaja.  Ale za to SigX jest suchszy i w sumie też taki jak lubię, aj kurwa ciężko wybrać.

 Ale chuj ze wzmakami.. ten zielony Skurwysyn.. to jest kurwa to <szczam w gacie>

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
w tym teście zdecydowanie dzikus, podoba mi się.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
fałhate!
i always go full retard

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Zdecydowanie fajne motywy zagrałeś w tym teście, a brzmienie, chuj tam z brzmieniem oba są dobre i nie przeszkadzają mi w odbiorze muzy :)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Zdecydowanie fajne motywy zagrałeś w tym teście, a brzmienie, chuj tam z brzmieniem oba są dobre i nie przeszkadzają mi w odbiorze muzy :)

O, miło słyszeć, nie spodziewałem się tego usłyszeć (*przeczytać). Mam nagrany od roku cały szkic utworu w którym zawarte są te riffy. Takie komentarze motywują, żeby coś z nim dalej zrobić (bo go już go praktycznie skreśliłem z kawałków do zrealizowania) :)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Zdecydowanie fajne motywy zagrałeś w tym teście, a brzmienie, chuj tam z brzmieniem oba są dobre i nie przeszkadzają mi w odbiorze muzy :)

O, miło słyszeć, nie spodziewałem się tego usłyszeć (*przeczytać). Mam nagrany od roku cały szkic utworu w którym zawarte są te riffy. Takie komentarze motywują, żeby coś z nim dalej zrobić (bo go już go praktycznie skreśliłem z kawałków do zrealizowania) :)

Nie dosć, że masz cały szkic utworu, to masz też od roku moje intro do niego, tak tylko przypominam:

https://dl.dropbox.com/u/3132322/mixy/musza/musza%20amore%20intromondomg%20mix.ogg

:D

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
BTW. Musza gdzie można kupić taką bluzę ? :-[

Dostałem propozycję od lubej "jak kupisz sobie tę bluzę będzie lodzik" więc coś chyba w niej jest - serdecznie polecam. Dla tych z przeciwnego bieguna dodam, że już kilku chłopców z tego forum też o niej do mnie pisali :D

Spoiler

Strach pomyśleć co sie działo po srebrnych atkach ;D

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
A tu Was zdziwię, bo dla mnie lepiej brzmi... ENGL :] a tak poważnie, to SigX nie źle, ale z racji tego co lubię (ostatni) riff, dla mnie odpada, w tym zdecydowanie lepiej brzmi ENGL, a poza tym, to dość wyrównana konkurencja.

Spoiler
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Musiak, a możesz podesłać sygnał do reampu? z miksem? A ja spróbuję tak do jajów przez mojego 120 przeampować :D Tak mi przyszło, nie żeby to było złe bo wychodzi charakterek po mału obu wzmachów :D

Offline Darkened

  • Gaduła
  • Wiadomości: 146
  • Death Metal to styl życia.
O ile w tamtej wersji miałem wahania pomiędzy który bardziej, tak teraz VHT mi zdecydowanie bardziej robi. Czekam na info kiedy mam po niego przyjechać ;)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Musiak, a możesz podesłać sygnał do reampu? z miksem? A ja spróbuję tak do jajów przez mojego 120 przeampować :D Tak mi przyszło, nie żeby to było złe bo wychodzi charakterek po mału obu wzmachów :D

Mogę podesłać, ale jak wstawisz reamp do zmasterowanego już mixu to wyjdzie co innego. Chyba, że reampy mi odeślesz i ja je wstawię do mixu? Inna sprawa, że ustawienie mikrofonu będzie inne, więc to straci sens jako porównanie.
« Ostatnia zmiana: 03 Sty, 2013, 01:05:36 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
12 Odpowiedzi
5488 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Paź, 2009, 18:15:21
wysłana przez Leon
8 Odpowiedzi
10448 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Cze, 2011, 09:41:58
wysłana przez Sikor
39 Odpowiedzi
11770 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Sie, 2012, 01:46:15
wysłana przez Vertigo
9 Odpowiedzi
4058 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Sie, 2012, 23:05:38
wysłana przez Melancolly
14 Odpowiedzi
7032 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Sty, 2015, 12:49:34
wysłana przez krechaSP