Autor Wątek: #MayonesDuncan Solo Competition  (Przeczytany 32888 razy)

Offline Sulphur

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
    • Octagony
Hehehe lizaliśmy sobie jajka jak każdy wrzucał fejsa kapeli i chyba wtedy was dodałem :P
Co do bendów to się zgadzam... więcej dyscypliny. Tak jak pisałem wczesniej, żaden ze mnie solownik ale coś tam tworzyć lubie :)

Offline samuraj_jack

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
To się nazywa budowanie napięcie i dynamika solówki!


ktoś dotrwał do końca? :D Nie no, bardzo Nicka lubię i to co ze swoją kapelą nagrywa, i w sumie czekałem na jego wejście a tu takie jaja. Cóż, przed weekendem jestem rozczarowany, i jutro do pracy pójdę smutny.
« Ostatnia zmiana: 04 Sty, 2013, 00:13:26 wysłana przez samuraj_jack »
"Poznał też mowę zwierząt i posiadł umiejętność czytania w ludzkich myślach, ale jedno i drugie okazało się gówno warte"

Offline CmnD

  • Gaduła
  • Wiadomości: 392
Do tego ma ramki wokół pickupów w siódemce. To go dyskwalifikuje w przedbiegach.

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Ale Siara masz długie paluchy 0.o.

Offline Widek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 496


Jestem za Darkiem, liczę, że wygra - prócz jego sola, może jeszcze ze 2-3 wpadły mi jako tako w ucho ;) (Lord podał również bardzo przyjemnego gościa)

Ciągle namawiam Piotra Gruszkę , ale ciężko będzie go przekonać, możliwe ze sam wpadnę z aparatem. :D

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
no jakby Gru nagrał solo było by miło :)
i always go full retard

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Ale po co Darkowi Mayones jak ma już jednego?
Jak dla mnie powinien wygrać ktoś kto gra na Cort'cie albo Flame - wtedy było by sprawiedliwie. Gość jest biedny, starał się i teraz niech ma nową, fajną gitarę :)

Offline Sulphur

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
    • Octagony

Ale Siara masz długie paluchy 0.o.

Dlatego Burny z futerału nawet nie wyciągam... a kiedy nie wyobrażałem sobie życia bez niej ;)

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Ja bym pokazał jak się to robi, ale dla jakiegoś chujowego regiusa nie opłaca mi się odkrywać moich głęboko skrytych złóż kreatywności, muzykalności i ogólnie geniuszu. Po za tym nie mam kamerki.

Solówki wszystkie chujowe. W pamięć zapadła mi propozycja lorda, ale tylko dlatego że gość nie zagrał fragmentu tappingiem, Darek Wawrzymiak bo mój imiennik i też fajnie zagrał.

3. Świetny gitarzysta, gra z feelingiem, melodią i potrafi grać szybko (ważne żeby nie było to przypadkowe dźwięki tylko miały coś   na celu oprócz pokazania techniki), ma cycki - wygrywa konkurs MayonesDuncan

Tutaj mój faworyt, a raczej faworytka i to nie tylko dlatego że ma cycki
« Ostatnia zmiana: 04 Sty, 2013, 10:11:29 wysłana przez ChopZeWsi »

Offline Sulphur

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
    • Octagony
To jest dokładnie to o czym mówie. Jest technika, ale jest też coś co zapamiętałem. Świetna solówka!

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
A jakże miło zaskoczyło mnie że to Polka. Jestem dumny.

Offline krzy1125

  • Gaduła
  • Wiadomości: 368
Ja bym pokazał jak się to robi, ale dla jakiegoś chujowego regiusa nie opłaca mi się odkrywać moich głęboko skrytych złóż kreatywności, muzykalności i ogólnie geniuszu. Po za tym nie mam kamerki.

Solówki wszystkie chujowe. W pamięć zapadła mi propozycja lorda, ale tylko dlatego że gość nie zagrał fragmentu tappingiem, Darek Wawrzymiak bo mój imiennik i też fajnie zagrał.

3. Świetny gitarzysta, gra z feelingiem, melodią i potrafi grać szybko (ważne żeby nie było to przypadkowe dźwięki tylko miały coś   na celu oprócz pokazania techniki), ma cycki - wygrywa konkurs MayonesDuncan

Tutaj mój faworyt, a raczej faworytka i to nie tylko dlatego że ma cycki


wow! z tego co na razie zostało wrzucone to robi największe wrażenie

Offline drewol

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 31
  • Faithless Ground
Mega solo jestem pod wrażeniem!! Oby wygrała :)

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
A ja mam cichą nadzieję, że Owczar się zmotywuje do nagrania czegoś.
Spoiler

Offline Widek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Ja bym pokazał jak się to robi, ale dla jakiegoś chujowego regiusa nie opłaca mi się odkrywać moich głęboko skrytych złóż kreatywności, muzykalności i ogólnie geniuszu. Po za tym nie mam kamerki.

Solówki wszystkie chujowe. W pamięć zapadła mi propozycja lorda, ale tylko dlatego że gość nie zagrał fragmentu tappingiem, Darek Wawrzymiak bo mój imiennik i też fajnie zagrał.

3. Świetny gitarzysta, gra z feelingiem, melodią i potrafi grać szybko (ważne żeby nie było to przypadkowe dźwięki tylko miały coś   na celu oprócz pokazania techniki), ma cycki - wygrywa konkurs MayonesDuncan

Tutaj mój faworyt, a raczej faworytka i to nie tylko dlatego że ma cycki


Bardzo ładnie jej wyszło, oficjalnie jestem zdemotywowany, że nie umiem tak grać. :D

Offline Winged

  • Gaduła
  • Wiadomości: 139
Rzeczywiście bardzo dobre solo.

@Pentatonik: Zapędziłeś się trochę. Z tego, co napisałeś wynika, że umiejętność szybkiego i technicznego grania, jak i wykorzystywanie tej umiejętności, a także znajomość skal i czynne wykorzystywanie ich stanowią razem warunek konieczny i wystarczający dobrej gry.
Wystarczający? Niezbyt. Nawet jeśli grasz z wywołującą podziw techniką i wiesz dokładnie, jak zagrać, żeby sfabrykować odpowiednie uczucia emocje, ludzie z reguły usłyszą jak się angażujesz w to co grasz, czy naprawdę to przeżywasz.
Konieczny? Posiadanie świetnej techniki nie jest niczym złym, często właściwie użyte daje świetne efekty. Tylko "właściwie użyte" nie oznacza "zawsze użyte". Zauważmy, że jest niemały odsetek gitarzystów, którzy potrafiąc grać szybko, rozwijają swoją prędkość właściwie w każdej pojedyńczej solówce. Nie ma tu Gaussa, nie grają paru wolnych, paru szybkich i większości średnich, tylko zawsze szybkie(nie mówię, że ma to zastosowanie do wszystkich gitarzystów, ale ta grupa jest dosyć znacząca).
Bardzo chciałbyś, aby nieposiadanie wyśmienitej techniki i nieznajomość teorii jednoznacznie wykluczała możliwość zagrania dobrej solówki, jednakże tak nie do końca jest.

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
ale was kurwa dupy bolą.
w takim konkursie liczy się, żeby oglądający już 48809645. pod rząd wideo juror zapamiętał właśnie Wasze, a to nie jest wyłącznie kwestia techniki.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Marta wrzucała swoje produkcje na pigmeju i jak widać w króetkim czasie zrobiła kolejny progres, super, faktycznie to zaczyna być Numero Uno
+100 dla lupusa ;)

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
To już bezpieczniej było chyba wywołać flejm wierzący vs ateiści ;]

« Ostatnia zmiana: 04 Sty, 2013, 12:15:12 wysłana przez pivovarit »

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu


A co się będę, też nagrałem. Nic specjalnego, ale co mi zależy ;)

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
fajne :)
Spoiler
i always go full retard

bandit112

  • Gość
To już bezpieczniej było chyba wywołać flejm wierzący vs ateiści ;]



ahhh basiści i ten ich feeling... XD...

Offline CmnD

  • Gaduła
  • Wiadomości: 392
Ciekaw jestem, czy wygra kuzyn organizatora, czy kolega kuzyna z podstawówki z równoległej klasy, z którym miał WF w środy i piątki.

Co do basity, to coś mu nie pykło. Może i chciał dobrze, ale ani audio, ani nawet wideło nie zachęca do niczego innego, niż tylko zakmnięcia zakładki w przeglądarce.
« Ostatnia zmiana: 05 Sty, 2013, 00:14:35 wysłana przez CmnD »

Offline glassprison

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 18
Hej! Pewnie większych szans i tak nie mam, bo sama czołówka startuje ale cóż... próbować zawsze trzeba  do odważnych świat należy w końcu, a i też podjąłem jakieś kolejne wyzwanie gitarowe, co mnie kręci bardzo. Niestety jakość filmiku jest tragiczna a była lepsza.. o niebo lepsza.. ale po zassaniu tego na youtube wyszło coś takiego.. nie mam pojęcia dlaczego, montowane było w pinnacle studio 14 HD, nagrywane Canonem EOS 500D. Czas naglił i już nic nie zmieniałem, a nie chciałem też tego usuwać i wrzucać po kilka razy i jest jak jest, trudno.. w końcu to muzyka powinna decydować przede wszystkim  Miłego odsłuchu!


Pozdrawiam!

bandit112

  • Gość
Mój faworyt, najlepsze jak dotąd. Wzorowo zbudowane i rozładowane napięcie, zajebista technika, 0 niedociągnięć.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
0 Odpowiedzi
1582 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Cze, 2013, 12:09:07
wysłana przez atk570
1 Odpowiedzi
1146 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Sie, 2013, 08:39:02
wysłana przez Aremenius
0 Odpowiedzi
3170 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Wrz, 2013, 09:31:55
wysłana przez sinquestsound
6 Odpowiedzi
1683 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Lut, 2014, 22:33:33
wysłana przez Piotrucci
0 Odpowiedzi
736 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Lip, 2014, 10:46:40
wysłana przez glassprison