Autor Wątek: Jak ułożyć sobie plan ćwiczeń ?  (Przeczytany 17144 razy)

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
A ja uważam, że najlepszym treningiem jest rozpoczęcie zabawy z nagrywaniem swojej muzy - będziesz się wkurwiał, klął ale jak już będziesz w stanie położyć równy, czysty ślad to się okaże, że skill się zwielokrotnił. Przy okazji wyjdzie z jakimi konkretnie rzeczami masz problem.
synkopy to guwno

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Sharpi, nie czytałem całego wątku ale wydaje mi się że bierzesz się trochę od dupy strony za gitarę. Napisałeś kilkanaście wątków, każdy praktycznie o ćwiczeniach. Może zamiast zajmować się wynajdowaniem kolejnej (notabene, błahej) rzeczy która rzekomo nie pozwala Ci grać to weź się za granie? Jak będziesz myślał o instrumencie tylko tak że musisz na nim ćwiczyć to nic a nic nie osiągniesz (no, chyba że chcesz pobić rekord zapierdalania na gitarze). Zacznij pisać muzykę (nawet jakby to miało być ogniskowe granie), zacznij spisywać numery zespołów - IMHO w ten sposób (do pewnego momentu oczywiście) nauczysz się więcej niż klepiąc ćwiczenia według jakiegoś tam planu.

Chyba że chcesz się użalać nad sobą i wmawiać sobie jak chujowo grasz, jak na nic nie masz czasu etc to polecam dalej siedzieć na ss.pl i prosić wszystkich o pomoc.

Nie odbieraj tego jako atak, po prostu to jest moje osobiste zdanie, nie tędy droga :)
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
No nie...:) Po prostu wszędzie słysze " ćwicz systematycznie", "nakurwiaj ćwiczenia" itd... no to staram się nakurwiać  :facepalm:
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
No nie...:) Po prostu wszędzie słysze " ćwicz systematycznie", "nakurwiaj ćwiczenia" itd... no to staram się nakurwiać  :facepalm:


A jak usłyszysz od kilku osób 'utnij sobie jaja, ugotuj, zjedz i skocz z czwartego piętra' to też to zrobisz?
Masz swoją głowę, myśl nią :)
« Ostatnia zmiana: 01 Sty, 2013, 21:40:46 wysłana przez youshy »
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

bandit112

  • Gość
No z jednej strony trzeba nakurwiać, z drugiej strony trzeba uważać żeby nie przedawkować bo gita stanie się nie przyjemnością, a obowiązkiem (a do obowiązków podchodzi się na ogół niechętnie).

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Wyluzuj, man.

Jeśli nie grasz zawodowo (bo wtedy to trochę inna sytuacja), a dla siebie, dla przyjemności - to podchodź do tego w ten sposób. Nie biczuj się, jeśli ci coś źle idzie i nie szukaj dziury w całym bo wtedy się tylko będziesz zniechęcać, a zaakceptuj rzeczywistość i wtedy ze spokojem (a nie stresem) pracuj nad tym, co ci się u siebie nie podoba, czerp przyjemność z samodoskonalenia się, zamiast dołować się brakiem oczekiwanych efektów.

To taka rada odnośnie absolutnie wszystkiego w życiu, niekoniecznie nauki gry na instrumencie.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
newsy newsy...

przestałem pierdolić - zacząłem grać ;P Pierwsze co to rozkminiłem sobie rose of sharyn ze słuchu i zacząłem tłuc z tabów covery death'a.
2. spotkałem się z qmplem którego nie widziałem w hooy i jeszcze dłużej, pogralim troche - 2 zajebiste utwory nam wyszły i padł pomysł żeby spróbować jakiś band zrobić ;)

kurwa...ale ja duren byłem... :P
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
8 Odpowiedzi
3505 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Maj, 2013, 09:57:35
wysłana przez Pronounce
19 Odpowiedzi
13489 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Wrz, 2011, 20:06:40
wysłana przez PJ_SF
31 Odpowiedzi
64202 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Maj, 2009, 16:15:13
wysłana przez mondomg
22 Odpowiedzi
5861 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Gru, 2013, 09:34:57
wysłana przez Semedi
13 Odpowiedzi
6583 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Wrz, 2014, 10:12:16
wysłana przez Omlet