Autor Wątek: Aktualny G.A.S.  (Przeczytany 2502003 razy)

Offline shitol

  • Gaduła
  • Wiadomości: 386
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #200 28 Paź, 2008, 12:40:23 »




mmmm

zabijcie mnie ale jak sie wrzuca te fotki tak ładnie a nie przez tego j.....go fotosika??
« Ostatnia zmiana: 28 Paź, 2008, 13:09:26 wysłana przez shitol »

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #201 28 Paź, 2008, 17:56:31 »

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #202 28 Paź, 2008, 19:42:43 »
Cannondale Judge 2007 DH Replica
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #203 28 Paź, 2008, 20:33:59 »
To Ty na rowery masz gas? Zawodowo :D

mnie kreci już kupę czasu Kona Stinky, właściwie którykolwiek model, ale Air bardzo mi się podobie.


Tym tez bym nie pogardził.


ps. na czym teraz jeździsz?
« Ostatnia zmiana: 28 Paź, 2008, 20:36:08 wysłana przez Invivo »

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #204 28 Paź, 2008, 20:49:23 »
duncon przejal karpiela wiec juz go nie chce :P

teraz jezdze tramwajem. za gowniarza duzo jezdzilem a teraz musze sobie znalezc jakies zajecie bo od pracy w biurze dobrze miec odskocznie zeby sie troche poruszac no i teskno do tego uczucia jak zlazisz z siodelka i czujesz sie jak po dobrej gejowej libacji :*

gemini 2000 tez bym nie pogardzil cannondale'a bo za grosze chodza ostatnio za wielka woda a sa sporo lzejsze od judge
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #205 28 Paź, 2008, 20:57:15 »
teraz jezdze tramwajem. za gowniarza duzo jezdzilem a teraz musze sobie znalezc jakies zajecie bo od pracy w biurze dobrze miec odskocznie zeby sie troche poruszac no i teskno do tego uczucia jak zlazisz z siodelka i czujesz sie jak po dobrej gejowej libacji :*
Po pracy w biurze to koniecznie trzeba sie poruszać bo tatus zacznie rosnąć i kondycja padnie. Teraz często wieczorem wyskocze pare km przejechać, ale raczej streetowo, na rowerze do xc :)

nie wiedziałem że duncon łyknął karpiela, ale w sumie to nie interesowałem się tym za bardzo. Teraz zastanawiam sie czy w nowym sezonie nie sprawić sobie jakiejś ramy do 4x, wydaje mi sie że to niezły kompromis pomiędzy xc a street/dirt.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #206 29 Paź, 2008, 09:06:37 »


Moj GAS..........
Paczki z głów!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #207 29 Paź, 2008, 09:12:12 »
Nice :)

ale jakos na sama mysl mi sie zrobilo zimno
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan



Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #210 29 Paź, 2008, 14:12:21 »
UL bylo niedawno na allegro i koles schodzil chyba z 500-800 zeta z ceny bo tez nie mogl kupca znalezc
a startowal chyba jako ok 5,5-6 - moze ktos znajdzie w archiwach gdzies tego goscia.
Sam nigdy nie slyszalem ale niejednokrotnie na harmony central czytalem porownania z bognerem uberszatanem i ciezko bylo wybrac lepszy (sadze to tu juz po prostu gust decyduje...) bo cenowo bardzo podobnie

chyba dokladnie o tego chodzilo bo znowu wystawil
http://allegro.pl/item463016199_wzmacniacz_vht_pittbull_mesa_marshall_z_eq_hi_end.html

a to nie jest UL
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #211 29 Paź, 2008, 15:05:36 »
Paczki z głów!

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #212 29 Paź, 2008, 19:21:58 »


moj aktualny gas, szczegolnie ze tutaj jest takich od zasrania. Citroenow DS tez od groma.
Łe tej.

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #213 29 Paź, 2008, 21:52:11 »
Jak już jesteśmy przy samochodach:



Aston Martin DB9. Mmm...

Więcej fot http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5005663 .

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 29 Paź, 2008, 22:18:18 wysłana przez Mery »
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #214 29 Paź, 2008, 22:15:29 »


Od niepamiętnych czasów chce go :)

ps Mery - chyba lubimy czerwone samochody :P

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #215 29 Paź, 2008, 22:50:33 »
( Obraz usunięty.)

Od niepamiętnych czasów chce go :)

ps Mery - chyba lubimy czerwone samochody :P
Ja też zawsze o nim marzyłem. Ale trudno dostać jakiegokolwiek na chodzie w rozsądnej cenie... Pamiętam, pewien facet sprowadzał uszkodzonego Forda Mustanga z USA, ale to ponoć było do naprawienia. Pech chciał, że promem to szło i auto razem z kilkoma innymi poszło na dno bo była awaria któregoś tam pokładu. Dokładnie historii nie znam, ale żal człowieka :(

Offline Matt-Carnage

  • Pr0
  • Wiadomości: 960
  • Peace. Love. Death Metal
    • Peace. Love. Death Metal
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #216 29 Paź, 2008, 23:14:59 »
UL bylo niedawno na allegro i koles schodzil chyba z 500-800 zeta z ceny bo tez nie mogl kupca znalezc
a startowal chyba jako ok 5,5-6 - moze ktos znajdzie w archiwach gdzies tego goscia.
Sam nigdy nie slyszalem ale niejednokrotnie na harmony central czytalem porownania z bognerem uberszatanem i ciezko bylo wybrac lepszy (sadze to tu juz po prostu gust decyduje...) bo cenowo bardzo podobnie

chyba dokladnie o tego chodzilo bo znowu wystawil
http://allegro.pl/item463016199_wzmacniacz_vht_pittbull_mesa_marshall_z_eq_hi_end.html

a to nie jest UL

nikt rozmawialismy o tym wzmachu wyzej juz i tam zostalo to wyjasnione. To nie jest UL, ale UL tez byl.

Co do aut to piekny ten Aston Martin a Subaru mi sie spodobalo to starsze - ceny oscyluja w granicach portfela normalnego pracujaceo czlowieka:) tak mi sie przynajmniej wydaje...

Offline shitol

  • Gaduła
  • Wiadomości: 386
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #217 30 Paź, 2008, 07:47:21 »
( Obraz usunięty.)

Od niepamiętnych czasów chce go :)

ps Mery - chyba lubimy czerwone samochody :P

tylko żeby był biały jak w znikającym punkcie :D

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #218 30 Paź, 2008, 07:48:24 »
ja mam aktualnie okropliwie straszliwy GAS na VHT Pitbull tylko nie wiem czy Ultra Lead czy CLX :P
boszszsz, czego ja bym za niego nie oddał...

Mamy ten sam GAS synu! Tylko ja zdecydowanie UL z EQ

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #219 30 Paź, 2008, 08:38:08 »
ps Mery - chyba lubimy czerwone samochody :P

Wolę wiśniowy kolor. Twój jest troszkę różowy :P
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #220 30 Paź, 2008, 08:39:06 »
Jak już jesteśmy przy samochodach:
Aston Martin DB9. Mmm...
Hej, Mery - zdecydowanie mój faworyt, cała marka z resztą. A co do Dodga, to bardziej od Challengera kręci mnie Charger - i to współczesny. Ale najbardziej Chrysler 300 Touring (tak, kombi! :)). Ostatnio czarny stał na parkingu, to aż mnie speszył  :-[  :D

DOM?N - przywieź parę w rozsądnej cenie, to się wzbogacisz. Osobiście bym wziął Volviaka, gdyby nie gusta żony  :D
Paczki z głów!

Offline felix0

  • Gaduła
  • Wiadomości: 192
    • Struganki w drewienku
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #221 30 Paź, 2008, 09:50:51 »
Auta autka auteczka

« Ostatnia zmiana: 03 Lis, 2008, 09:34:03 wysłana przez felix0 »
Tak, tak - powiedział szpak.
https://itsoftcare.pl

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #222 01 Lis, 2008, 21:31:19 »
DOM?N - przywieź parę w rozsądnej cenie, to się wzbogacisz. Osobiście bym wziął Volviaka, gdyby nie gusta żony  :D

chetnie, tylko nie stac mnie na auto co pali dyche na stowke ;) gdyby nie to, to na pewno bym sobie nim do PL wrocil :D

no i kurna jest tu jeszcze jedno auto, ktorego jest sporo i powoduje u mnie niesamowity GAS:

Łe tej.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #223 01 Lis, 2008, 22:16:19 »
DOM?N - przywieź parę w rozsądnej cenie, to się wzbogacisz. Osobiście bym wziął Volviaka, gdyby nie gusta żony  :D

chetnie, tylko nie stac mnie na auto co pali dyche na stowke ;) gdyby nie to, to na pewno bym sobie nim do PL wrocil :D

no i kurna jest tu jeszcze jedno auto, ktorego jest sporo i powoduje u mnie niesamowity GAS:

( Obraz usunięty.)
A jak to to się zwie? bo ja też GASuję w te klimaty aktualnie.

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #224 01 Lis, 2008, 22:21:45 »
Citroen ID Break, ale czasem tez podpisuja go jako DS Break z uwagi na to ze ID to tylko DS wybebeszony z hydrauliki. skomplikowana historia, na Wikipedii jest o tym troche informacji ;) w kazdym razie to cos jest POTEZNE, i ma tyle miejsca ze nawet spac tam mozna w pare osob. cenowo - no, 25-30 tys zlotych powinno dac rade, chociaz rzadko sie pojawiaja. i jak sie zepsuje to szukaj sobie czesci (we Francji, bo w PL to ni ma szans).
Łe tej.