Autor Wątek: Aktualny G.A.S.  (Przeczytany 2500832 razy)

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #3975 05 Gru, 2010, 21:37:45 »
Cytat: MrJ
l I czy w ogóle Xiphosy (wszystko jedno jakie) są gdziekolwiek do ogrania w jakimś stacjonarnym sklepie, bo jestem ciekaw wygody tego kształtu.

A wiesz, że jakieś 2 lata temu takie coś wisiało w łódzkiej centrali, znaczy się w Riffie, jeno w wersji 7-strunowej? Kosztowało jakieś chore piniondze; łódzcy niskomarżowcy sprzedawali bodajże podówczas po ~3400, a tam powyżej 4 koła... :facepalm: Bardzo możliwe, że wisi do dziś :D miałem toto w ręku przez chwilkę, ale jeno by pomacać gryf, który oczywiście był fpytę.

A tak na marginesie - o ile te Schuldinerowe Stealth'y są pokraczne jak kupa Pana Kleksa, o tyle Xiphosy wydają mi się bardzo proporcjonalne i ładne. Strendż.

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #3976 05 Gru, 2010, 22:12:58 »
Wiesz Tadeo, dla mnie wódę to oni generalnie mają dziwną (np. ta paprykówka) :| Natomiast na serio te koniaki mi smakowały.
Mówię - Spróbuj Horticy. ;)
Tadeo ale np. Absolwent to nie jest ani droga ani luksusowa wóda, ot takie coś, które się pije i potem kopie po łbie 
A u nich z tej samej półki cenowej dodatkowo jeszcze smakuje. Albo raczej nie smakuje, bo w ogóle nie czuć jak się pije. 8)
Jest różnica.
To spróbuję w przyszłym roku, bo będę w Lwowie albo we wrześniu albo w czerwcu :)
Ssiecie.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #3977 06 Gru, 2010, 06:42:52 »
Co do xiphosów, mogę się zorientować czy nie zalega w Mega Storze u nas ( też Riff ). A znając uwielbienie sklepów muzycznych dla jebanezów to całkiem możliwe.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline xmortex

  • Gaduła
  • Wiadomości: 112
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #3978 06 Gru, 2010, 08:49:35 »
 
:-[  :bowdown: :love:

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #3979 06 Gru, 2010, 09:01:08 »



CHCIEĆ ! ; <
muszę zmienić pakię. I do wyboru zasadniczo mam albo Koch'a albo Orange.
« Ostatnia zmiana: 06 Gru, 2010, 09:02:43 wysłana przez Lothar »
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline xmortex

  • Gaduła
  • Wiadomości: 112
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #3980 06 Gru, 2010, 09:02:42 »
z zadnym kochem nigdy nie mialem do czynienia, za to z Orange'm jak najbardziej, mam i polecam ;)

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
i always go full retard

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #3982 06 Gru, 2010, 20:23:59 »
http://www.hrguitars.home.pl/test/gitary_elektryczne,112.html

Na to mam gas od dawna. I to na tyle silny, że aż mnie kusi stefana sprzedać ( i tak najwyżej połowę kwoty bym na to uzyskał, ale zawsze coś ).
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #3983 06 Gru, 2010, 21:22:35 »

MG Raven


MG Fendmess


Bash Sidwinder Dorico


nie wiem, ktory z powyzszych by mi najbardziej lezal. sa one atrakcyjne dla mnie przede wszystkim ze wzgledu na cene i to, co one ponoc soba reprezentuja. niestety nie mialem nigdy okazji ich nawet posluchac na zywo (co dopiero ograc) i nie wiem, czy kiedykolwiek bez ruszania dupy z miasta bede mial taka szanse, wiec jakbym w koncu kiedys zebral fundusze musialbym strzelac w ciemno.

ogolnie to pomimo marzeniowego fetyszu miliona galek i niezaleznej uberkontroli w ukrecaniu czego sie na na piecu z mozliwoscia szybcieko przelaczania sie miedzy kazda mozliwoscia dzieki porownywalna z iloscia galek iloscia przelacznikow na footswitchu :P doszedlem do wniosku, ze skoro mnie nie stac na chujwieco, to najsensowniejszym dla mnie wyjsciem jest w przyszlosci inwestycja w ktorys z powyzszych + ew kombinowanie z paczkami i dopalkami.

jednak takie planowanie, poki ich nie poslucham (IRL, bo tak z probek to tez chuja tam sie tak naprawde dowiem, z przyczyn oczywistych) moge sobie w dupe wsadzic, a determinantem tego, na ktory bym sie zdecydowal pewnie bylaby ocena, ktory z owych wzmakow jest w stanie zaoferowac mi najbardziej gruboziarnisty, mokry i gleboki przester - co do tego, to moglbym tutejszych forumowiczow podpytac, bo znaczna czesc z was miala stycznosc z tymi produktami, ale jednak ponad 2,5 kola to mimo wszystko zbyt wiele, aby brac kota w worku na wiare czyjegos slowa :)

co nie zmienia faktu, ze mam powoli coraz bardziej realistyczne (az wciaz marzeniowe) GASy.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline krzy1125

  • Gaduła
  • Wiadomości: 368
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #3984 06 Gru, 2010, 23:29:42 »
Cytat: MrJ
l I czy w ogóle Xiphosy (wszystko jedno jakie) są gdziekolwiek do ogrania w jakimś stacjonarnym sklepie, bo jestem ciekaw wygody tego kształtu.

A wiesz, że jakieś 2 lata temu takie coś wisiało w łódzkiej centrali, znaczy się w Riffie, jeno w wersji 7-strunowej? Kosztowało jakieś chore piniondze; łódzcy niskomarżowcy sprzedawali bodajże podówczas po ~3400, a tam powyżej 4 koła... :facepalm: Bardzo możliwe, że wisi do dziś :D miałem toto w ręku przez chwilkę, ale jeno by pomacać gryf, który oczywiście był fpytę.

A tak na marginesie - o ile te Schuldinerowe Stealth'y są pokraczne jak kupa Pana Kleksa, o tyle Xiphosy wydają mi się bardzo proporcjonalne i ładne. Strendż.

Nadal tam wisi... grałem na nim parę dni temu, korpus o dziwo wygodny, gryf jeszcze bardziej za to wykonanie woła o pomstę do nieba: progi i binding na gryfie takie, że można se palce pociąć, odpryski lakieru przy gnieździe i na jednym rogu, do tego dziwacznie zamontowane zaczepy... o cenie za to nie wspomnę nawet...

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #3985 08 Gru, 2010, 17:10:48 »
A miałem nie mieć GASów...

Spoiler

Dla mnie miazga, tym bardziej jakie soundy z tego Ty kręci, to nie dziwię się dlaczego masz gas :D
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #3986 08 Gru, 2010, 17:58:16 »
ogolnie to pomimo marzeniowego fetyszu miliona galek i niezaleznej uberkontroli w ukrecaniu czego sie na na piecu z mozliwoscia szybcieko przelaczania sie miedzy kazda mozliwoscia dzieki porownywalna z iloscia galek iloscia przelacznikow na footswitchu :P doszedlem do wniosku, ze skoro mnie nie stac na chujwieco, to najsensowniejszym dla mnie wyjsciem jest w przyszlosci inwestycja w ktorys z powyzszych + ew kombinowanie z paczkami i dopalkami.

Też tak kiedyś miałem... a teraz im starszym dziadem jestem tym bardziej sobie cenię prostotę... vol, gain, eq i wsio... :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #3987 08 Gru, 2010, 22:25:56 »
http://www.epiphone.com/news.asp?NewsID=1955

Chce tą fauke kówa :D 19" scale :headbang:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #3988 09 Gru, 2010, 08:43:58 »
http://www.epiphone.com/news.asp?NewsID=1955

Chce tą fauke kówa :D 19" scale :headbang:

Jjja pierdzielę!!! Muszę o tym pamiętać i kupić koniecznie Szymoniowi!
Żeby nie było - jak Szymonio znów będzie miał wenę - nakręcę i wrzucę filmik jak ziomal śpiewa i gra na swojej gitarce (tata oczywiście już mu kupił ;)). Co się będzie działo, jak mały będzie miał 3 latka! :D

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 09 Gru, 2010, 08:47:13 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #3989 09 Gru, 2010, 19:21:20 »
ogolnie to pomimo marzeniowego fetyszu miliona galek i niezaleznej uberkontroli w ukrecaniu czego sie na na piecu z mozliwoscia szybcieko przelaczania sie miedzy kazda mozliwoscia dzieki porownywalna z iloscia galek iloscia przelacznikow na footswitchu :P doszedlem do wniosku, ze skoro mnie nie stac na chujwieco, to najsensowniejszym dla mnie wyjsciem jest w przyszlosci inwestycja w ktorys z powyzszych + ew kombinowanie z paczkami i dopalkami.

Też tak kiedyś miałem... a teraz im starszym dziadem jestem tym bardziej sobie cenię prostotę... vol, gain, eq i wsio... :D
moze to i naturalna kolej rzeczy przychodzaca z doswiadczeniem i umiejetnoscia wykorzystania sprzetu :P po psortu nie do konca wyobrazam sobie, ze co mi z tego, ze np ze zwmaka XYZ moge wyciagnac miljart czszysta czszycsiesci czszy i jeszcze włosjem brzmien, skoro poza studiem - bez przerywania gry po to, aby pokrecic galami - i tak nie bede mogl z nich skorzystac... no ale moze to kwestia ogarniecia sie ze scena i tym, co sie ma i wykorzystania max mozliwosci przy uzyciu minimum skomplikowania technicznego urzadzenia - bardziej opierajac sie o wlasna technike :P tylko to mi sie kloci z moim...punkrockowym, powiedzmy :D poziomem gry :P
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #3990 09 Gru, 2010, 20:56:26 »
Jjja pierdzielę!!! Muszę o tym pamiętać i kupić koniecznie Szymoniowi!

No! Kup i zrób z niego małe Zaczątko :D

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #3991 09 Gru, 2010, 22:53:21 »
Tak swoją drogą, ciekawe, czy zaczątko odziedziczyło po ojcu co trzeba ( brodę! :P ) i czy pójdzie w jego ślady ( mor stołner, mor stołner, plisssss!! ).
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #3992 10 Gru, 2010, 08:49:43 »
Tak swoją drogą, ciekawe, czy zaczątko odziedziczyło po ojcu co trzeba ( brodę! :P ) i czy pójdzie w jego ślady ( mor stołner, mor stołner, plisssss!! ).

a) jest git ;)
b) nie wiem, czy stołner, na razie ma swojego shortscale'a i daje już "Sto lat, sto lat..." :D
Paczki z głów!

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #3993 10 Gru, 2010, 15:54:43 »
no to jeszcze trochę i weźmie się za Orange Goblina :D
do widzenia.

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #3994 10 Gru, 2010, 16:05:51 »
daje już "Sto lat, sto lat..." :D
Już jest lepszy ode mnie. 

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #3995 10 Gru, 2010, 16:15:10 »
daje już "Sto lat, sto lat..." :D
Już jest lepszy ode mnie. 

Może ma -1 za skilla, ale +8 za charyzmę i urok osobisty :D
Widzę, że muszę w weekend skręcić film i tu zapodać ;)
Paczki z głów!

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #3996 12 Gru, 2010, 14:32:21 »
Zakochałem się :



Niekoniecznie ten kolor, ale w mahoniu jest cudo.

wearehelp.bandcamp. com

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #3997 12 Gru, 2010, 15:56:35 »
nie grałem, ale trzymałem ostatnio takiego: fajny manualnie.
Łe tej.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #3998 12 Gru, 2010, 19:13:01 »
No cóż... Metalocalypse zbiera swoje żniwo na moim umyśle. Blame Dethklok, blame Toki!


Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #3999 12 Gru, 2010, 19:20:19 »
Tak realnie marzy mi się AT-AT (AT4040), marzą mi się AKG K271, mogą być od biedy mk2.

AT-AT nadchodzi
Spoiler

teraz mam gas na:
Spoiler

a także na:
Spoiler
« Ostatnia zmiana: 12 Gru, 2010, 19:24:28 wysłana przez Tolein »
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon