Autor Wątek: MG Raven II vs BASH sidewinder triple  (Przeczytany 20106 razy)

Offline maślak

  • Pr0
  • Wiadomości: 620
    • lowtide
Ja gralem na zacharze i Side. Graly identycznie, doslownie zero różnicy.

Prawdopodobnie bazują na Tomowej przeróbce Mesy/Soldano.

Miałem Sajda zmieniłem na 6505, zrobiłem bias moda i jestem kurewsko zadowolony.
« Ostatnia zmiana: 12 Sie, 2008, 11:11:47 wysłana przez maślak »

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Oszukasz.
Przykład - ostatnie koncerty Soulfly. Na scenie pełno full stacków. Lampy się żarzą, lampeczki świecą, na prodach młóca, a na scenie spokój. Wzmaki nie grają. Max grał na combie ustawionym za sceną...
W podobny sposób można wiele zdziałać.
Nasza pani akózdyk-realysator jeździła z jedną z firm nagłaśniających na ileś tam imprez i jak nagłaśniali IRĘ to na scenie stały fullstacki Mes DR a za nimi ukryta kolumienka 212 i do niej był przystawiony mic.

Offline metal

  • Gaduła
  • Wiadomości: 337
Ja gralem na zacharze i Side. Graly identycznie, doslownie zero różnicy.

Prawdopodobnie bazują na Tomowej przeróbce Mesy/Soldano.

Miałem Sajda zmieniłem na 6505, zrobiłem bias moda i jestem kurewsko zadowolony.


Znalazlem jak zrobic ten mod, ale napisz cos o odczyciach jaka zmiana.
« Ostatnia zmiana: 12 Sie, 2008, 11:18:30 wysłana przez metal »

Offline maślak

  • Pr0
  • Wiadomości: 620
    • lowtide
Generalnie więcej mięcha, dźwięk jest bardziej "plastyczny". Ciężko to opisać po prostu jest cieplej, a bias mod daje możliwości sprawdzenia ustawień "na ucho" (tutaj trzeba uważać żeby nie przekroczyć wartości maxymalnej - moje stockowe RUBY poszły się jebać, ale to shit był). Nareszcie zacząłem używać gały presence z dobrym skutkiem.

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Nasza pani akózdyk-realysator jeździła z jedną z firm nagłaśniających na ileś tam imprez i jak nagłaśniali IRĘ to na scenie stały fullstacki Mes DR a za nimi ukryta kolumienka 212 i do niej był przystawiony mic.

akurat jak o to chodzi, to im mniej glosnikow tym wygodniej (dla akustyka) sie naglasnia - przynajmniej tak uslyszalem od realizatora w studio. idealnie daje rade 1x12, ale Mesa DR ma taka moc ze ciezko znalezc 1x12 ktora to udzwignie.

a te paki 4x12 dawaly pewnikiem jako odsluch na scenie, bo na kolesi co ustawiaja odsluchy na scenie rzadko mozna liczyc - przez ostatnie lata coraz gorzej... a jak masz duza paczke to liczysz na siebie i jest o wiele weselej. Waglewski to nawet ustawia paczke na siebie, a nie przodem do publiki.
Łe tej.

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Waglewski to nawet ustawia paczke na siebie, a nie przodem do publiki.
No ja stawiam swoje graty głośnikami do środka scecny, znaczy że paczka obrócona bokiem do publiki-lepiej się słyszę i żaden nagłaśniacz mi nie mówi, że jestem zagłośno, przebijam się przez przody, mikrofony wokalne mnie bardziej zbierają niż ten przystawiony pod moją paką i w ogóle fajnie.

(Ostatnio jak graliśmy plener, to przed nami grał taki zespolik typu trzy osoby, które średnio grają na sekcji i jedna "patrzcie jaki jestem zajebisty, gram solówki przez całe numery, a oni mi grają", to ten jeden miał marshalla jcm900 i pakę 1960a do tego-nagłaśniała firma, o której w życiu nie słyszałem. No i grał ten zespolik, gitara zabijała resztę, strasznie na dodatek sypała górą, stopę, to można sobie było wyobrazić, idziemy do gościa, żeby ściągnął gitarę i wybramkował stopę(cziz...), to ten podciągnął stopę do maxa(dalej jej nie było słychać) a gitary już nie mógł ściągnąć na konsoli, kazał tam komuś powiedzieć, żeby kolo się na marshallu ściągnął, bo inne mici go zbierają... domyślcie się jak odsłuchy działały)
« Ostatnia zmiana: 12 Sie, 2008, 13:58:52 wysłana przez domas »

Offline m4ody

  • Pr0
  • Wiadomości: 516
    • http://www.rotengeist.pl
Domyslamy, ale chyba nie o tym było   >:(
Leweoczkomisiarysia

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
34 Odpowiedzi
12810 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Lip, 2010, 14:49:52
wysłana przez the faulter
0 Odpowiedzi
1790 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lip, 2010, 16:43:09
wysłana przez korson333
10 Odpowiedzi
7388 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Sie, 2010, 15:00:16
wysłana przez the faulter
49 Odpowiedzi
14594 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Paź, 2010, 13:30:32
wysłana przez Didejek
40 Odpowiedzi
15313 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Paź, 2011, 03:04:30
wysłana przez Bash