Autor Wątek: Lutnik Ping Rong Song - czyli PRS made in China  (Przeczytany 25466 razy)

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
A tak ogólnie, by nie oftopić. Obu panom z pomysłem na biznes - chuj ciężki w dupę. Trzymam mocno kciuki, by krajowy system walki z takim kurestwem chociaż raz zadziałał

Offline dawson

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
Poniosło mnie, sorry, szkoda się denerwować... pomysł jak pomysł ja nie widzę w tym nic złego jeśli nie wykorzystuje się zastrzeżonych znaków towarowych.

Ed. Po krótkim przemyśleniu stwierdzam że temat jest niedorzeczny i do niczego nie prowadzi, można wieszać psy i fejspalmować do woli, ale co to zmienia...

ja się nie udzielam :)
« Ostatnia zmiana: 03 Lis, 2012, 19:40:55 wysłana przez dawson »

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Poniosło mnie, sorry, szkoda się denerwować... pomysł jak pomysł ja nie widzę w tym nic złego jeśli nie wykorzystuje się zastrzeżonych znaków towarowych.

Ed. Po krótkim przemyśleniu stwierdzam że temat jest niedorzeczny i do niczego nie prowadzi, można wieszać psy i fejspalmować do woli, ale co to zmienia...

ja się nie udzielam :)

Wiesz co? Że takich ludzi się piętnuje i są chociaż w małym gronie ss.pl spaleni. Może dzięki temu kiedyś nie sparzysz się kupując wymarzone wiosło.

Sinner się wtrąca w rozmowę, to musiał się wkurwić :D Jakiś czas temu rozmawialiśmy o tym na dyżurze prywatnie, wtedy chodziło o wzmaki na zachodzie (tak, tak), a teraz widzę, że już takie sprawy są u nas :/

Spoiler
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Poziom głupoty w tym topicu przekracza stężenie krytyczne, proszę najmocniej całe grono moderatorskie żeby zamknięto ten temat a winnych ukarano banami bez dyskusji czemu i za co. Dla dobra wspólnego, żeby nikt potem nie powiedział, że został oszukany przez tego gościa z Sevenstring.

Spoiler

Łe tej.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Poniosło mnie, sorry, szkoda się denerwować... pomysł jak pomysł ja nie widzę w tym nic złego jeśli nie wykorzystuje się zastrzeżonych znaków towarowych.

Ed. Po krótkim przemyśleniu stwierdzam że temat jest niedorzeczny i do niczego nie prowadzi, można wieszać psy i fejspalmować do woli, ale co to zmienia...

ja się nie udzielam :)

Wiesz co? Że takich ludzi się piętnuje i są chociaż w małym gronie ss.pl spaleni. Może dzięki temu kiedyś nie sparzysz się kupując wymarzone wiosło.

Sinner się wtrąca w rozmowę, to musiał się wkurwić :D Jakiś czas temu rozmawialiśmy o tym na dyżurze prywatnie, wtedy chodziło o wzmaki na zachodzie (tak, tak), a teraz widzę, że już takie sprawy są u nas :/

Spoiler

Ja się wkurwiam, bo mam taki charakter :)

Poza tym, Harry Cashana - Twój przynajmniej krwawił zewnętrznie ;) Pozdrowienia z Py-Pieńć
« Ostatnia zmiana: 03 Lis, 2012, 20:39:22 wysłana przez Pan Sinner »

Offline dawson

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
To wzmaki też podrabiają? W sensie można sobie chińską mesę kupić?  ;) ... no spoko temat jako ostrzeżenie jest ok, tak jak pisałem wcześniej ja zrezygnowałem z zastrzeżonych znaków towarowych lub umieszczam swoje logo, więc nikt się nie natnie. Natomiast im o tym jest głośniej tym przybywa klientów, nawet tu z forum.


Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
tak jak pisałem wcześniej ja zrezygnowałem z zastrzeżonych znaków towarowych lub umieszczam swoje logo, więc nikt się nie natnie.
Prosto z Twoich ogłoszeń na allegro

żeby nie być gołosłownym link http://allegro.pl/music-man-stingray-lutnicza-i2764809412.html

  http://allegro.pl/fender-stratocaster-i2764810269.html

http://allegro.pl/esp-eclipse-lutnicza-kopia-i2764873198.html

Nie widzę nic w treści ogłoszenia o braku znaków firmowym o zakupionej gitarze...

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Poniosło mnie, sorry, szkoda się denerwować... pomysł jak pomysł ja nie widzę w tym nic złego jeśli nie wykorzystuje się zastrzeżonych znaków towarowych.

Ed. Po krótkim przemyśleniu stwierdzam że temat jest niedorzeczny i do niczego nie prowadzi, można wieszać psy i fejspalmować do woli, ale co to zmienia...

ja się nie udzielam :)

Wiesz co? Że takich ludzi się piętnuje i są chociaż w małym gronie ss.pl spaleni. Może dzięki temu kiedyś nie sparzysz się kupując wymarzone wiosło.

Sinner się wtrąca w rozmowę, to musiał się wkurwić :D Jakiś czas temu rozmawialiśmy o tym na dyżurze prywatnie, wtedy chodziło o wzmaki na zachodzie (tak, tak), a teraz widzę, że już takie sprawy są u nas :/

Spoiler

Ja się wkurwiam, bo mam taki charakter :)

Poza tym, Harry Cashana - Twój przynajmniej krwawił zewnętrznie ;) Pozdrowienia z Py-Pieńć
Ot, ale chuj, nie przebijesz mnie :D miałem nzk z najlepszym kier/rat (Roznerski) i przyjechał szef. :D Dwa dni temu :D
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Głowa-głowa dziś będę niegrzecznym modem. Pierdolisz jak potłuczony, usiłujesz się wykręcić sianem z chujowej sytuacji w tak beznadziejnym stylu, że ręce opadają, żaden z nas raczej tego bajeru nie kupi więc sobie daruj. Przy drugim zestawie emotek kursor mi zaczął niekontrolowanie dryfować w stronę przycisku "zbanuj". Więc a piece of advice bro: pogódź się z faktem, że na tym forum Twoja wiarygodność spierdoliła gdzieś w okolice dna Rowu Mariańskiego i małe są szanse, ze znów ją zobaczymy na powierzchni.


Temat zamykam, bo wszystko już zostało powiedziane. To co odwalacie z Dawsonem jest dla mnie zwyczajną chujnią i tyle. Jeśli znów zobaczę na alledrogo aukcję z "lutniczą kopią" to zrobię to co zawsze robię - zgłoszę do ich BOKu. A jeśli taka gitara pojawi się na sspl, to sprzedający poleci z forum zanim pokapuje się co go kopnęło. Howgh.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
1 Odpowiedzi
3424 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Kwi, 2009, 12:45:58
wysłana przez zerodead
10 Odpowiedzi
5229 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sie, 2011, 08:56:36
wysłana przez Yony
173 Odpowiedzi
49867 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Sty, 2013, 17:36:57
wysłana przez Maciek
3 Odpowiedzi
1007 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Lip, 2014, 23:06:01
wysłana przez Franq
3 Odpowiedzi
1698 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Sie, 2015, 09:07:27
wysłana przez Nightmarishreaper