Autor Wątek: Light Case, Kejsy z Allegro, ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...  (Przeczytany 20298 razy)

Offline glowa-glowa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
na MG FendMess od Kakusa takie info: Witam,430zł, wysyłka DHL 30zł pobraniowa za sprawdzeniem zawartosci, do 1.5-3 tygodni (info z 04.07.2011)

do do Light Case: 90x40 standardowy PEDAŁ na Glebie - z motylkami 330 zł - mam go rok i jest ok :), faktycznie może trochę lipny koc na spodzie, ale reszta nie ma siary za taką kasę :)

Offline Darkened

  • Gaduła
  • Wiadomości: 146
  • Death Metal to styl życia.
Ja mam case barczaka na mojego heada i jest zajebisty, nie wiem ile nowe kosztują, ale jakbyś znalazł odpowiednią dla siebie używkę to szczerze polecam.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
barczak jest najdroższy z wszystkich firm jakie znalazłem, ale i najszybsza odpowiedź na mail, od razu wszystkie opcje dodatkowe, szczegółowe ceny, wizualizacja
no nie ma sie do czego doczepić, a i opinie same bardzo dobre, sam jednak się chyba zdecyduję na hesu po nowym roku, bo cena nie najgorsza a i wykonanie pro :)
i always go full retard

Offline Ajbi7

  • Gaduła
  • Wiadomości: 136
  • I gave that pitch a vibrato. Pitches love vibrato.
Ten KAKUS to nie ma wcale źle, za case na head i 212 wyszło 950zł na motylkach i z kółkami.

Cytuj
Witam
Kolumna 520 zł głowa 430zl
Ceny brutto termin 7 dni wysylka pobranie kurier 25 zł
Pozdr

Wygląda spoko. Ma ktoś jakieś fotki tych casów?

Offline grz_ost

  • Pr0
  • Wiadomości: 508
Miałem ten pedalboard - bardzo solidny, dobry stosunek jakość/cena, ale sprzedałem bo był za duży.

Jeśli chodzi o case'y na zamówienie to polecam firmę Powercases. Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Cenowo (w przypadku mojego rackheada) wyszło najtaniej.

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Ten KAKUS to nie ma wcale źle, za case na head i 212 wyszło 950zł na motylkach i z kółkami.


Wygląda spoko. Ma ktoś jakieś fotki tych casów?

Wyglądają jak wszystkie dobrej jakości kejsy. Elementy dobrze spasowane, solidny kawał dechy pod kołami, jeżeli Ci zrobi tak jak mi zrobił to polecam.

Posty połączone: 23 Gru, 2012, 15:23:14
Ten KAKUS to nie ma wcale źle, za case na head i 212 wyszło 950zł na motylkach i z kółkami.


Wygląda spoko. Ma ktoś jakieś fotki tych casów?

Wyglądają jak wszystkie dobrej jakości kejsy. Elementy dobrze spasowane, solidny kawał dechy pod kołami, jeżeli Ci zrobi tak jak mi zrobił to polecam.

Posty połączone: 23 Gru, 2012, 15:24:22
Ten KAKUS to nie ma wcale źle, za case na head i 212 wyszło 950zł na motylkach i z kółkami.


Wygląda spoko. Ma ktoś jakieś fotki tych casów?

Wyglądają jak wszystkie dobrej jakości kejsy. Elementy dobrze spasowane, solidny kawał dechy pod kołami, jeżeli Ci zrobi tak jak mi zrobił to polecam.
« Ostatnia zmiana: 23 Gru, 2012, 15:24:25 wysłana przez Pneumonia2 »

Offline glowa-glowa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
Kakusa fotę dopiero po nowym, ale powiem tak - FENDMESS waży mega bo obudowa i trafo JEBITNIE solidne i ciężkie - niosełme go kilka razy za górną rączkę i dał radę, motylki SUPER, okucia PRO więc super deal i człowiek w kontakcie 1 KLASA - chciałem zamówić u niego case na pakę - odradził :), czemu bo: jak sprzęt rozstawia Ci ekipa, która bierze za godzinę szmalec to dobre rozwiązanie bo wjazd na scene 2 klapy zdejmujesz i masz wsio załatwione, ale brzmieniowo nie polecał bo paka traci gół - dlaczego zapytalem? odpowiedział proste - nie stoi na podłodze tylko wisi w powietrzu i to na gumowych 4 kółkach :), powiedział jeszcze, że najlepeij wyjebać kółka z paki i stawić na glebie - będzie miazga :) :) :) nie sprawdzałem, ale koles jest muzykiem, zarabia na tym i jak sam odradza to chyba nie ma powodu sciemniać :) - KAKUS - PLECAM 100000%

Offline Vin$

  • Gaduła
  • Wiadomości: 302
  • Gitara & Bas
Tak się zastanawiam czy nie kupić sobie na fakturkę arkusza sklejki i parę metrów kątowników metalowych, zamki i gąbke i samemu nie zrobić kuferków na cały sprzęt. Kątowniki wyspawać w ramę a sklejkę nawet przykręcić wkrętami (nie nitować). Wyjdzie mnie nawet taniej co tani szajs na allegro, a pretensje będę mógł mieć tylko do siebie. Jak sobie zrobie tak będę miał :D

Co wy na to?
« Ostatnia zmiana: 23 Gru, 2012, 15:57:51 wysłana przez Vin$ »
I'm back!

Offline Ajbi7

  • Gaduła
  • Wiadomości: 136
  • I gave that pitch a vibrato. Pitches love vibrato.
chciałem zamówić u niego case na pakę - odradził :), czemu bo: jak sprzęt rozstawia Ci ekipa, która bierze za godzinę szmalec to dobre rozwiązanie bo wjazd na scene 2 klapy zdejmujesz i masz wsio załatwione, ale brzmieniowo nie polecał bo paka traci gół - dlaczego zapytalem? odpowiedział proste - nie stoi na podłodze tylko wisi w powietrzu i to na gumowych 4 kółkach :), powiedział jeszcze, że najlepeij wyjebać kółka z paki i stawić na glebie - będzie miazga

Nie jestem jakoś przekonany. Na pewno tutaj sporo zależy też od rodzaju podłoża, na jakim stoi paczka i może to mieć mniejszy/większy wpływ... ale to ma znaczenie tylko przy graniu prosto ze wzmacniacza, przy omikrofonowaniu ma małe, jeśli nie zerowe znaczenie. Jeśli się mylę - zgnojcie mnie do czwartego pokolenia wstecz, wezmę to na klatę ;)

Tak się zastanawiam czy nie kupić sobie na fakturkę arkusza sklejki i parę metrów kątowników metalowych, zamki i gąbke i samemu nie zrobić kuferków na cały sprzęt. Kątowniki wyspawać w ramę a sklejkę nawet przykręcić wkrętami (nie nitować). Wyjdzie mnie nawet taniej co tani szajs na allegro, a pretensje będę mógł mieć tylko do siebie. Jak sobie zrobie tak będę miał :D

Co wy na to?

A ile wyliczyłeś, że Cię to wyniesie?

Offline Vin$

  • Gaduła
  • Wiadomości: 302
  • Gitara & Bas
Jeśli wykonałbym sobie kilka kejsów na cały sprzęt, co za tym idzie materiał kupić hurtowo + na fakturkę, to powinenem się jakoś obrócić w okolicy 200zł za kejs na heada.
I'm back!

Offline Ajbi7

  • Gaduła
  • Wiadomości: 136
  • I gave that pitch a vibrato. Pitches love vibrato.
No to spoko, to może się udać. Daj znać, jak coś sklecisz! Ja ostatecznie zamówię po nowym roku u Kakusa.

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Kakusa fotę dopiero po nowym, ale powiem tak - FENDMESS waży mega bo obudowa i trafo JEBITNIE solidne i ciężkie - niosełme go kilka razy za górną rączkę i dał radę, motylki SUPER, okucia PRO więc super deal i człowiek w kontakcie 1 KLASA - chciałem zamówić u niego case na pakę - odradził :), czemu bo: jak sprzęt rozstawia Ci ekipa, która bierze za godzinę szmalec to dobre rozwiązanie bo wjazd na scene 2 klapy zdejmujesz i masz wsio załatwione, ale brzmieniowo nie polecał bo paka traci gół - dlaczego zapytalem? odpowiedział proste - nie stoi na podłodze tylko wisi w powietrzu i to na gumowych 4 kółkach :), powiedział jeszcze, że najlepeij wyjebać kółka z paki i stawić na glebie - będzie miazga :) :) :) nie sprawdzałem, ale koles jest muzykiem, zarabia na tym i jak sam odradza to chyba nie ma powodu sciemniać :) - KAKUS - PLECAM 100000%
No Rafał to bardzo spoko gość jest :) jednak mi zrobił case na kółkach do paki, paczka cały czas stoi na platformie i nie słyszę żeby grała gorzej. Mam też inny kejs w którym paczka jest "opatulona" zdejmowany tylko przód i z tył mała klapka również nie zauważyłem aby grała zauważalnie gorzej. Tyle, że ja na takie szczegóły raczej nie zwracam uwagi a za bas mi robi basista. Tak czy siak Kakusa polecam, kejsy są zrobione naprawdę solidnie.

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Niby lekko odkopuję ale wolę to niż zakładać śmieciowy temat...

Jaką firmę polecilibyście do zamówienia case'a na pakę 212 Buzzro? Wymiary są na necie sprawdzałem sam i wychodzi to samo tylko, że oczywiście rodzinka ma już dosyć "trwonienia" pieniędzy więc doradza mi najtańszą opcję co trochę mija się z celem moim zdaniem... Jakieś porady dobrze i tanio?

Offline Yakus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 119
  • albo się przegrywa albo przegrywa
Dobra, mam bezpośrednie porównanie 2 najtańszych producentów. Light Case i SB Case. I SB Case w NICZYM nie odstaje od drogiej PACO, Eagle'owej konkurencji. Light Case natomiast nie zachwyca... Z dwojga budżetowego -> SB Case. Tylko dogadaj się poza allegro i ponegocjuj. Ja case na head z 400 na 330 z shipem już wliczonym stargowałem

Offline manjoke

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 1
Witam. Zalogowałem się specjalnie by uprzedzić Was co do zamówień case od firmy PST KAKUS. :twisted:
Wysłałem email do w/w firmy co do wyceny .Odpowiedź dostałem dość szybko.... cenę zaakceptowałem i złożyłem oświadczenie co do decyzcji. Case zamówiłem na początku listopada. Po 2 tygodniach z pewną dozą nieśmiałości dzwonię by dopytać... Tak tak.... w środę się za niego bierzemy. ok... czekam cierpliwie. Po kolejnych dwóch tygodniach oczekiwania dzwonię ponownie. Tak... tak... case już jest gotowy czekamy tylko na jakieś zawiasy czy coś w tym stylu, słyszę. Mijają następne dwa tygodnie...cisza. Więc trzaskam email z informacją,że jeśli do końca tego tygodnia nie otrzymam case proszę potraktować moje zamówienie jako nieaktualne. Tego samego dnia otrzymuję odpowiedź,że za 3 dni case będzie u mnie....ufff... cieszę się ,że wreszcie coś drgnęło w mojej sprawie. Następnego dnia telefon,że zagninął mój email z rysunkiem i wymiarami... wow.... myślę sobie... niby już case zrobiony , tylko brak jakiś okuć...a tu zonk i kłamstwo... bo jak się okazuje pan Rafał nawet nie ruszył palcem do tej pory. Wysyłam rysunek z wymiarami ponownie. Mijają dwa dni i padam na kolana z uciesznia wlasnego , bo pojawia się kurier z przesyłką. Wciągam case z folii ...hmmm...wszystko ok... kurier dostaje kasiorkę i jedzie dalej. Ja w tym czasie otwieram skrzynię...a tam w środku pusto. (miały być przegrody i specjalna półka na przesuwnych zawiasach) ... biorę telefon i dzwonie do PST KAKUS... oj ...wiem...wiem.... najzwyczajniej zapomniałem tego włożyć w środek , ale już wszystko to zostało zapakowane i wysłane do pana.... jutro bedzie na miejscu. Dziś jest 3 stycznia 2015... paczki nie ma... PST KAKUS nie odbiera telefonu, a ja nadal ze sprzętem będę jeździł w kartonach. Dlatego też ostrzegam przed zbytnym obdarzeniem zaufaniem niejakiego pana Rafała z PST KAKUS... stek kłamilwych obietnic... termin wykanania case nie do przyjęcia. Pieniądze zapłacone a w studio dodatkowy nieużyteczny mebel. Tak się nie postępuje panie Rafale.
« Ostatnia zmiana: 03 Sty, 2015, 14:41:47 wysłana przez manjoke »

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Rafał ma ciężki okres w życiu prywatnym teraz co oczywiście go nijak nie usprawiedliwia bo powinien nie przyjmować zleceń skoro nie potrafi się wywiązać. No ale znam go na tyle, że jestem pewien iż sprawa zostanie rozwiązana albo już została. Mojemu klientowi też ostatnio ostro zwlekał i ściemniał ale po moim telefonie w 3 dni case był u klienta.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
23 Odpowiedzi
19544 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Maj, 2011, 19:54:01
wysłana przez aralez
22 Odpowiedzi
12849 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lip, 2011, 19:48:38
wysłana przez Vertigo
11 Odpowiedzi
6235 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Wrz, 2012, 14:24:36
wysłana przez Hapas
4 Odpowiedzi
2322 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lis, 2012, 19:03:44
wysłana przez Crank
8 Odpowiedzi
3106 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Sty, 2013, 00:13:08
wysłana przez admaxo