Autor Wątek: Reaper 0.999 sie do czegoś nadaje ?  (Przeczytany 8866 razy)

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Reaper 0.999 sie do czegoś nadaje ?
« 28 Sie, 2012, 20:16:04 »
Ogólnie z racji, że mam jobla na punkcie oprogramowania, staram się być legalny na tyle ile możliwości pozwalają.
<np Polskie Ceny i zarobki  ;D>

Wersja Reapera 0.999 jest darmowa - ale czy jest na tyle rozwinięta by bawić się tym w home recording ?
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Jest.

Można zamknąć temat. :)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

bandit112

  • Gość
//zamykam
//bandit112

Offline CmnD

  • Gaduła
  • Wiadomości: 392
Z tego, co wiem, to nowe wersje są tak samo darmowe dla osób prywatnych, których dochód roczny nie przekracza jakiegośtam pułapu.

Offline necrox

  • Gaduła
  • Wiadomości: 184
  • Idzie luty twardną suty
    • http://www.codeunder.com
Z tego, co wiem, to nowe wersje są tak samo darmowe dla osób prywatnych, których dochód roczny nie przekracza jakiegośtam pułapu.

Nie są darmowe.

"There is only one version of REAPER. We offer two licenses, depending on how you use it.

$225: full commercial license.
$60:  discounted license.

 You may use the discounted license if any of the following is true:

 You are an individual, using REAPER only for personal use.
 You are an individual or business, using REAPER for commercial use, and the yearly gross revenue does not exceed USD $20,000.
 You are an educational or non-profit organization."

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Z tego, co wiem, to nowe wersje są tak samo darmowe dla osób prywatnych, których dochód roczny nie przekracza jakiegośtam pułapu.

Nie są darmowe.

"There is only one version of REAPER. We offer two licenses, depending on how you use it.

$225: full commercial license.
$60:  discounted license.

 You may use the discounted license if any of the following is true:

 You are an individual, using REAPER only for personal use.
 You are an individual or business, using REAPER for commercial use, and the yearly gross revenue does not exceed USD $20,000.
 You are an educational or non-profit organization."
No właśnie, czy Reaper nie jest darmowy na zasadzie jak WinRar, w którym to mało kto raczył przeczytać w tym wyskakującym okienku, że winny jest zapłaty (i po prostu tego nie ścigają)? ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

bandit112

  • Gość
No właśnie. Teraz forumowi obrońcy praw autorskich do dzieła! Usuwamy winrara   ::)

Offline .rogaty

  • Gaduła
  • Wiadomości: 287
  • Dolina Magicznego Jednorożca Nińdzia!
Tak jak piszesz sylkis, nie ścigają tego, a soft w żaden sposób nie zostaje zablokowany po tych 30 dniach.
It's always nice to have a penis.

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Ściągnij Reapera na próbę. Różni się tylko tym że przy włączaniu odlicza kilka sekund, ot i tyle go różni od wersji opłaconej. Korzystanie z wersji demonstracyjnych chyba jest zgodne z prawem.

Offline CmnD

  • Gaduła
  • Wiadomości: 392
Ściągnij Reapera na próbę. Różni się tylko tym że przy włączaniu odlicza kilka sekund, ot i tyle go różni od wersji opłaconej. Korzystanie z wersji demonstracyjnych chyba jest zgodne z prawem.
Pewno ta. Niemniej jakichś wielkich, światowych nagrywek jednak wypadałoby nie robić i sypnąć im z sakwy złotem. Do domowego użytku, moich lamerskich coverów i nagrywek lece na tej wersji, co jest do zassania bez licencji. Do tej pory jestem na wolności, nie obcieli mi jaj, ani nie dali zakazu na internety. Zatem, seems legit i do przodu.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
No właśnie. Teraz forumowi obrońcy praw autorskich do dzieła! Usuwamy winrara   ::)
Ja się dlatego przerzuciłem na 7zip :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Bielack

  • Gaduła
  • Wiadomości: 177
    • Blog pozycjonera
Rary, zipy i winzipy. Panowie, a nie lepiej przestawić się na TotalCommander i sciągnąć darmowy plugin do 7zip? Za Totala płaci się raz i w moim przypadku stanowi centrum zarządzania komputerem od wielu, wielu lat. Tak naprawdę, to TC jest jedynym programem który przywiązał mnie do PC na tyle, że nie zdecydowałem się przejść na hipsterskie Japko.
Moje muzowanie.

bandit112

  • Gość
Rary, zipy i winzipy. Panowie, a nie lepiej przestawić się na TotalCommander i sciągnąć darmowy plugin do 7zip? Za Totala płaci się raz i w moim przypadku stanowi centrum zarządzania komputerem od wielu, wielu lat. Tak naprawdę, to TC jest jedynym programem który przywiązał mnie do PC na tyle, że nie zdecydowałem się przejść na hipsterskie Japko.

Grubo.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Nie wiedziałem, że mamy aż takich nerdów tutaj. :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Rary, zipy i winzipy. Panowie, a nie lepiej przestawić się na TotalCommander i sciągnąć darmowy plugin do 7zip? Za Totala płaci się raz i w moim przypadku stanowi centrum zarządzania komputerem od wielu, wielu lat. Tak naprawdę, to TC jest jedynym programem który przywiązał mnie do PC na tyle, że nie zdecydowałem się przejść na hipsterskie Japko.
Nie.
:D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Rary, zipy i winzipy. Panowie, a nie lepiej przestawić się na TotalCommander i sciągnąć darmowy plugin do 7zip? Za Totala płaci się raz i w moim przypadku stanowi centrum zarządzania komputerem od wielu, wielu lat. Tak naprawdę, to TC jest jedynym programem który przywiązał mnie do PC na tyle, że nie zdecydowałem się przejść na hipsterskie Japko.
Telegazeta to jedyny powód dla którego ciągle nie muszę podłączać internetu w domu.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Bielack

  • Gaduła
  • Wiadomości: 177
    • Blog pozycjonera
Oj, poważny afront mnie tutaj spotyka! Dodam w takim razie, że TotalCommander to jedyny program który mam w autostarcie.
:-P
Moje muzowanie.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Oj, poważny afront mnie tutaj spotyka! Dodam w takim razie, że TotalCommander to jedyny program który mam w autostarcie.
:-P
Co by nie offtopować już za wiele, to od siebie powiem, że osobiście wolę KDE4 od FluxBoksa - i sądzę, że jeśli o mnie chodzi, to to wystarczający komentarz ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Oj, poważny afront mnie tutaj spotyka! Dodam w takim razie, że TotalCommander to jedyny program który mam w autostarcie.
:-P

TotalNerd :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Oj, poważny afront mnie tutaj spotyka! Dodam w takim razie, że TotalCommander to jedyny program który mam w autostarcie.
:-P
Co by nie offtopować już za wiele, to od siebie powiem, że osobiście wolę KDE4 od FluxBoksa - i sądzę, że jeśli o mnie chodzi, to to wystarczający komentarz ;)

A ja wole starą dobrą konsolę :)
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Oj, poważny afront mnie tutaj spotyka! Dodam w takim razie, że TotalCommander to jedyny program który mam w autostarcie.
:-P

Primo - tak jesteś stary,
Secundo - tak już jest jak się zaczynało od Norton Commandera albo (LEPIEJ!) od Volcov Commander na P90 + 32Mb Ram :P Tia, było C:/nc/nc.bat było :)

Sory za Ot, wspomnienia starego dziada ;)

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
C:/nc/nc.bat to ja miałem w autoexecu :P

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
http://www.siegward-jaekel.de/mc-gb.html

Nostalgia Time ;) Pobierzcie i uruchomcie ;)
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Ja tam tego używałem w linuksowym terminalu...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline CmnD

  • Gaduła
  • Wiadomości: 392
Ja tam tego używałem w linuksowym terminalu...
A ja nadal używam. Serwery same sie nie postawią. Nareszcie szkoła uczy mnie czegoś, co mnie kurwa faktycznie ciekawi.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
13 Odpowiedzi
5588 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Sty, 2010, 14:00:12
wysłana przez Frantick
17 Odpowiedzi
5555 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Wrz, 2012, 19:58:54
wysłana przez Tadeo
3 Odpowiedzi
2347 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Sty, 2013, 17:32:22
wysłana przez OfensywnyRondel
11 Odpowiedzi
6404 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lut, 2013, 23:00:33
wysłana przez Winged
5 Odpowiedzi
1664 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Sie, 2014, 08:59:35
wysłana przez qqryq