Autor Wątek: Konkurs "Kto wygląda ze swoją gitarą najbardziej pizdowato"  (Przeczytany 134785 razy)

Offline hdx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 53
Eh, wykonuje się zabieg rekonstrukcji płatka usznego ;) I nie hejtować mnie tu tuneli bo sam jestem nosicielem.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
to nie pisz wiecej, bo słyszałem ze od czytania można się zarazić
B ( o ) ( o ) B S

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Ciekawe jak on słuchawki nosi.
Zakładając, że nie używa...tuneli (ew pchełek) :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

bandit112

  • Gość
Pewnie gra indiańskiego rocka...

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Drozd

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
  • Serius big fella
Omlet, słyszeliśmy, że kupiłeś sobie nową gitę, ale od razu taką? Nonono...

Spoiler
weimar guitar gently weeps

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Co Ty. Ja jestem grubszy i nie mam ozora do pępka.

A PRS mi nie grozi, pizdowaty czy nie :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Eh, wykonuje się zabieg rekonstrukcji płatka usznego ;) I nie hejtować mnie tu tuneli bo sam jestem nosicielem.

A - to luz. Widzę, że ceny to zaledwie do jakichś 10 tysięcy za oboje uszu, więc nie ma o czym gadać.

Spoiler
Paczki z głów!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Eh, wykonuje się zabieg rekonstrukcji płatka usznego ;) I nie hejtować mnie tu tuneli bo sam jestem nosicielem.

A - to luz. Widzę, że ceny to zaledwie do jakichś 10 tysięcy za oboje uszu, więc nie ma o czym gadać.

Spoiler

Usłyszę jeszcze jeden tekst o tym, jak to nie można dostać pracy z tunelami i przyjadę wymierzyć sprawiedliwość:



Cytuj
Do tej pory ten 33 - letni programista z Chicago był znany głównie jako twórca Threadless - firmy zajmującej się crowdsourcingowym designem T-shirtów. Niedawno został CTO (chief technology officer) największej trwającej kampanii interaktywnej - kampanii reelekcyjnej Baracka Obamy.

http://studiumprzypadku.com/prostota-i--test-mamy---harper-reed-w-akcji/

Także siadap.

Offline hdx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 53
Coś mocno przesadzona ta cena. Znajomy rekonstruował płatki uszne u jakiegoś chirurga plastycznego za 2 tys. zł i uszy wyglądają ok. Druga sprawa, że naprawy płatka można dokonać u niektórych ludzi zajmujących się body modification (pomijam legalność świadczenia takich usług i przede wszystkim higienę samego zabiegu), wtedy cena na pewno jest bardziej "ludzka".

Tunele pewnie mogą być dużą przeszkodą w znalezieniu pracy, zwłaszcza jakieś ogromne rozmiary, ale też znowu bym nie przesadzał . Ludzie z dreadami często na starcie mają przesrane, to samo się tyczy widocznych kolczyków i tatuaży. Ale i tak wszystko idzie ku lepszemu, np. coraz więcej osób się dziara i w tej kwestii robi się większa tolerancja wśród pracodawców. Wiadomo, że zawsze będą takie zawody, w których to nie przejdzie np. lekarz czy prawnik.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Zakładając, że przeciętny prawnik jest zawsze pod gajerem, mógłby być wydziarany od stóp do szyi wliczając rękawy, i nikt by nie zauważył ;)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Chuj z uszami. Z dupy se tylko tunelu nie zróbcie.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Poza tym zakażą mu zakładać kancelarię, czy co, jeśli to radca albo adwokat? Nie pozwolą samemu sobie się zatrudnić? :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Mądą - nadal okolice California. Zaczaj się przy TVNie i zobacz jak wyglądają doradcy Bronka i/lub Donia. A dlaczego kolesia pokazujom? Bo pewnie i w Stanach jest wyjątkiem. Któren wiosny nie czyni. Zostań kierownikiem i daj pracę kolowi o mocno "egzotycznym" wyglądzie. A jak to spieprzysz - przyjdzie do Ciebie dyro. Może w sklepie rowerowym/muzycznym ;). Ja mimo wszystko nie dałem. True story.rarxlsx

Wróó - The Boss i Straitsi zrobili o tym piosenkę: Tunnel of Love ;)...
« Ostatnia zmiana: 29 Mar, 2012, 23:15:23 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Trochę zależy od branży. Akurat w agencji reklamowej/interaktywnej, albo w jakimś IT, dziwny wygląd nie jest szokujący (sam jestem przykładem:P). A jak ktoś do tego nie jest "gościem z ulicy" tylko coś umie/zrobił już coś czym może się chwalić (jak w przypadku tego programisty) to wygląd zupełnie schodzi na dalszy plan.  Oczywiście nie mówimy o jakimś ekstremum, jak tatuaż na czole, albo o dziwnym wyglądzie wynikającym z problemów z higieną ;]

A tak naprawdę to jak ktoś na rozmowie kwalifikacyjnej wypada bardzo dobrze, a ubiega się o stanowisko gdzie nie ma kontaktu z klientem to wygląd jest mało istotny. Zresztą nawet w przypadkach, gdy jest ten kontakt, coraz częściej spotykam się z odstępstwami od tej reguły. Policjant z pokaźnym blond irokezem, mocno wydziarany sprzedawca na stacji benzynowej, farmaceutka z kolczykiem w brwi i w wardze. You name it :)
I to w Szczecinie, który podobno uchodzi za dziurę na tle innych, polskich miast o podobnej wielkości/zaludnieniu, a już do "Californi" to mu z pewnością daleko ;]

Ale fakt, że to stosunkowo od niedawna się tak zmienia, dlatego sam ciągle bywam zaskoczony.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Znajomy miał dziary, dredy, jakiś "dziwny" zarost itepe, a pracował w poważanej instytucji państwowej (!) na dość eksponowanym stanowisku. Czy nadal pracuje nie wiem, bo mi się urwał kontakt, ale fakt faktem. I jakoś nie chodził ciągle w longsleevach żeby te dziary zakrywać.


PS. Fakt że kobiety się inaczej postrzega, ale Moja :love: jakiś czas temu zrobiła sobie jakiegoś asymetrycznego jeżozwierza z oczojebnie malinowymi pasami na głowie. Do tego się ubiera gdzieś w kierunku punk-vocal (tylko bez ćwieków i łańcuchów), i w dokładnie taki sposób chodzi na spotkania "byznesowe", warte nie raz dziesiątki tysięcy w twardej walucie, do ludzi "ęąpaniekierowniku" w gajerach. I ją potem chwalą za to, bo zwykle wszystko załatwia pomyślnie ;D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Ja mimo wszystko nie dałem. True story.rarxlsx

Dobrze zrozumiałem? Wydziarany metalowiec nie zatrudnił gościa tylko dlatego, że miał tunele i bał się, że ten będzie kiepskim pracownikiem?

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Chuj z uszami. Z dupy se tylko tunelu nie zróbcie.

Nie chce mi się czytać wcześniej. To tu nie chodzi o łatwość zdobywania posady?

:D

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Ja mam tak samo wyjebane w tunele w uszach jak w pracę - am I doing it right?
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Ja mimo wszystko nie dałem. True story.rarxlsx

Dobrze zrozumiałem? Wydziarany metalowiec nie zatrudnił gościa tylko dlatego, że miał tunele i bał się, że ten będzie kiepskim pracownikiem?

Biorę to na klatę... - tak. Ale oczywiście nie tylko dlatego. Chyba to po prostu przeważyło.
Paczki z głów!

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu