Autor Wątek: Co was w życiu smuci?  (Przeczytany 200188 razy)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 512
  • Venus as a goodboi
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #1250 13 Lip, 2020, 00:19:49 »
Margaret Thatcher się w grobie kurwa przewraca jak widzi takie pierdolenie XD

Dude, na jej grobie to tańczą Brytyjczycy, taka z niej tragiczna suka była. Z Reagana zresztą tak samo była miernota wokół której ukuto mit jakiejś głębi intelektualnej i tego, że ich rządy nie skazały kolejnych pokoleń na życie w gorszych warunkach niż rodzice.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #1251 13 Lip, 2020, 08:51:34 »
Margaret Thatcher się w grobie kurwa przewraca jak widzi takie pierdolenie XD

Dude, na jej grobie to tańczą Brytyjczycy, taka z niej tragiczna suka była. Z Reagana zresztą tak samo była miernota wokół której ukuto mit jakiejś głębi intelektualnej i tego, że ich rządy nie skazały kolejnych pokoleń na życie w gorszych warunkach niż rodzice.

Za to Hitler, to był gość. Dzięki niemu Niemcy są potęgą. Niby przegrali, a jednak jakby wygrali.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #1252 13 Lip, 2020, 20:16:48 »
Margaret Thatcher się w grobie kurwa przewraca jak widzi takie pierdolenie XD

Dude, na jej grobie to tańczą Brytyjczycy, taka z niej tragiczna suka była. Z Reagana zresztą tak samo była miernota wokół której ukuto mit jakiejś głębi intelektualnej i tego, że ich rządy nie skazały kolejnych pokoleń na życie w gorszych warunkach niż rodzice.

A mie się zdaje inaczej. Na początek:
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Reaganomics
Paczki z głów!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 512
  • Venus as a goodboi
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #1253 13 Lip, 2020, 21:55:00 »
Margaret Thatcher się w grobie kurwa przewraca jak widzi takie pierdolenie XD

Dude, na jej grobie to tańczą Brytyjczycy, taka z niej tragiczna suka była. Z Reagana zresztą tak samo była miernota wokół której ukuto mit jakiejś głębi intelektualnej i tego, że ich rządy nie skazały kolejnych pokoleń na życie w gorszych warunkach niż rodzice.

A mie się zdaje inaczej. Na początek:
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Reaganomics

Reaganomika to obecnie pojęcie praktycznie pejoratywne, jako że opierała się na fałszywym (co wielokrotnie udowodniono empirycznie) założeniu, że pieniądze "spływają" od elit w dół drabiny społecznej. Tak się oczywiście nie stało i ta epoka jest źródłem praktycznie wszystkich problemów z ekonomią obecnie: turbonierówności, tragedią na rynkach mieszkaniowych i chujowej jakości usług publicznych. Bo wszyscy myślą, że można jednocześnie zmniejszać podatki i wcale nie urośnie przez to dług publiczny, prywatny i budżetówka sama magicznie przestanie być potrzebna.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #1254 14 Lip, 2020, 08:09:23 »
Tak się oczywiście nie stało i ta epoka jest źródłem praktycznie wszystkich problemów z ekonomią obecnie: turbonierówności, tragedią na rynkach mieszkaniowych i chujowej jakości usług publicznych.
Na całe szczęście nie jest problemem system rezerwy cząstkowej, kreacja pustego pieniądza przez banki komercyjne, oparcie ekonomii o dług i nadmierna konsumpcja.
Bo z nierównościami sobie łatwiej można poradzić.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #1255 24 Lip, 2020, 17:32:31 »
Nawet sobie nie wyobrażacie jak bardzo jest mi smutno, że się tego filmu nie doczekam...

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 865
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #1256 25 Lip, 2020, 11:01:34 »
4string

Offline Rot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 368
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #1257 25 Lip, 2020, 20:22:20 »
Nie wiem, czy bardziej mnie to wkurwia, czy smuci, ale na pewno niepokoi:

Wracam nocą z kumplem z miasta, wybraliśmy sobie bardziej spacerową trasę.
Jesteśmy w centrum, tuż koło Wisły, idziemy wzdłuż jednej z większych ulic.
Obok zatrzymują się na światłach dwa samochody - van i osobówka.
W vanie otwierają się drzwi, kibol wychyla się do nas i drze japę - "bierzecie z dupy do mordy?"
Dla sprostowania - był mecz wieczorem, ale nie spodziewałem się, że patologia będzie sobie o 4 w nocy robiła objazd miasta i robiła łapankę na gejów.
Tym bardziej, że my na gejów ni chuja nie wyglądamy, ani nie jesteśmy. Wystarczyło się towarzystwu nie spodobać.
Wystarczyło źle zareagować, a mielibyśmy na karku na oko 11 ulanych, jebniętych pajaców, szukających kogoś do wpierdolu.

Podobno też urządzają regularne łapanki z pałami pod klubami gejowskimi. Podobno, bo sam nie widziałem.

I teraz tak sobie skojarzyłem, co Duda z towarzystwem mówili o "ideologii" homoseksualistów.
I też w sumie sobie przypomniałem, że nigdy wcześniej z czymś takim się nie spotkałem.

W moich oczach to rząd jest temu winien, dając nie tylko ciche przyzwolenie na takie akcje, ale też do nich po kryjomu zachęcając.
Ten kraj jest nie do uratowania.
Poleci ktoś jakieś fajne miejsce, gdzie można wygodnie, miło i spokojnie mieszkać?

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #1258 25 Lip, 2020, 21:14:27 »
A co jeśli to byli antifiarze? ;)
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Rot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 368
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #1259 25 Lip, 2020, 21:28:48 »
Nie byli.
Szaliki Cracovii to raczej nie jest coś, co by antifa nosiła.

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #1260 25 Lip, 2020, 22:15:21 »
Podobno też urządzają regularne łapanki z pałami pod klubami gejowskimi. Podobno, bo sam nie widziałem.
Ja kilka lat temu widziałem. :D
W Krakowie, gdzieś między Krowoderską, a Długą, z okna jednego  tych obsranych i zarzyganych hosteli obserwowałem najazd na jakąś gejoską ruchalnię.
Weszli bez pukania, a po chwili zrobiło się dużo hałasu i wyleciało z tej ruchalni stado nagich kolesi.

Spoiler

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #1261 25 Lip, 2020, 23:26:43 »
@spacelord7 serio?...
Paczki z głów!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #1262 25 Lip, 2020, 23:27:40 »
Nie pasuje do forumowego towarzystwa.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #1263 25 Lip, 2020, 23:52:55 »
Serio widziałem jak latali nago po podwórzu.

Może mam za ciasny, średniowieczny, zaściankowy umysł, ale nie potrafię zaakceptować zjawiska szeroko zakrojonej wzajemnej wymiany bakterii E.coli

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #1264 26 Lip, 2020, 00:15:09 »
Ich tyłki mogą być czystsze od Twojego umysłu ;)

Umówmy się, że już od paru dłuższych chwil jesteśmy w XXI wieku i pewne teksty już by mogły się zakończyć na forum
Paczki z głów!

Offline Rot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 368
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #1265 26 Lip, 2020, 00:28:16 »
Ja tam nie wnikam co kto robi w swoim czasie wolnym. Każdy powinien czuć się bezpiecznie do kurwy nędzy. Nie ma zgody na taki terror.


Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #1266 26 Lip, 2020, 01:56:22 »
Milicja Ziobry oczywiście udaje, że nic o tym nie wie
Paczki z głów!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #1267 26 Lip, 2020, 09:20:42 »
Ich tyłki mogą być czystsze od Twojego umysłu ;)

Umówmy się, że już od paru dłuższych chwil jesteśmy w XXI wieku i pewne teksty już by mogły się zakończyć na forum

Oh nowoczesność :)
Zaczynamy chyba robić weekendową tradycję tematów ideologicznych
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #1268 26 Lip, 2020, 09:46:42 »
Przestańcie podklejać łatki i skupcie się na źródle problemu. Prawda jest taka, że oni mieli w dupie, czy jesteście gejami, czy nie. To tylko przykrywka, żeby komuś wpierdolić. Nie mogą napierdalać się na stadionie, bo covid, to jeżdżą po mieście. Widocznie ich małe móżdżki potrzebują uspokoić swoje marnej jakości sumienie, to wymyślają takie farmazony. Problem jest taki, że to są zwierzęta i tak naprawdę nie kierują się niczym logicznym. Do odstrzału.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #1269 26 Lip, 2020, 10:09:46 »
Ich tyłki mogą być czystsze od Twojego umysłu ;)

Umówmy się, że już od paru dłuższych chwil jesteśmy w XXI wieku i pewne teksty już by mogły się zakończyć na forum

Oh nowoczesność :)
Zaczynamy chyba robić weekendową tradycję tematów ideologicznych
Jeśli w tym kraju ma zniknąć hejt, homofobia, rasizm i antysemityzm, to zacznijmy od siebie. Bo inaczej nie przestaniemy być w tym numerem jeden w Europie... A jeśli ktoś ma takie poglądy, albo używa nadal słowa "mu..yn" jak w dziale z dowcipami - to niech zachowa dla siebie. Skąd pomysł, że takie rzeczy można pisać i nadal mieć kolegów? A nie no, przecież półtora miliona głównie młodych głosowało na bosaka... ;)
Paczki z głów!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #1270 26 Lip, 2020, 10:20:52 »
Nie powielaj stereotypów.

Murzyn w jezyku polskim nie oznacza to samo co nigger i historycznie to określenie nie było nacechowane pejoratywnie do czasu aż nie przyszła moda z zachodu na wmawianie wszystkim dookoła rasizmu.
Cała reszta to tylko poglądy z którymi się możesz zgadzać lub nie, a ich cenzurowania, zwłaszcza poprzez kodeks karny racze jest najsłabszą przyjętą metodą.

Lepiej być wolnym człowiekiem niż mieć kolegów którzy Cię klepią po barku tylko jeśli masz takie zdanie jak oni.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #1271 26 Lip, 2020, 10:44:55 »
W sumie teraz każdy niemiec oraz austriak ma przede mną klękać i przepraszać za holokaust? Super!

Spoiler
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #1272 26 Lip, 2020, 11:28:09 »
W sumie teraz każdy niemiec oraz austriak ma przede mną klękać i przepraszać za holokaust? Super!

Spoiler

To do kibiców Cracovii czy użycia przez Bata w jednym akapicie homofobii, rasizmu, antysemityzmu i wyborców Bosaka?
;)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #1273 26 Lip, 2020, 11:37:34 »
To jest konsekwencja poprawności politycznej jakby nie patrzeć, a jak ktoś ma z tym problem to mam już awaryjnego mema.

Spoiler

Na temat kibiców się nie wypowiadam, bo nie wiem co grozi za obrazę zwierząt.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 865
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #1274 26 Lip, 2020, 12:01:00 »
PETA ci wpierdoli :D
4string