Autor Wątek: New amp day - Sidewinder Triple MK IV+ ND  (Przeczytany 25750 razy)

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
temat o sajdzie juz byl tyle razy wałkowany i tyle razy zjadał diezle i mesy, ze nie wiem co wam sie spieszy tak z tą recką..

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
temat o sajdzie juz byl tyle razy wałkowany i tyle razy zjadał diezle i mesy, ze nie wiem co wam sie spieszy tak z tą recką..

jesli komus wystarczy opinia, ze urywa moszne i zjada mese, to rzeczywiscie, poradzi sobie bez tej recki

D_Rivv

  • Gość
temat o sajdzie juz byl tyle razy wałkowany i tyle razy zjadał diezle i mesy, ze nie wiem co wam sie spieszy tak z tą recką..
Nie chce mi się nawet ustosunkowywać do drobnych złośliwości. :) Odnoszę wrażenie, że niektórzy byliby najszczęśliwsi, jakbym napisał, że wzmak mam do dupy i jest mi bardzo przykro, że go kupiłem. Ze sprzętu jestem bardzo zadowolony i tyle w tym temacie. Nie wiem jak Sidewinder, ma się do Diezla, jakkolwiek z dupy wydaje mi się to porównanie, choćby dlatego, że Diezel kosztuje ponad 10000 zł. Z Mesą SR i DR akurat miałem okazję skonfrontować Sajda, ale zmilczę, już dla świętego spokoju, jak to porównanie wypadło, bo nie mam ochoty wywoływać kolejnej burzy, ani przekrzykiwać się z mesowcami. Bo i po co? Co się mnie podoba, mniej lub bardziej, to moja sprawa i naprawdę mi jest głęboko obojętne, co kto inny będzie usiłował mi wmawiać. Mając własny rozum i upodobania, człowiek jest sobie w stanie wyrobić sobie sam opinię na dany temat i po co się wyzłośliwiać wzajemnie, zwłaszcza nie mając bladego pojęcia, o czym się mówi?
P.S. I nie piję w tym momencie, Budzan, konkretnie do Ciebie.

Wez w koncu napisz cos... nie wierze, ze nie znajdziesz 10 minut na napisanie recenzji.. ;]
Tobie to się wydaje, że wszystko to takie proste... :) Część recenzji już mam, jak chcesz rzucić okiem, to zapraszam na priv, bo całość wrzucę na forum dopiero jak skończę pisać.
« Ostatnia zmiana: 13 Sie, 2008, 21:56:43 wysłana przez D_Rivv »

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
generalnie D_Rivv to tutaj nie ma takiej swietej wojny Sajd vs. reszta swiata - jakas ladna recenzja naprawde bylaby fajna. nikt tu nie najezdza na zaden towar bez ogrania, a duza wiekszosc ocen jest jakos taka normalna - moze dlatego ze to forum dla doroslych ;) takze wez napisz recenzje dla doroslych i bedzie milo. sam jestem ciekaw wrazen z Sajda po kilku tygodniach uzytkowania, bo te z drugiego dnia juz mi przekazales :D
Łe tej.

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Sajd ssie!
Mesa rulez!
Nie znacie się wy wszyscy!
Budzan - sztama! ;)

A tak po prawdzie to ja jestem zdania, że w tej klasie wzmaków nie ma lepsze i gorsze tylko co komu bardziej pasuje, a że se wszyscy zaczęli opowiadać, że sajd zjada mesę to się narobiło. Swoją drogą na jakich paczkach sajd brzmi fajnie? Bo jak ja grałem na Dale'owym na Labogowych V30 to nie podobało mi się ani trochę.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

D_Rivv

  • Gość
Dale'owym na Labogowych V30 to nie podobało mi się ani trochę.
A mnie się na V30, zamontowanych w pace 2x12 mesy, którą teraz parę dni męczyłem, najbardziej podobał, sprawdziłem trochę paczek ostatnio, nawet dość sporo rzekłbym i jestem zachłyśnięty V30 do tego stopnia, że zamierzam jak najszybciej zakupić paczkę na tych głośnikach. Na eminence legend V12 też fajnie  i ku mojemu zdziwieniu z g12t75 się dogaduje ładnie. Nie polecam natomiast celestionów super 65. Druga sprawa, że dużo też zależy od gitary, jaką się podłącza i pickupa. Możliwości jest masa, każdy co innego lubi.

Sajd ssie!
Mesa rulez!
Nie znacie się wy wszyscy!
Budzan - sztama! ;)
Dawno na gitara.pl nie byłem... :headbang:
« Ostatnia zmiana: 13 Sie, 2008, 21:54:54 wysłana przez D_Rivv »

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
d_rivv nie oraź się ziomek, ale wiem po rozmowach z Toba, ze Side to Twoj wlasny pierwszy na prawde powazny wzmacniacz i na razie recenzja na pewno nie bedzie w 100% obiektywna. Z własnego doswiadczenia wiem, ze efekt "wow" mija raczej po 6-7 miesiącach a nie po jednym. Pozatym zgadzam się z dexterkiem, w tej klasie nie ma lepsze/gorsze jest co sie komu bardziej podoba. Amen.

Ale jestem bardzo ciekawy jak Ty widzisz ten wzmacniacz. Koniecznie napisz na jakiej paczce, głownie grasz i opierasz swoje odczucia.

D_Rivv

  • Gość
d_rivv nie oraź się ziomek, ale wiem po rozmowach z Toba, ze Side to Twoj wlasny pierwszy na prawde powazny wzmacniacz
Nie obrażam się, jak najbardziej masz rację. Roczek się, co prawda, grało na jcm800, ale to się nie liczy, bo była pożyczona... Ze sprzętem różnym, co u mnie/u kumpli na salkach bywał, jednak miałem sporo kontaktu i myślę, że pewne rozeznanie w tej dziedzinie posiadam, jakkolwiek, na pewno nie tak szerokie, jak Ty, Yonek czy Sinner. A co do obiektywności, to wierzcie, staram się być najbardziej krytyczny, jak tylko mogę.

P.S. W przypadku mojej poprzedniej lampy efekt wow, minął mi po jakimś miesiącu, niecałych dwóch, ale to była zupełnie inna półka... :)
« Ostatnia zmiana: 13 Sie, 2008, 22:43:56 wysłana przez D_Rivv »

Offline Testorrob

  • Gaduła
  • Wiadomości: 275
    • Testor na myspace
Ja gram na Sajdzie już przeszło 2 lata i nadal mi się podoba :) Biorąc pod uwagę jak często zmieniam sprzęt, muszę przyznać, że wzmak jest na prawdę dobry, skoro tak długo się ostał :)
Poza tym ja oceniając go biorę pod uwagę kilka kryteriów:
1. jakość brzmienia,
2. własne preferencje brzmieniowe,
3. cena,
4. serwis,
5. to że nie ma zasranego trafo 110/220 :D, hehehe (już czekam na małą rozróbę....),
 i inne mniej znaczące.

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Oprócz własnych preferencji brzmieniowych rozumiem. Nie tylko własne - kocha Sajda cały chuj.pl i połowa ss.pl ;)

Poza tym ja uważam, że prawdziwa cnota sama się broni. Wzmak jest na tyle okej, że jest na niego dużo chętnych.
Raczej przemawia tutaj właśnie stosunek brzmienie/cena/możliwości + serwis, kontakt, mody na życzenie itp. Bo nie dizajn ;)

e: Zewnętrzne trafo może przeszkadzać i przeszkadza. Nie uwierzę, że może być to dla kogoś powód ;)
« Ostatnia zmiana: 14 Sie, 2008, 09:23:30 wysłana przez Mery »
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline Testorrob

  • Gaduła
  • Wiadomości: 275
    • Testor na myspace
Opowiem małą anegdotę na temat tego trafa. Oczywiście jest to przypadek losowy, ale jednak... otóż mój dobry znajomy, basista, na jednej z prób chciał być bardzo friendly i hop siup do przodu i w związku z tym, że jako pierwszy dotarł do salki prób, zabrał się za rozstawianie gratów pozostałych kolegów. Z rozpędu podpiął B-52 kumpla do prundu, zapominając o tym, że jest na 110V i mocno się zdziwił jak wzmak puścił dymek po włączeniu pałera :) Więc i takie przypadki się zdarzają. To trafo podałem jako jeden z powodów, mniej istotnych, ale uciążliwych.
Sajda lubię i cenię Szymka za to, że zmontował tak fajny wzmacniacz. Nie oznacza to jednak, że nie chciałbym mieć na stanie dodatkowo 2 innych wzmaków :) Pozdro  :headbang:

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Łapy bym poucinał jakby mi który bez mojej wiedzy wzmaka włączył ;)
Ja nie powiem bo od kilku lat żyję z trafem. WYgodniej byłoby bez, ale cóż... Hamerykany sami sobie strzelają bramki, bo zrobienie trafa z dwoma odczepami nie jest problemem. Ważyłoby dodatkowe 0,5kg i nie byłoby tragedii, ale co zrobić ;)

Ja co do brzmienia Sajda się wypowiedzieć za bardzo nie mogę, bo nie grałem i nie słyszałem na żywo. A próbki mi wiszą ;)
Dopóki sam nie potestuję, to będę offtopował w tym temacie :D
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
chłopaki, get chill, ja po prostu nie rozumiem po co takie cisnienie na chlopaku wywolujecie :D napisal juz sporo, sporo zostalo ogolnie powiedziane przez te kilka lat na temat sajda, wiec dajcie mu na spokojnie opisac, nie wierze zeby byl tu ktos, komu ta recenzja zaważy na tym czy bierze sajda czy nie. ot. wiec powoli, bo sie rozpierdoli. mam wrazenie ze bardziej sie jaracie tym ze D_Rivv ma sajda od niego samego :) takie mam odczucia

e: ten nowy dizaj to jak na moje to taki troszeczku chujowy. ale kwestia gustu. mozna jeszcze zamawiac ze starym dizajnem?
« Ostatnia zmiana: 14 Sie, 2008, 12:34:43 wysłana przez Budzan »

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Tejk yt ezi ;)
Nie muszę się jarać Sajdem.
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

D_Rivv

  • Gość
mozna jeszcze zamawiac ze starym dizajnem?
Możliwe, że ktoś, kogo wymieniać, jako źródła informacji nie będę, jebnie mi bana, za to, że wypaplałem, ale plota głosi, że być może będzie jeszcze nowszy design... Więcej, szczegółów nie zdradzam. :)
« Ostatnia zmiana: 14 Sie, 2008, 12:48:29 wysłana przez D_Rivv »

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
chill, sam chcialem to napisac... ale w przyszlosci nic Ci juz nie powiem :kissmyass:

Offline Testorrob

  • Gaduła
  • Wiadomości: 275
    • Testor na myspace

chłopaki, get chill, ja po prostu nie rozumiem po co takie cisnienie na chlopaku wywolujecie :D

Jakie ciśnienie, men?! Ja tutaj zabawiam was historyjkami o płonących wzmakach ;)
A D_Rivv ma prawo się cieszyć, dla mnie recki pisać nie musi, bo ja już własną opinię na temat sajtłindera mam :D

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084

chłopaki, get chill, ja po prostu nie rozumiem po co takie cisnienie na chlopaku wywolujecie :D

Jakie ciśnienie, men?! Ja tutaj zabawiam was historyjkami o płonących wzmakach ;)
A D_Rivv ma prawo się cieszyć, dla mnie recki pisać nie musi, bo ja już własną opinię na temat sajtłindera mam :D
Robson, akurat CIebie nie mialem na myśli, bo wiem ze sajda masz juz dłuugooo :) a co do płonących wzmaków, to ciekawe, bo do tje pory myślałem, że mają one jakies zabezpieczenie przed takimi akcjami :/

Offline Bash

  • Bash'ujący w zbożu
  • Gaduła
  • Wiadomości: 404
  • السلام عليكم
    • Oficialna strona BASH MANUFACTURING
Chciałbym generalnie ogłosić że nowy design side'a był małym eksperymentem.Zdaję sobie sprawę z tego że wzmak zaczął wyglądać trochę jak radiomagnetofon ;) starałem się jednak tylko znaleźć złoty środek pomiędzy litą blachą na przodzie i jednocześnie widzialnym wnętrzem.
Pracujemy tutaj usilnie z harvem nad zmodyfikowaniem tegoż designu i na pewno nim ten się ukaże oficjalnie zostanie skonsultowany z co bardziej wybrednymi krytykami wyglądu wzmaka tak aby każdemu podobało się co najmniej bardzo.Kombinujemy na razie wzór w jakim będą dwa otwory z kratką
bo jak widać prostokąty nie są najlepsze.
Harv wpadł na pomysł okien w stylu zadrapań jak po pazurach np po 4ry po lewej i po prawej stronie i ew pod logiem.Temat jest szeroki jak rzeka.
Zdradzę jednak że w MK5 dolna część już na zawsze będzie z aluminium o naturalnym kolorze z fakturą poziomych rys (jest taki popularny wzór) z czarnymi literami i czarnymi lub chromowanymi gałkami.
Będzie tak z dwóch przyczyn. Po pierwsze rezygnacja z panelu (naklejki) po drugie z technologii jaką nadruk będzie nanoszony na aluminium. (nie ma białej farby).
Ostatecznie można będzie zrobić czarny z czerwonymi napisami ale na 100% pewny nie jestem jeszcze.
Pozdro wszystkim!

P.S. we wrześniu odsłona nowego modelu wzmaka brzmieniowo z całkiem innej bajki.
BASH seria ART model SELENE. Zapowiem jeszcze że w planach mam zrobienie kilku wzmaków między innymi ART ALLADIN. Cała seria będzie opierała się na praktycznie identycznym rozmieszczeniu wszystkich gałek i funkcji różnić je będzie jedynie brzmienie.

P.P.S Strona już prawie na ukończeniu. Kończę gromadzenie i pisanie materiałów i czekam na przejście do nowego dostawcy domeny.Jestem prawie pewien że 1wszego września strona ruszy.
Pozdro jeszcze raz!
« Ostatnia zmiana: 17 Sie, 2008, 04:05:35 wysłana przez Bash »
Zapraszam na myspace mojego zespołu:
www.myspace.com/fullflavourofficial

Bash Manufacturing Since 2008

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
te zadrapania to fajny pomysł moze sie sprawdzic ,a może uda sie cosik wykminic w klimacie post nuklearnym jestem zrysowany na pkt Fallouta i wyobrażam sobie jak by to mogło wyglądac np wyłamany pordzewiały kawałek grilla z przekrzywionym wiszącym i mrugającym logo, łączenia elementów na nity w starym stylu zdjecia może pomogą w wyobrażeniu sobie ogólnego klimatu
Spoiler
« Ostatnia zmiana: 17 Sie, 2008, 17:15:43 wysłana przez Drevniak »
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
pomysl fajny, ale dla konserwatywnych to bedzie masakra i powod nr1 zeby tego nie kupic ;)
Łe tej.

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
powodem nr1 raczej bedzie kasa  ;)
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
Zdradzę jednak że w MK5 dolna część już na zawsze będzie z aluminium o naturalnym kolorze z fakturą poziomych rys (jest taki popularny wzór) z czarnymi literami i czarnymi lub chromowanymi gałkami.
Moglbys to jakos zobrazowac najlepiej jakims .jpgiem ? :P Bo niebardzo wiem jak to sobie wyobrazic. Druga sprawa... te nowe wzmaki jak beda brzmialy mniejwiecej ?
Dzieki
wearehelp.bandcamp. com

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Chodzi o takie anodowane aluminium

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
Takie matowe ? Ale dolna czesc to ma sie rozumiec chasis ? Czyli bedzie jak w DRce ? Chodzilo mi tez o to, jak te poziome rysy beda wygladac :]
« Ostatnia zmiana: 17 Sie, 2008, 19:42:12 wysłana przez Page_Hamilton »
wearehelp.bandcamp. com

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
187 Odpowiedzi
57356 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Lis, 2009, 01:39:16
wysłana przez BartekL
31 Odpowiedzi
20127 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Sie, 2008, 14:12:33
wysłana przez m4ody
0 Odpowiedzi
1793 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lip, 2010, 16:43:09
wysłana przez korson333
40 Odpowiedzi
15330 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Paź, 2011, 03:04:30
wysłana przez Bash
10 Odpowiedzi
3760 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Sie, 2012, 22:24:19
wysłana przez sinquestsound