Autor Wątek: New amp day - Sidewinder Triple MK IV+ ND  (Przeczytany 25722 razy)

Offline motyl

  • Gaduła
  • Wiadomości: 272
i ladna maskownice zrobic :)
myspace.com/drownmyday

Offline neyoam

  • Gaduła
  • Wiadomości: 145
Moim zdaniem amp wygląda znośnie, chociaż ja i tak wolę taki vintage'owy wygląd ;). Najważniejsze wg. mnie we wzmaku jest brzmienie i jeśli ten side zabija tak jak inne side'y to co tam dziwny wygląd ;).
congrats :)
khm...jajo

Offline Gałek

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 39
  • Shred Is Not Dead !
    • Gałek - Rock Discipline
Hmmmm - Szymek ma dobry gust  :headbang:


Offline hawk

  • Gaduła
  • Wiadomości: 114
Gałek, jakoś nie rozumiem analogii poza tym obiciem (a to każdy może sobie wybrać jakie chce)
Across the field you see the sky ripped open, See the rain through a gaping wound..

Offline Bash

  • Bash'ujący w zbożu
  • Gaduła
  • Wiadomości: 404
  • السلام عليكم
    • Oficialna strona BASH MANUFACTURING
Kto ma chęć? ;)
Zapraszam na myspace mojego zespołu:
www.myspace.com/fullflavourofficial

Bash Manufacturing Since 2008

Offline krzy1125

  • Gaduła
  • Wiadomości: 368
a po ile i czemu tak drogo? :D bo widzę że kolega na kilogramy je sprzedaje a właściwie na tony

Offline Gałek

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 39
  • Shred Is Not Dead !
    • Gałek - Rock Discipline
No ten na dole jest gicior :) - How much ??? :angel:
A w kwestii Diezla na dole - ta taka podpucha tylko z finishem i niczego nie porównałem :)
Diezel Herbuś to co innego i inna bajka :D
Sajdzik Trypel to Sajdzik Trypel :D
Normalka  :lol:

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
Ooooo w czarnym wygląda bardzo zajefajnie. Ale ta skóra węża się słabo komponuje z tym białym logiem IMHO.

d_rivv gratuluje i rzycze obiektywnego testu :D

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
metal zapodal dobry temat co takiego sie zmienilo w tym wzmaku ze jest lepszy????


Powiem ci tak.
To że coś jest dobre to nie znaczy że nie można tego jeszcze bardziej ulepszyć.
Wszystko da się ulepszyć.
Przeróbka daje przedewszystkim to czego wedle mnie było w sajdzie za mało.
Poza tym brzmienie jest jeszcze głębsze bardziej namacalne czujesz każdy dźwięk na ciele.
Mówiąc najogólniej przeróbka wyolbrzymiła wszystkie najlepsze cechy sajda i usunęła te gorsze.
Reasumując uszlachetniła go.

W chwili obecnej sądze że nie trzeba już w nim nic poprawiać.
Osiągnąłem brzmienie o jakie zawsze mi chodziło (jeśli chodzi o ten typ wzmacniacza).
Teraz pozostaje mi rozwijać inne konstrukcje (zabawa od nowa) ;)

nie łykam tego jesli cos mozna bylo poprawic to nie jest to koniec, co to jest namacalne brzmienie? grajac na jcm2000 czuje kazdy dzwiek na ciele, na dualu czy 5150 dalej czuje to samo wiec co takiego uszlachetnia nowego sidewindera????             
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline spooky_head

  • Gaduła
  • Wiadomości: 285
przecież zawsze jest tak, że jak coś się robi, to po jakimś czasie dochodzi się do wniosku, że pewne rzeczy można było zrobić lepiej / inaczej. Pewnie tak samo było z Sajdem... nie wiem po ca ta głupia gadka.
minimum respect!

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
przede wszystkim pamietajmy, ze jak cos jest zajebiste to zawsze mozna to poprawic. piszecie jakby Bash napisal ze zrobil piec idealny, a wcale tak tego nie nazwal.
Łe tej.

Offline Testorrob

  • Gaduła
  • Wiadomości: 275
    • Testor na myspace
No piknie. Już ci gratulowałem Miłosz nowej zdobyczy. Z resztą codziennie drążyliśmy ten temat. Cieszę się, że w końcu go masz i że spełnia twoje oczekiwania. Najgorzej byłoby, gdybyś naczekał się kilka miechów i byłbyś niezadowolony. Dawaj czadu i rozejrzyj się w najbliższym czasie za porządną paczką. No i ten pickup przy moście wymień, to poczujesz dopiero ciareczki na dupsku  :headbang:

« Ostatnia zmiana: 29 Lip, 2008, 09:51:21 wysłana przez Testorrob »

Offline Gałek

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 39
  • Shred Is Not Dead !
    • Gałek - Rock Discipline
Czad będzie jak nic.
Chłopak tyle czekał, że teraz ( co jest w tym wszystkim dobre ) posta nie będzie miał czasu strzelić, bo siedzi i gra tylko :)
Tak jak Robson zarzucił - zmień przetwornika na to o czym gadaliśmy i polecą iskry :)
Albo z czasem przywal jakieś wiosło lepszejszejsze i mniód malina !!!

Pozdro

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 760
Powiem tak:
sam wiem jak się czeka na zamówiony sprzęt, bo czekałem na heada i gitarę. Trochę jak z ciążą i porodem (to też niedługo mnie czeka). Z początku nie widzi się wad, a później... nie chce się do nich przyznać  ;)
Za to radość jest. Kolejna sprawa, to dopasowanie ustawień. Zaręczam, że wzmak, który niby już dobrze znamy od miesięcy też ciągle może zaskoczyć. Nieraz wystarczy, że ktoś przyniesie na próbę inną gitarę, albo sam coś w gałkach pokęci.

Drevniak - to, o czym piszesz, to głośność. Jest jeszcze coś takiego jak miodność, z całym szacunem JCM2000 jej nie ma.
Paczki z głów!

D_Rivv

  • Gość
No piknie. Już ci gratulowałem Miłosz nowej zdobyczy. Z resztą codziennie drążyliśmy ten temat. Cieszę się, że w końcu go masz i że spełnia twoje oczekiwania. Najgorzej byłoby, gdybyś naczekał się kilka miechów i byłbyś niezadowolony. Dawaj czadu i rozejrzyj się w najbliższym czasie za porządną paczką. No i ten pickup przy moście wymień, to poczujesz dopiero ciareczki na dupsku  :headbang:
Dzięki za to, że mi dawno temu, niejako pokazałeś, że ten wzmak istnieje, bo gdyby nie to, to bym pewnie teraz skończył z czymś, co by mnie nie usatysfakcjonowało w tym stopniu jak Sajd, no i dzięki za ciągłe porady i konsultacje i cierpliwość do mojej smęcenia przez te 3 miechy. :D

Czad będzie jak nic.
Chłopak tyle czekał, że teraz ( co jest w tym wszystkim dobre ) posta nie będzie miał czasu strzelić, bo siedzi i gra tylko :) Tak jak Robson zarzucił - zmień przetwornika na to o czym gadaliśmy i polecą iskry :)
Albo z czasem przywal jakieś wiosło lepszejszejsze i mniód malina !!!
Pozdro
Co do pickupa, to zgodnie z sugestiami Twoimi i Roberta, co rychlej go wymieniam, u Basha, pograłem na jego gitarze (LP z dobrymi humbami) i podłączyłem potem swoją. Między brzmieniem obu gitar była zauważalna przepaść, co mnie zmobilizowało to wymiany badziewnego stratowego humba i to szyyyybko. Strata, też przydałoby się na coś wymienić, ale póki co nie bardzo mam jak. :)

Powiem tak:
sam wiem jak się czeka na zamówiony sprzęt, bo czekałem na heada i gitarę. Trochę jak z ciążą i porodem (to też niedługo mnie czeka). Z początku nie widzi się wad, a później... nie chce się do nich przyznać  ;)
Znam ten ból, miałem tak z dwoma poprzednimi wzmakami. Tym razem po raz pierwszy w życiu jestem zadowolony ze wzmacniacza.

d_rivv gratuluje i rzycze obiektywnego testu :D
A dzięki. :)
« Ostatnia zmiana: 29 Lip, 2008, 10:58:43 wysłana przez D_Rivv »

Offline spooky_head

  • Gaduła
  • Wiadomości: 285
No piknie. Już ci gratulowałem Miłosz nowej zdobyczy. Z resztą codziennie drążyliśmy ten temat. Cieszę się, że w końcu go masz i że spełnia twoje oczekiwania. Najgorzej byłoby, gdybyś naczekał się kilka miechów i byłbyś niezadowolony. Dawaj czadu i rozejrzyj się w najbliższym czasie za porządną paczką. No i ten pickup przy moście wymień, to poczujesz dopiero ciareczki na dupsku  :headbang:
Dzięki za to, że mi dawno temu, niejako pokazałeś, że ten wzmak istnieje, bo gdyby nie to, to bym pewnie teraz skończył z czymś, co by mnie nie usatysfakcjonowało w tym stopniu jak Sajd, no i dzięki za ciągłe porady i konsultacje i cierpliwość do mojej smęcenia przez te 3 miechy. :D

Czad będzie jak nic.
Chłopak tyle czekał, że teraz ( co jest w tym wszystkim dobre ) posta nie będzie miał czasu strzelić, bo siedzi i gra tylko :) Tak jak Robson zarzucił - zmień przetwornika na to o czym gadaliśmy i polecą iskry :)
Albo z czasem przywal jakieś wiosło lepszejszejsze i mniód malina !!!
Pozdro
Co do pickupa, to zgodnie z sugestiami Twoimi i Roberta, co rychlej go wymieniam, u Basha, pograłem na jego gitarze (LP z dobrymi humbami) i podłączyłem potem swoją. Między brzmieniem obu gitar była zauważalna przepaść, co mnie zmobilizowało to wymiany badziewnego stratowego humba i to szyyyybko. Strata, też przydałoby się na coś wymienić, ale póki co nie bardzo mam jak. :)

Powiem tak:
sam wiem jak się czeka na zamówiony sprzęt, bo czekałem na heada i gitarę. Trochę jak z ciążą i porodem (to też niedługo mnie czeka). Z początku nie widzi się wad, a później... nie chce się do nich przyznać  ;)
Znam ten ból, miałem tak z dwoma poprzednimi wzmakami. Tym razem po raz pierwszy w życiu jestem zadowolony ze wzmacniacza.

d_rivv gratuluje i rzycze obiektywnego testu :D
A dzięki. :)

I po co tyle pisałeś? Straciłeś tyle czasu, a mogłeś reckę machnąć :)
minimum respect!

Offline Ajs

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 7
  • Practice cures most tone issues
no bracie, pogratulowac :). pamietam jak obaj zesmy sie zgadali, ze sajda trzeba wziac i w ogole :D.
czekanie bylo, ale teraz jest radocha - wiec wszystko w najlepszym jest stanie :).

gratki raz jeszcze

pzdr
Ajs

Offline Gałek

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 39
  • Shred Is Not Dead !
    • Gałek - Rock Discipline
wszystko w najlepszym jest stanie :).
Ajs

Znaczy w najlepszym Szatanie :D

Miłosz działaj próbencje, żeby zatelepało  :headbang:

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
spooky napisales dokladnie to co ja tylko w innej formie, a mi chodzilo o to ze bash napisal ze nie ma co poprawiac a zawsze sie cosik znajdzie, a ja lubie gadac glupoty bo wtedy jest fajniej ;) a co do jcma to kwestia gustu i ustawienia mi pasi ale nie kazdemu musi lecz to nie oznacza ze nie jest miodkowy ja bym brzmienie z DSL-a okreslił jako miodek wymieszany z ziemia z ogródka a nie kazdy lubi ziemie z ogródka :headbang: na maxa podoba mi sie ten brudny srodek ale nie o tym jest temat. czekam na próbki bo nieslyszalem modelu + 
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Ja Ci już gratulowałem, ale zrobię to jeszcze raz: gratz, zią! :D

Mam IV i mi bardzo odpowiada, kumpel na IV+, też fajny. Nie spieszy mi się jakoś baaaardzo, żeby robić sobie upgrade na+

Offline Bash

  • Bash'ujący w zbożu
  • Gaduła
  • Wiadomości: 404
  • السلام عليكم
    • Oficialna strona BASH MANUFACTURING
Zapraszam na myspace mojego zespołu:
www.myspace.com/fullflavourofficial

Bash Manufacturing Since 2008

D_Rivv

  • Gość
Trochę czasu już minęło, efekt wow również, także już mogę na zimno podejść do sprawy.

Powoli kończę pisać obiecaną recenzję. Head nadal spisuję się świetnie. Clean ślicznie dzwoni kryształem, przester miażdży, nadal jestem bardzo zadowolony.

W międzyczasie pograłem sobie dłużej na paczce z v30 i zakochałem się w brzmieniu wzmaka po raz kolejny.

Lada dzień może w końcu wrzucę recenzję, jak tylko jeszcze zrobię więcej fotek.

Ave!
« Ostatnia zmiana: 13 Sie, 2008, 13:39:54 wysłana przez D_Rivv »

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
mialem juz dawno zapytac... co to za dopisek ND?

D_Rivv

  • Gość
mialem juz dawno zapytac... co to za dopisek ND?
Wg Szymona znaczy to New Design (czyt. "niu dizajn" :D)

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
Wez w koncu napisz cos... nie wierze, ze nie znajdziesz 10 minut na napisanie recenzji.. ;]

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
187 Odpowiedzi
57246 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Lis, 2009, 01:39:16
wysłana przez BartekL
31 Odpowiedzi
20094 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Sie, 2008, 14:12:33
wysłana przez m4ody
0 Odpowiedzi
1789 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lip, 2010, 16:43:09
wysłana przez korson333
40 Odpowiedzi
15293 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Paź, 2011, 03:04:30
wysłana przez Bash
10 Odpowiedzi
3754 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Sie, 2012, 22:24:19
wysłana przez sinquestsound