Autor Wątek: [NAD] Tajna Broń III Rzeszy - Kemper Profiling Amplifier  (Przeczytany 65696 razy)

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Nope, tym razem po prostu tak celowałem!
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 031
Mój błąd, miałem wyłączony systemowy equalizer ;D ;D ;D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.


Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
no ja nie umię :<
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.


Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Mniam:) pycha ta czekolada:D a zrobcie cos teraz z pm'ami na pauer khordach, pik skrejpami przez wiele stringow i b(ł)endami - tj. cos w stylu tego motywu ktory Lord zarzucal w ramach waszego projektu korowego.

btw - Lothar: ile tam jest presetow na start wgranych?
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Zazdroszczę więc napiszę.

Lothar, długa droga przed Tobą żeby ten sprzęt wykorzystać i zabrzmieć jak należy. Sąsiad Lord w nagrywaniu na szybko położył Cię na łopatki. Powodzenia bo narzędzie masz mega zajebiste :)


007

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Zazdroszczę więc napiszę.

Lothar, długa droga przed Tobą żeby ten sprzęt wykorzystać i zabrzmieć jak należy. Sąsiad Lord w nagrywaniu na szybko położył Cię na łopatki. Powodzenia bo narzędzie masz mega zajebiste :)




Wiesz,  tutaj wlasnie nie ma takiego czegos jak "długa i ciężka droga" żeby to wykorzystać. To nie jest Fractal, tutaj wszystko lezy podane na tacy, można wyjąć z pudła i brzmisz zajebiście.

A w nagrywaniu nie mam konkurować z Lordem - przynajmniej nie w okresie najbliższego 10-lecia :)
Traktuje Kempera jako narzędzie do grania na żywo z zespołem, to że będzie używany do nagrywania, jest bonusem.

facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
no ja nie umię :<
Aj, tam! Tempo +20% i będzie git!
Paczki z głów!

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Co ma tutaj tempo do rzeczy? ;D
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Lothar:
-które urządzenie grało najdynamiczniej ? Jest jakaś przepaść pomiędzy poszczególnymi ?
-subiektywnie jakbyś ocenił stosunek cena/jakość poszczególnych urządzeń?
-czy efekty w podzie hd, które są wzięte ze stomp boxów line6(które są zajebiste), mocno/w ogóle/ zostają w tyle w porównaniu do AXA/Kempera ?

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Lothar:
-które urządzenie grało najdynamiczniej ? Jest jakaś przepaść pomiędzy poszczególnymi ?
-subiektywnie jakbyś ocenił stosunek cena/jakość poszczególnych urządzeń?
-czy efekty w podzie hd, które są wzięte ze stomp boxów line6(które są zajebiste), mocno/w ogóle/ zostają w tyle w porównaniu do AXA/Kempera ?

1) dynamika - Kemper i Axe są na bardzo zbliżonym poziome. Niestety nie mogę zrobić teraz bezpośredniego porównania bo już nia mam Fractala ale teraz uważam, że Kemper jest dynamiczniejszy ;) ale jestem teraz na efekcie WOW więc wiecie
2) jakość wykonania - POD ma najlepszą w stosunku do swojej ceny. Wygląda na urządzenie co najmniej 2 razy droższe. Kemper wygląda ok, choć gałki trochę takie "cheap", ale wyglada na te 5-6k. Fractal jest jak wyjęty z czołgu lub z bazy wojskowej, najlepsze wykonanie, warte swojej ceny.
3) efekty - jak dla mnie to Fractal jest bezkonkurencyjny pod względem efektów. Co do Kempera jeszcze się nie wypowiem na razie uzywam tylko ampów :)

Posty połączone: 06 Paź, 2012, 13:59:24
Lothar:
-które urządzenie grało najdynamiczniej ? Jest jakaś przepaść pomiędzy poszczególnymi ?
-subiektywnie jakbyś ocenił stosunek cena/jakość poszczególnych urządzeń?
-czy efekty w podzie hd, które są wzięte ze stomp boxów line6(które są zajebiste), mocno/w ogóle/ zostają w tyle w porównaniu do AXA/Kempera ?

1) dynamika - Kemper i Axe są na bardzo zbliżonym poziome. Niestety nie mogę zrobić teraz bezpośredniego porównania bo już nia mam Fractala ale teraz uważam, że Kemper jest dynamiczniejszy ;) ale jestem teraz na efekcie WOW więc wiecie
2) jakość wykonania - POD ma najlepszą w stosunku do swojej ceny. Wygląda na urządzenie co najmniej 2 razy droższe. Kemper wygląda ok, choć gałki trochę takie "cheap", ale wyglada na te 5-6k. Fractal jest jak wyjęty z czołgu lub z bazy wojskowej, najlepsze wykonanie, warte swojej ceny.
3) efekty - jak dla mnie to Fractal jest bezkonkurencyjny pod względem efektów. Co do Kempera jeszcze się nie wypowiem na razie uzywam tylko ampów :)
« Ostatnia zmiana: 06 Paź, 2012, 13:59:25 wysłana przez Lothar »
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
W 2 pytaniu miałem też na myśli ratio cena do oferowanych możliwości, czy cena do brzemienia.

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Fractal/Kemper podobny poziom a potem dlugo dlugo nic.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
jakby to kogoś interesowało, to Chris Kemper pokazał dwie wersje kontrolera, jedna z nich podobno ma trafić do produkcji (na forum KPA jest głosowanie, która się bardziej userom podoba)

facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline Lukas

  • Gaduła
  • Wiadomości: 127
Madafaka, wyjęli to z kokpitu boeing'a czy F16? ;)
Wygląd zabójczy, brzmięcho zdecydowanie też. Gratuluję :)

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Kontroler wyglada dobrze:) oba warianty maja swoje plusy i minusy, ja bym glosowal na mniejszy, zmiana bankow umiejscowiona wyzej, tak ze w trakcie stepowania nie zmienisz sobie presetow przypadkiem, a looper i tuner zamienie brzmi ok.

Lothar, wstawisz moze jakies probki piweja albo innych wzmakow?:)
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
moja nowa torebkie od HESU :)







@escape - wstawię wstawię
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Wygląda jak torba termiczna na mrożone pierogi ;D

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Jak torba na siłkę.

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Skoro urządzenie w środku jest wielofunkcyjne, to czemu opakowanie nie może być także takie? :)
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline .rogaty

  • Gaduła
  • Wiadomości: 287
  • Dolina Magicznego Jednorożca Nińdzia!
Fajna. Pasuje Ci do butów? :D
It's always nice to have a penis.

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
a zatem torba na Kempera, profilowany strój na siłkę i pierogi z profilowanym nadzieniem, niezłe combo :D

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline krzy1125

  • Gaduła
  • Wiadomości: 368
no fajnie, już się zaczyna chwalenie jaką sobie ostatnią torebkę kupiłem  :o  ciekawe co dalej  ;D

a tak na serio to jak dla mnie genialny pomysł z tą torbą bo jak pierwszy raz zobaczyłem tego Kempera to pomyślałem ale to brzydkie a potem jak to kuźwa przewozić

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
100 Odpowiedzi
53660 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Lut, 2013, 22:46:46
wysłana przez Vertigo
298 Odpowiedzi
193907 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lis, 2023, 08:55:58
wysłana przez dari555
71 Odpowiedzi
29260 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Kwi, 2018, 11:22:22
wysłana przez The Moonshiner
7 Odpowiedzi
4021 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lip, 2014, 12:25:30
wysłana przez Dale Cooper
15 Odpowiedzi
5102 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Lut, 2015, 19:36:03
wysłana przez Nightmarishreaper