Autor Wątek: Dzień chwalenia się nowym sprzętem !  (Przeczytany 8294 razy)

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Dzień chwalenia się nowym sprzętem !
« 06 Wrz, 2012, 11:58:09 »


Ha! Ładna co ? Przed wakacjami sprzedałem Tele (  :-\), żeby mieć za co wyjechać do krainy fiordów, blondynek i czekających na pomalowanie domków. Wyprawa udała się, przywiozłem dużo pieniążków, które z góry zamierzałem  przepuścić na zabawki. Napalałem się na siódemkę, byłem bliski kupienia Skervesyna, ale wtedy Didejek(:*) wyskoczył z b.dobrą ofertą na Malinki. Chwilę się wahałem, dobra, nie będę miesiąc kupował gitary, biorę.



Malwood Custom Rg, Korpus Sapelle+Klon, gryf Klon-wenge-klon-wenge-klon + heban, osprzęt Schallera, pickupy EMG 89-SA-89. Najwygodniejsza gitara na jakiej miałem przyjemność grać. ♥

Floyd jest super, nie zmieniałem jeszcze strun, mam nadzieję, że po  zmianie tez tak będę mógł napisać ;). Hardłer jest generalnie na najwyższym poziomie, nie mogę nic zarzucić.

EMG mi trochę nie robią,  tzn. nie są na pewno złe, chujowe, nie brzmią, i tak dalej, nie będę cytował Racheta. Po prostu nie pasuje mi ich charakter, będę musiał poszukać sobie jakiegoś dobrego setu, jakieś propozycje ?

Wykonanie gitary- 10/10. No po prostu idealne. Nawet jak bym bardzo chciał to nie miał bym się do czego przypierdolić. Gitarę mam u siebie ponad 2 tygodnie, niczego nie znalazłem. Gitara wygląda zajebiście, Top, plecki, matching headstock, wszystko. Nie ma hejtowanych kropek na podstrunnicy, heban <3. Gitara waży swoje, to podobno dobrze ? ;)

Brzmienie- myślałem, że będzie za mało góry i za dużo dołu. Jest idealnie, bardzo równe pasmo(jak na moje raczej mało wybitne uszy), mam nadzieję, ze po zmianie pupów będzie jeszcze lepiej.

http://forum.sevenstring.pl/media/?sa=item;in=1983 - link do pro zdjęć poprzedniego Właściciela, któremu jeszcze raz dziękuję :*.

Gitarę podpinam do PODaHDpincet. Każdy wie jak to wygląda. Zajebiste urządzenie,  ma w sobie wszystko. Symulacje(moje ulubione Fendery-mega!), efekty, interfejs, wszystko przełączane pancerną podłogą, prościutka obsługa, jestem fanboyem, chyba leczę się z analogów..

Z PODa sygnał trafia do SuperLuxów HD 668B. Co mogę napisać. Bardzo fajne słuchawki za stówkę, wszystko ładnie słychać, ładnie separuje instrumenty, wygodne, polecam.

Z całego "rigu" jestem bardzo zadowolony, PODa i SuperLuxy mogę polecić  każdemu, Malwooda mam nadzieję nie sprzedawać. Nigdy ;).

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Semedi, jak klucze?

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Fajnie, gratuluję i zazdroszczę. Na dobrą sprawę masz teraz zajebiście uniwersalny zestaw. Możliwości POD'a i możliwości samych przystawek pozwalają Ci grać kawałki od Red Hotów po Slayery i inne Cannibal Corpsy.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
Gratulacje zajebiste wiosło! Ja bym Ci proponował nieśmiertelny set SD SH4/SH2.
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Gratulacje, ładna jest. Myślałem o zielonym bracie, ale brak znaczników i z przodu i z boku mnie przeraził.
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline b3ny666

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 86
  • Guitars&Gear Collector
    • Tam gdzie gram :)
bardzo ładny badyl, gratuluję :)

Jak nie pasuje Ci EMG, spróbuj Blackoutów

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
To chyba generalnie awersja do aktywów, nigdy mi nie podchodziły. SH4 też miałem, co prawda w jesionowej desce, ale wtedy mi nie robił, kompletnie bez wyrazu(?).

AAaa, zapomniałem o jeszcze jednym, bardzo ważnym zakupie. Dunlop ultex Jazz III, kostki którymi gra mi się lepiej niż v-pickami, jupi !

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
bardzo ładny badyl, gratuluję :)

Jak nie pasuje Ci EMG, spróbuj Blackoutów

Jakby grał jakieś rocki i pochodne na kranczach i przesterach, to owszem, zdałyby egzamin, ale jak orientuję się w gustach Przychlasta, to musi mieć pasywy z dobrym klinem albo w ogóle fajne single lub P90 ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
کلیدی گٹار ٹیڑھا
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
کلیدی گٹار ٹیڑھا

როგორც მეგონა

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Acha no tak czyli jednak i tutaj klucze nie za bardzo :(

Gratki Przychlast choć w zasadzie nie powinienem :P ;)

Jednak idąc dalej Waszym tropem uważam że : しかしメイト
« Ostatnia zmiana: 06 Wrz, 2012, 12:50:05 wysłana przez commelina »

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
hepi nju gitar dej, teraz ją sprzedaj i weź moje tele ;* (jokes :D )
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Zomballo

  • Gość
Piękne wiosło! Gratki! A pozatym to چابیاں وکر نہیں

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
tak - jako użytkownik Malwooda potwierdzam, że są wykonane zajebiście i brzmię również zajebiście

GRATY !!!

OT: na zielonego i ja miałem chrapkę , tzn mam cały czas , ale nie wiem do kogo poszedł :(
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Gratulacje!!! Podoba mi sie to wykonczenie, szkoda ze 6tka:P Od razu przypomnial mi sie Blackat 8strunowy ktory Didej wkleil w topicu o czarnych kotach. Czarny osprzet z naturalnym klonem, mniam:)
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Przychlast, daj czas tym aktywom. Może się przekonasz do emg w tym Malinku.

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Smuteczki:
-ta gitara serio swoje waży chyba będę musiał zainwestować w lepszy pasek niż najtańszy z Thomanna ;/
-ta gitara tak bardzo obnaża moje potworne braki w technice, przykro mi z tego powodu :( .

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
-ta gitara tak bardzo obnaża moje potworne braki w technice, przykro mi z tego powodu :( .

Cierpie na to samo... JP jak ja grać nie umim ...

Gratki !

"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline Yakus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 119
  • albo się przegrywa albo przegrywa
Damn, widze, że nie jestem jedyny, którego braki ukazał nowy, lepszy sprzęt.. :p No, ale przynajmniej nie nudzimy się i mamy co poprawiać!

Gratuluje pięknego sprzętu! Sexxxxy. Mam ochotę zedrzeć z mojego LP lakier a ten Malwood bardzo mnie do tego namawia.

Orange

  • Gość
Zdzieranie lakieru jest w pytkę. Pod warunkiem, że nie robisz tego samemu :D

Spoiler

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Delikatnie sugeruję, że gitara jest na sprzedaż dla zdecydowanego kupca.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
2 Odpowiedzi
2327 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Cze, 2010, 15:54:35
wysłana przez Artisth
15 Odpowiedzi
3324 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Wrz, 2012, 16:36:02
wysłana przez escape_artist
215 Odpowiedzi
60550 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lut, 2014, 17:44:30
wysłana przez commelina
11 Odpowiedzi
1963 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Maj, 2014, 10:39:48
wysłana przez Stivo2005
15 Odpowiedzi
8633 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Paź, 2019, 01:56:58
wysłana przez wuj Bat