Autor Wątek: głowa do 5 tyś, clean Fender, przester podrasowany Marshall  (Przeczytany 4412 razy)

Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520
Szukam głowy która ma clean typu Fender, a przester podrasowany Marshall. Budżet do 5000 zł, ale jeśli będzie mniej to się nie obrażę  8) Egnater Renegade odpada ze względu na jego awaryjność, brzmienie mi bardzo odpowiada, jest wręcz idealne, ale nie mogę sobie pozwolić na sprzęt, który mnie zawiedzie.

Znowu kupiłem Bognera Shive i szukam czegoś do stereo  :D

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
Nie masz już Axe Fx?

Offline Michau

  • Gaduła
  • Wiadomości: 179

Offline crowley

  • Gaduła
  • Wiadomości: 206
Napisz do Pana Marka  z MG i zrobi ci to czego szukasz w znacznie mniejszej kasie a na naprawdę zajebistym poziomie
"Chrześcijaństwo, jak dotychczas, było największym nieszczęściem ludzkości." Fryderyk Nietzsche

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Crowleya nie słuchaj a michal6007 dobrze napisał. Weź sobie Twintone II/III albo Multitone'a.  Zajebiste wzmaki jeśli chodzi o clean a i mają takie okrągłe przestery (czyli nie pasują do nowoczesnego metalu).
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline adr89

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 92
Szkoda że renegade odpał bo po wymaganiach patrząc to byłby chyba najlepszy wybór. Ale koch też da rade w takich klimatach.

Offline Michau

  • Gaduła
  • Wiadomości: 179
Dlatego kupiłem sobie z powrotem Twintone II i jest miodnie:)

Offline Guitar Spot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 190
  • www.guitarspot.pl
    • Autoryzowany Dealer Suhr, Aristides, Skervesen w Polsce
Tak jak pisałem na innym forum- mój HK Triamp MKII do łyknięcia za 5tkę. Nowiutki set lamp !
Autoryzowany dealer Suhr, CAA, Jim Kelley, Aristides : http://guitarspot.pl

Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520
Nie masz już Axe Fx?
Już nie, ale nawet gdy miałem to tylko na początku używałem z niego symulacji wzmacniaczy, później trafił w pętle pieca, w końcu odkryłem, że są inne procesory efektów, które potrafiąc zabrzmieć lepiej, np. Evenitde czy Strymon, a POD HD PRO ma taką samą jakość efektów co Fractal.

AXE FX to najlepszy symulator, ale jednak to tylko symulator.

ogrywał ktoś piec Laney L50H Lionheart ?

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
Podobno kosi lampiaki selektywnoscia itp. w polaczeniu z szerokopasmowymi zestawami. No ciekawe co za pare lat bedzie dzialo sie na rynku :)

Offline kguitark

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 78
Posłuchaj kolegów bo dobrze prawią - H&K lub Koch :)

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Podobno kosi lampiaki selektywnoscia itp. w polaczeniu z szerokopasmowymi zestawami. No ciekawe co za pare lat bedzie dzialo sie na rynku :)

Też mam takie zdanie, że Axe/Kemper podnosi selektywność ale co kto lubi ;) ja do lamp nie mam zamiaru wracać :)
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
Spoko, moja odp. nie była w ogóle złośliwa czy coś :) Po prostu nei miałem okazji zagrać na takim zestawie i jestem cholernie ciekaw jak to się ma. Obecnie nie narzekam na selektywność mojego zestawu a raczej na wielkość sali prób, bo ta też ma bardzo duży wpływ na selektywność brzmienia.

Może kiedyś będzie mi dane :)

Lothar, napisz jakąś dłuższa reckę tego twojego całego zestawu :)

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Fasol - generalnie napisałem o tym w topicu NAD Kempera :) wielkiej filozofii nie ma, Kemper czy tam kiedyś Axe podłączony bezpośrednio do kolumny aktywnej ALTO TS115A, postawione na czymś żeby nie leżało na ziemi + jakiś sterownik nożny i jesteś w domu.
Sorry za oftop.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520
Koch!
jednego miałem, jeszcze dwa inne ogrywałem, ale w zadnym się nie zakochałem ;)

15km ode mnie facet miał do sprzedania głowe Carvin Legacy 3, pojechałe, ograłem i szcześiwym posiadaczem się stałem  :)

Podobno kosi lampiaki selektywnoscia itp. w polaczeniu z szerokopasmowymi zestawami.
Nie wiem kto wymyśla takie brednie, albo ludzie, którzy nie grali na dobrej lampie, albo głusi, albo tacy co grać nie potrafią :D

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
25 Odpowiedzi
11108 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lip, 2009, 22:12:02
wysłana przez Vin$
8 Odpowiedzi
3515 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Cze, 2012, 10:11:17
wysłana przez dom?n
14 Odpowiedzi
9479 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Mar, 2016, 11:06:50
wysłana przez marika
0 Odpowiedzi
1244 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Wrz, 2016, 11:32:10
wysłana przez karbol
0 Odpowiedzi
1774 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Sty, 2019, 12:40:52
wysłana przez OMSON