Muzyka > Muzyka

J.Loomis -Zero order phase

(1/4) > >>

lokibalboa:
Wczoraj J.L wrzucił na swój MS numer z nadchodzącej solowej płytki Zero order Phase.
Do posłuchania tu: http://www.myspace.com/jeffloomis (Jato Unit). Mam nadzieje że płyta będzie dużo lepsza niż solowy projekt Steva Smytha (ex Nevermore) The EssenEs.
Co do Jato Unit to zaczyna to faktycznie przypominać twórczości Martiego Fridmana i mam nadzieje że cala płytka nie będzie shreedowym zamulatorem ;)

E: Dla mnie płyta genialna!
Nawet mój ojciec sobie do samochodu wrzucił tą płytkę
Nie wiem czy nie lepsza niż Suspended Animation Petrucciego którą długo wielbiłem. No i te 7me struny...  :angel:

EDYTUJ POSTY! mod

Dexterek:
A mnie ta płyta jakoś nieszczególnie do gustu przypadła - monotonna taka.
Do Suspended Animation to jak dla mnie Zero order phase nie ma startu.
Kwestia gustu.

metal:
Bardzo Bardzo słaba płyta muzycznie. Zaden numer nie pozostaje w pamieci. Juz płyta Wojtka hoffmanna jest znacznie lepsza "drzewa".

Ogolnie czuc ze material nagrany raczej w domu, perka z DFH pewnie. szkoda bo lubie Nevermore i gitare loomisa liczylem na cos znacznie lepszego. Brzmienie gitar solowych daje rade. Ale za bardzo czuc tu Freedmana, Beckera i Yngwie

lokibalboa:

--- Cytat: metal w 18 Lip, 2008, 22:43:27 ---Ogolnie czuc ze material nagrany raczej w domu, perka z DFH pewnie.

--- Koniec cytatu ---

Lubisz nevermore a nie wiesz....perkę nagrał stary perkusista nevermora Mark Arrington

Dla mnie cud miód orzechy, azure haze, sacristy, rozbudowany miles of machine (czuc yngwiego) i departure do ktorego sobie namietnie cwicze ostatni dzień improwizki.



A melodie chodzą za mną strasznie więc to najprawdopodobniej kwestia gustu faktycznie.
Może po prostu nie przesluchaliscie do końca ? Bo pierwsze 3 numery są faktycznie bezndziejnie ustawione-3 podobne utwory pod rządz, dla malo wytrwałych ciężkie do przebrnięcia...dla mnie płyta sie od 4tego numeru zaczyna robić maxymalnie ciekawa ;p
fak ju! :D :devil:

czaski:

--- Cytat: metal w 18 Lip, 2008, 22:43:27 ---Ogolnie czuc ze material nagrany raczej w domu, perka z DFH pewnie.

--- Koniec cytatu ---

Teraz każdy w mocnej, dynamicznej perce widzi DFH :D ahh wy kochani eksperci... :P

Płytka imho zapowiada sie interesująco ;).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej
Powered by SMFPacks Mentions Pro Mod
Powered by SMFPacks Alerts Pro Mod