Autor Wątek: Wah w Pod-Farmie  (Przeczytany 1578 razy)

Offline Nazwauzytkownikar

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 2
Wah w Pod-Farmie
« 02 Maj, 2012, 02:23:27 »
Witam
Mam mały problem, z kaczkami w Pod Farmie. Da się zrobić jakoś, żeby one działały automatycznie? Kojarzę to jakoś z opcją "midi learn" która jest w tych kaczkach, ale nie wiem czy skojarzenie jest trafne i jeśli tak, to co z tym zrobić (po naciśnięciu na tę opcję nic się nie dzieje).
Przy okazji - da się jakoś zwiększyć ilość sprzętu w Pod-Farm 2.5? Mam też wersję starszą (1) i na niej jest chyba więcej sprzętu niż na zaktualizowanej, poza tym na wielu presetach nie da się korzystać ze wszystkiego, bo część rzeczy jest niedostępna.

Wybaczcie lamerskie pytania i z góry dzięki za pomoc ;)

Offline rafalek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 283
Odp: Wah w Pod-Farmie
« Odpowiedź #1 02 Maj, 2012, 20:01:06 »
Z kaczkami nie pomogę:-(. Jeżeli mówiąc "ilość sprzętu" mas na myśli dostępne modele wzmacniaczy i efektów, to możesz wykupić dodatkowe addony http://line6.com/podfarm/models.html
http://line6.com/addons

Offline mattttam

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 35
    • www.bremenn.pl
Odp: Wah w Pod-Farmie
« Odpowiedź #2 03 Lip, 2012, 12:38:21 »
W pod Farmie 2,5 jest tak: "dwuklikasz"na wybranej kaczce, najeżdżasz kursorem na gałkę - prawy klawisz, rozwija się menu, wybierasz [automatition] [knob1] bo jest tylko jeden parametr, którym sterujesz. Po wybraniu go pokazuje ci się w okienku automatyki. Narysuj kreskę automatyki, ctrl+d x 1000 i masz auto-wah :)

 

Offline samuraj_jack

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
Odp: Wah w Pod-Farmie
« Odpowiedź #3 18 Lip, 2012, 17:12:34 »
sterownik dedykowany do poda. FBV express, czy jakoś tak. Ten z pedałem :)
"Poznał też mowę zwierząt i posiadł umiejętność czytania w ludzkich myślach, ale jedno i drugie okazało się gówno warte"

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
wowee-wah

Zaczęty przez purpleman Efekty

8 Odpowiedzi
5219 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Mar, 2009, 01:14:44
wysłana przez purpleman
3 Odpowiedzi
4179 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Gru, 2009, 17:44:52
wysłana przez Budzan