Autor Wątek: Kącik humoru wujka bandita ;-) [wszystko oprócz dowcipów!]  (Przeczytany 703677 razy)

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!


Offline Fizyczny

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
  • THALL
A co to za zespół ten u góry bo nie wiem czy się śmiać :D ?
.


Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Fizyczny

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
  • THALL
Czuję iż mój jakże głęboki sarkazm nie został zrozumiany.  :facepalm:
.

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Szach mat cyfroentuzjaści!!!
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Ten no ....trochę wystają z obudowy .

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
 To tylko tak wygląda - te lampy mieszczą się w obudowie, bo są skompresowane za pomocą specjalnego algorytmu.
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
To tylko tak wygląda - te lampy mieszczą się w obudowie, bo są skompresowane za pomocą specjalnego algorytmu.

Przy tego rodzaju lampach musi być niezła kompresja, żeby układ wytrzymał :D

Offline grz_ost

  • Pr0
  • Wiadomości: 508

Offline p0ison

  • Gaduła
  • Wiadomości: 115


Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Nie wiem, czy to najlepsze miejsce, ale inne mi nie wpada do głowy:

http://kibole.pl/felietony/dobic-mase-krytyczna/
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars


Też tak macie, słuchając Disturbed?

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 457
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Brudne Brzmienie
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Profile na Tonexa, Kempera i inne -> https://brudnebrzmienie.pl/

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Fizyczny

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
  • THALL
Nie, że oglądałem(no dobra, przez chwile.. xD i żałuję), ale postanawiam ogłosić 11.05.2014r jako dzień upadku moralności i tryumfu głupoty.




Zwątpiłem w Europę. W ludzi.
.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Nie, że oglądałem(no dobra, przez chwile.. xD i żałuję), ale postanawiam ogłosić 11.05.2014r jako dzień upadku moralności i tryumfu głupoty.

( Obraz usunięty.)
( Obraz usunięty.)

Zwątpiłem w Europę. W ludzi.

Dokładnie, powinien być zakaz śpiewania dla brodatych transwestytów. LOL

"Upadek moralności"? Gdzie tu logika? Przecież to nie konkurs piękności, tylko (czysto teoretycznie) festiwal piosenki i dzień, kiedy wszyscy w to zaangażowani się radują, nie rozumiem jakiegokolwiek bólu dupy Donutana i innych kwejkowych pociskaczy.





Wyrzuć wszystkie płyty Queenu, jeśli masz takie poglądy.

Offline Fizyczny

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
  • THALL
Czemu cytujesz skoro mój post jest zaraz nad Twoim ?
Nie mam zamiaru się tu wykłócać o poglądy. Ale widzę, że jesteś zbyt ograniczony żeby zobaczyć jakie to ma okropne następstwa:
Małe dzieci, widzą to coś w telewizji przedstawionego na piedestale. Jako człowieka który coś osiągnął, który wygrał. Jako, że w ogóle to było w telewizji jest dla mnie wielkim nieporozumieniem. Bo ludzie, a w szczególności dzieci uznają często za prawdę to co widzą w telewizji. Czyli to, że to jest naturalne. A to wydaję mi się, że ma już oczywiste następstwa.
Jakoś nie jest w podobny sposób reklamowany heteroseksualizm. Co gorsza, ludzie głosując w eurowizjii w większości nie świadomie głosują na wykreowany obraz danego artysty/artystów, a więc przeraża mnie fakt, że tak wielu ludzi mogło na to głosować.

Chcesz być na siłę nowoczesny ? Szukać równouprawnienia ? Ok, nie chce zabijać takich ludzi. Niech sobie żyją gdzieś tam, byle nie robili wokół siebie zamieszania, by nie istniało lobby takich ludzi.

I jaki ból "Donutana" o co chodzi ? Nawet nie wiem co to jest kwejk.
.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Co do kwejka i Donatana - chodzi mi o szum, który powstał w internecie jeszcze przed wygraną Conchity i bardzo mocne, jednoznaczne wypowiedzi frustratów rzucane na prawo i lewo.

IMO nikt tu nic na siłę nie promuje, drag queen na Eurowizji to nic nowego, zresztą nie są na żadnym piedestale, to po prostu element tego specyficznego "folkloru" estradowego, drag queen wywodzi się jeszcze z teatralnego travestie, dopiero potem to zawędrowało do klubów gejowskich. A transwestyci też istnieją i nie rozumiem, czemu nie mogą występować w konkursach piosenki - bo ich wygląd kogoś gorszy? "Brodaty transwestyta wygrał Eurowizję - też zostanę transwestytą", nawet dzieci tak nie rozumują - ale ciągłe mówienie, że "wygrał, bo jest transwestytą" już prędzej je na taki pogląd naprowadzi. A to, że tacy ludzie istnieją niestety jest naturalne i dzieci albo mogą wyrosnąć na ludzi, którzy będą szykanowali takich dziwaków, bo "to facet w sukience i makijażu" albo będą mieli wywalone na takie zjawiska i potrafili wzajemnie koegzystować.

Promować heteroseksualizm jak "My słowianie"? "Modelkami" z rozkładówki CKMu lejącymi sobie mleko na olbrzymie dekolty? IMO to jest po prostu kicz, żenada i tania próba zdobycia sobie głosów. Sama piosenka brzmi jak jeden wielki jazgot i ich niewysoka lokata nie była dla mnie żadnym zaskoczeniem.

Eurowizja z założenia ma być przede wszystkim radosnym wydarzeniem, nie ma tam żadnych nagród pieniężnych i rzeczowych, tylko pusty tytuł i możliwość organizacji kolejnej imprezy dla zwycięskiego kraju. Nie wiem, po co robić hecę, że ktoś wygrał "mniej lub bardziej sprawiedliwie". Jego piosenka - rzecz gustu, IMO wcale niezła w porównaniu do konkurencji, na pewno zasłużyła na czołówkę - ale poziom niemal wszystkich reprezentantów był niski, wiec też nie ma się co ekscytować.
« Ostatnia zmiana: 11 Maj, 2014, 14:37:41 wysłana przez gizmi7 »

Offline Fizyczny

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
  • THALL
Kolejno:

Dzięki, za wytłumaczenie. Nie siedzę w internetach.

Są na piedestale, przez samo wygranie.
Co do dzieci, dzieci tak rozumują. Nawet dorośli, tylko bardziej podświadomie. Nawet nie wiesz jakim ogromny środkiem perswazji jest telewizja. Polecam poczytać poważne opracowania psychologów społecznych.

Dla mnie modelki z rozkładówki CKMu są bardziej naturalne(co nie znaczy, że naturalne ofc) niż tamta istota.

Osobiście nie wiem o co Ci chodzi, nie powiedziałem ani słowa o sprawiedliwości wygrania.
.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
To nie było tylko jako odpowiedź na to, co napisałeś, tylko ogólna refleksja na temat tego, co usłyszałem i zobaczyłem przez ostatnie dwa dni. ;)

Rozumiem Twój punkt widzenia, ale nadal nie widzę w tym aż tak wielkiej hecy. Eurowizja to już od lat jest jedna wielka polityczna i społeczno-obyczajowa komedia, a wygrana Conchity i afera wokół tego to po prostu dowód na to, że jednak te środowiska LGBT szukają jakiegoś ujścia, chcą zwrócić na siebie uwagę i jeśli jakoś tego nie uregulujemy, to napięcie między dwoma skrajnie myślącymi stronami będzie tylko rosło, a konsekwencje tego mogą być bardzo "niefajne".