Autor Wątek: Kącik humoru wujka bandita ;-) [wszystko oprócz dowcipów!]  (Przeczytany 705063 razy)

bandit112

  • Gość
Amatorow (i cyrkowcow), bo zamiast robic porzadna i rzetelna prase, wola przyciagac uwage ludzi jakimis glupotami. To samo jest z TV (patrz thrudne sprawy itp).

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Eh tu nie chodzi o normalną i rzetelną prasę tylko właśnie o przyciąganie ludzi głupotami i klepanie hajsów. Dlatego mają 200k nakładu i zarabiają krocie. Amatorzy próbują robić prawdziwą prasę i nie mają pieniądzów.
return to monke

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Amatorow (i cyrkowcow), bo zamiast robic porzadna i rzetelna prase, wola przyciagac uwage ludzi jakimis glupotami. To samo jest z TV (patrz thrudne sprawy itp).

Ich nakład świadczy o tym, że ludzie nie chcą normalnej i rzetelnej pracy. To jest gazeta z konkretnym targetem i o poziomie dla konkretnego targetu.
Zarówno trudne sprawy, fakt, jak i superekspres są odpowiedzią na potrzeby rynku. Najpierw wiń społeczeństwo, potem redakcję.
Jeśli myślisz, że napisanie artykułu na taki bzdurny temat, który przyciągnie człowieka (nawet jeśli ten człowiek ma IQ na poziomie paprotki), będzie odpowiednio długi (a raczej krótki i napakowany obrazkami i zdjęciami) to się baaardzo mylisz.

No i oczekiwanie że każdy dziennik/tygodnik/miesięcznik powinien być "rzetelny i porządny" jest błędnym załozeniem samym w sobie. Ale ok, podaj mi przykład rzetelnego dziennika :D
(PS. Najbardziej opiniotwórczym dziennikiem w PL w dalszym ciągu jest Wyborcza)
B ( o ) ( o ) B S

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Tutaj nareszcie powiedział, co tak na prawdę myśli o swoich odbiorcach i dziennikarstwie. To dzięki takim bałwanom dziennikarstwo osiągnęło rynsztokowy poziom. Kiedyś było tak, że nikt się o ciemnotę nie martwił, przekaz kierowano do ludzi, którzy przynajmniej umieli pisać i czytać ze zrozumieniem. Hucpiarz Lis odwrócił sytuację - to niewykształcony cham jest jego targetem, o niego zabiega i się mu oficjalnie podlizuje robiąc programy o Waśniewskiej, w kuluarach jednak swoim odbiorcą gardząc i pomiatając, bo ten kolo posługuje się podwójną moralnością Kalego:"och, jestem takim świetnym dziennikarzem, że wolałbym robić materiały o sytuacji na Bliskim Wschodzie, ale muszę robić z dzieciobójczyni celebrytkę, no bo wicie-rozumicie, taka sytuacja, pinionżki lubiem jednakowosz bardzi". Dno, tfu i pomyśleć że z jednego miasta jesteśmy.
« Ostatnia zmiana: 05 Gru, 2013, 20:54:19 wysłana przez wrobelsparrow »

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Jak to ostatnio ujął Łukasz Najder na fejsiku: Tomasz Lis nadaje dla nas ze stacji kosmicznej Hypocrisis 8...
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
Lis jest zwyczajną kurwą dziennikarską. Z resztą jak większość ludzi w którzy w tym kraju określają się mianem per dziennikarz.
Nie, w Polsce nie ma dziennikarzy - są ciule na podiumie skurwienia z miejscem 1.
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
No niestety, ale podobnie mamy w każdej branży. Jeżeli nie przebijasz się do masowego odbiorcy, to choćbyś był nie wiadomo jak dobry w tym, co robisz, ciężko będzie związać koniec z końcem. Przynajmniej w zawodach twórczych. Są oczywiście od tej reguły wyjątki, jasne, ale nie ma ich specjalnie wiele. Nie zapominajmy, że topowi polscy wykonawcy to obecnie Bracia Figo-fagot, Weekend i Donatan. Nawet Czesław Mozil, który podobno tworzy muzykę dla bardzo ambitnego odbiorcy, a przynajmniej na takiego się kreuje, zrobił z tymi pierwszymi kawałek. Nie bez powodu też powstały kawały typu "Czym różni się muzyk jazzowy od pizzy?" No niestety, żyjemy w takich, a nie innych czasach. Kiedyś kulturę tworzyli wybrańcy, dziś może każdy i takie są efekty.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Kulturę zawsze tworzyli ci, którzy mieli na to ochotę i nie widzę w tym nic zdrożnego. Ja nie słucham ani disco polo, ani dzieł Lutosławskiego. Na pierwsze jestem zbyt wrażliwy, na drugie - nie dosyć, nieważne akurat. Mnie osobiście wkurwia stosowanie podwójnej moralności, albo po prostu "srania wyżej, niż się dupę ma". Ja osobiście jestem współautorem kilku przebojów dla dwunastolatek i się tego specjalnie nie wstydzę, bo też nigdy nie ukrywałem pobudek, dla których owe skoczne piosenki popełniłem. Natomiast zią, który uprawia dziennikarskie disco-polo i za chwilę płacze w rękaw - pucując się do profesora, z którym "zawsze może pogadać" - jest zwykłym piździelcem. Niestety - bądź stety - przez kilkanaście lat również uprawiałem dziennikarski proceder, więc mnie taka postawa wkurwia potrójnie. Poza tym, wrzucanie figo-fagotów, Donatana i Weekendu do jednego worka, jest chyba nadużyciem.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Sranie wzwyż jest popularną dyscypliną w naszych mediach. Co poradzisz? Z nawiązaniem do popu, miałem na myśli dziennikarstwo niższych lotów. Tu i tu występuje krzywa popytu i podaży, jak w każdej innej branży. A takim zachowaniem, gościu sobie tylko może odbiorców zrazić, jeżeli by to wypłynęło do jakiegoś onetu, czy interii. Jego brocha, nam pozostaje się cieszyć, że nie jesteśmy targetem ;)

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Zelman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 279
  • http://trylionband.com
    • Trylion

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
http://gruenefee.salon24.pl/553238,wyludzili-dotacje-ue-na-krowy-z-farmville

Cytuj
Przedsiębiorcza banda Rumunów uzyskała od UE w ramach dopłat rolniczych pomoc w wysokości 500.000 euro na hodowlę 1860 krów. Ktoś może sobie pomyśleć, co w tym dziwnego, złożyli poprawny wniosek, to i dostali. Jest tylko mały problem, te krowy...to facebookowe krowy. Egzystują wirtualnie w grze „Farmville”. Wciągu trzech lat na krowę przypadło od 100 do 150 euro. Gdy się szanowne gremium urzędników połapało zastopowało strumień pieniędzy. A kombinatorzy zaskarżyli decyzję do sądu. Swoją skrargę uzasadnili tym, że nigdzie w rozporządzeniach nie stoi, że to muszą być prawdziwe krowy.
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
http://gruenefee.salon24.pl/553238,wyludzili-dotacje-ue-na-krowy-z-farmville

Cytuj
Przedsiębiorcza banda Rumunów uzyskała od UE w ramach dopłat rolniczych pomoc w wysokości 500.000 euro na hodowlę 1860 krów. Ktoś może sobie pomyśleć, co w tym dziwnego, złożyli poprawny wniosek, to i dostali. Jest tylko mały problem, te krowy...to facebookowe krowy. Egzystują wirtualnie w grze „Farmville”. Wciągu trzech lat na krowę przypadło od 100 do 150 euro. Gdy się szanowne gremium urzędników połapało zastopowało strumień pieniędzy. A kombinatorzy zaskarżyli decyzję do sądu. Swoją skrargę uzasadnili tym, że nigdzie w rozporządzeniach nie stoi, że to muszą być prawdziwe krowy.

Made my day :D

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Bynajmniej to nie przynajmniej!

bandit112

  • Gość
Grubasy są takie śmieszne.


Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .


Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .


Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
all 50 types of EMGs suck! :D
i always go full retard

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline sobek

  • Pr0
  • Wiadomości: 501
  • Cornford Fanboy