Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1384792 razy)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Ze wszystkich partii politycznych to Konfederacja ma akurat najwięcej swoich reprezentantów na moskiewskiej pensji

No spoko, pokaż nam te paski wypłat, dokumenty jakieś, dowody. :D Nie żebym bronił, ale po prostu jestem ciekaw czy podpierasz taką wiedzę czymś więcej niż chłopskim rozumem.


Niecały miesiąc temu ABW wraz ze służbami kilku innych europejskich krajów zrobiły najazdy na jedną z rosyjskich siatek, u nas nie podano kto jest zamoczony/przesluchiwany, ale w Niemczech wiadomo, że to byli członkowie AfD. Z mojej strony to spekulacja, choć też od lat wiadomo, że taki Korwin-Mikke jest znany z regularnych wycieczek do rosyjskiej ambasady i popijawek Piskorskim i Usowskim ze ZMIANY. Na Marszu Niepodległości Bosak też niejednokrotnie afiszował się z prokremlowskimi działaczami z całej Europy. Liroy zresztą mówił, że wyszedł z partii właśnie ze względu na mizianie się niektórych członków z ruskami.

No to czekam na te dokumenty, dawaj je. :D Chętnie poczytam. No ale jeśli sobie tak tylko spekulujesz by pogadać z ludźmi w internecie to spoko.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
No tak, przecież dyskusje polityczne na tym forum wręcz słyną z erystycznej wstrzemięźliwości, logicznych wywodów z cytatami i to wszystko sformatowane w APA, z okazjonalnym przyzwoleniem na Chicago dla zorientowanych bardziej humanistycznie…Nauczyłem się na błędach nie spalać, bo następne w kolejce po „logicznej” dyskusji jest wbijanie z buta w ad personam.

Więc podkreślę jeszcze raz dla klarowności, że to jest educated guess, a nie słownikowy fakt: Konfederacja jest pełna proputinowskich, ruskich trolli i ten sam schemat wypowiedzi jest identyczny u udowodnionych trolli z moskiewskim sponsoringiem zagranicą, a jeśli ktoś to robi za darmo, to sam Krul ma na to przyjemne określenie: „pożyteczni idioci”. W kontekście poprzedniej wypowiedzi to służy tylko przykładowi, że najciemniej jest pod latarnią i to najbardziej zatwardziali izolacjoniści są zwykle tymi, którzy byliby pierwsi w kolejce, żeby współpracować z zagranicznym mocarstwem, które reprezentuje poglądy bliższe ich XIX-wiecznym standardom, którym są między innymi background checki czyjegoś miejsca urodzenia zanim będzie mógł wystawiać mandaty za złe parkowanie.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
No, to miłego zgadywania. :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Rot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 368
Schecter, którego parę lat temu kupiłem używanego za równe 2,500 obecnie w tej samej specyfikacji na Reverb chodzi między 4-5,000.
 

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Od dłuższego czasu przeraża mnie coraz bardziej AI zarówno w kwestii technicznej jak i lirycznej JPRD obrzydliwe ! zwłaszcza refren.  :o :lol:

« Ostatnia zmiana: 12 Maj, 2024, 02:17:13 wysłana przez Algiz »

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Poszedłem dzisiaj z dzieckiem na szczepienie, wyszliśmy z przychodni i w zasięgu wzroku nie było żadnej Żabki. Żadnej! Więc wsiedliśmy w samochód i opuściliśmy tą niecywilizowaną okolicę.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Nie sądziłem, że akordeony mogą być, aż takie drogie  :o
https://sklep.anderski.pl/category/akordeony-i-akcesoria/1/long/price/desc/0

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 770
Złe sortowanie :D
Paczki z głów!

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Poszedłem dzisiaj z dzieckiem na szczepienie, wyszliśmy z przychodni i w zasięgu wzroku nie było żadnej Żabki. Żadnej! Więc wsiedliśmy w samochód i opuściliśmy tą niecywilizowaną okolicę.
U nas przychodnia na piętrze, a żaba na parterze. Zapraszam.

Offline Frantick

  • Gaduła
  • Wiadomości: 117
Nie sądziłem, że akordeony mogą być, aż takie drogie  :o
https://sklep.anderski.pl/category/akordeony-i-akcesoria/1/long/price/desc/0

O! Są nawet wersje EVH


Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Chciałbym zostać "naukowcem" i pisać TAKIE debilizmy za gruby hajs.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Chciałbym zostać "naukowcem" i pisać TAKIE debilizmy za gruby hajs.

Zważ na słowa używając jednocześnie ,,naukowcy" i ,,gruby hajs".

Jeśli grupy kontrolne oraz badanie zostało przeprowadzone poprawne z merytorycznego punktu widzenia...no to tak jest i tyle. Nie zweryfikuję, bo nie wiem jak prowadzi się z tej dziedziny badania naukowe. Natomiast z własnej obserwacji mogę się zgodzić. Modowanie wydechu tylko po to by był głośniejszy nie ma żadnej wartości dodanej dla osób postronnych czy zwierząt. Mnie to wręcz doprowadza do szewskiej pasji, jak mi pierdzi pod domem jakiś gruz z Atrapowiczem made by Katanima Japan. Albo te same łebki co w wynajmowanych za hajs starych sportowych furach albo wcześniej wspomnianych gruzach robią tzw. ,,pomidora" między kamienicami i knajpami we wrocławskim rynku. To nie ma żadnej wartości użytkowej.

I nie, to nie jest kwestia ,,wolności osobistej" bo to jest ten sam case jakbym się przez tydzień nie mył, zesrał w gacie i wsiadł do MPK. Co mnie obchodzi, że jebie i ludziom przeszkadza - może ja lubię? :D
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
Według badań kobiety za kierownicą powodują mniej wypadków niż mężczyźni.
Badania nie obejmują ilości motogodzin za kółkiem tylko ilość kierowców/ilość wypadków. Także jak zwykle statystyka hui.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Filun

  • Gaduła
  • Wiadomości: 359
  • gwiazda mangozjebów
Statystyka to tylko narzędzie - młotek gwoździe wbija, a ktoś sobie palca złamie. Cherry pickowanie statystyk pod chujowe, klikogenne artykuły (nie mówię tutaj o tym konkretnym) - to już hui.
gitaro-modyfikator-amator

Post Scriptum: specjalne życzenia dla ✨fOrUm sEveNsTriNg✨ kocham was 🤘😤

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Według badań kobiety za kierownicą powodują mniej wypadków niż mężczyźni.
Badania nie obejmują ilości motogodzin za kółkiem tylko ilość kierowców/ilość wypadków. Także jak zwykle statystyka hui.

Ty naprawdę nienawidzisz kobiet co nie?

Statystyka to tylko narzędzie - młotek gwoździe wbija, a ktoś sobie palca złamie. Cherry pickowanie statystyk pod chujowe, klikogenne artykuły (nie mówię tutaj o tym konkretnym) - to już hui.

Ja mam kapustę, Ty mięso. Czyli średnio jemy gołąbki. Stara zasada.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
Według badań kobiety za kierownicą powodują mniej wypadków niż mężczyźni.
Badania nie obejmują ilości motogodzin za kółkiem tylko ilość kierowców/ilość wypadków. Także jak zwykle statystyka hui.

Ty naprawdę nienawidzisz kobiet co nie?
Tylko tych które nie chcą być kierowcami zawodowymi żeby móc walczyć o równość.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
No nie no, są "statystyki" i STATYSTYKA jako dziedzina nauki. Przy źle dobranej próbie/braku kontroli oczywistych zmiennych ubocznych to najwyżej mogło ukazać się w raporcie pisanym przez siostrzeńca Obajtka, nie w czasopiśmie naukowym :D Bo jeśli tak, to być może faktycznie kobiety jeżdżą ostrożniej - w naszym społeczeństwie to kobiety wożą dzieci na zajęcia, itp. Też jest ogólna tendencja tego, że mężczyźni w naszej kulturze żyją bardziej ryzykownie i dlatego średnio żyją krócej.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
Podałeś dokładnie to samo uzasadnienie mniejszej ilości wypadków powodowanych przez kobiety co w tym artykule. :)
Ryzyko wystąpienia wypadku jest związane z ilością godzin za kółkiem, trasą którą się poruszasz, typem samochodu, wiekiem kierowcy i pierdyliardem innych zmiennych. Płeć stawiałbym na samym końcu.

We Wrocku co roku pojawia się artykuł o najniebezpieczniejs zych ulicach w mieście pod względem ilości wypadków i kolizji. Jak nie trudno się domyślić, na najdłuższych ulicach o największej ilości pasów ruchu, wypadków jest najwięcej xD
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
No nie no, są "statystyki" i STATYSTYKA jako dziedzina nauki. Przy źle dobranej próbie/braku kontroli oczywistych zmiennych ubocznych to najwyżej mogło ukazać się w raporcie pisanym przez siostrzeńca Obajtka, nie w czasopiśmie naukowym :D Bo jeśli tak, to być może faktycznie kobiety jeżdżą ostrożniej - w naszym społeczeństwie to kobiety wożą dzieci na zajęcia, itp. Też jest ogólna tendencja tego, że mężczyźni w naszej kulturze żyją bardziej ryzykownie i dlatego średnio żyją krócej.

Jeżdżę dużo i to kobiety najczęściej bawią się telefonami podczas jazdy. Wynikają z tego różne sytuacje, np. stanie na zielonym świetle, jazda 50 km/h tam gdzie można 80, dwa razy widziałem wjechanie w krawężnik na prostej drodze. To wszystko widać w lusterkach ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Każdy kto jeździ samochodem i używa przy tym mózgu do obserwacji, wyciągania wniosków i analizy tego co się wokół niego dzieje wie, dlaczego większość wypadków jest powodowanych przez chłopów. I nie, nie ma to nic wspólnego z udziałem płci na motogodziny/ogół kierowców ale to bez znaczenia nie jest.

Tak, kobiety są w większości mocno średnimi kierowcami ogólnie: bawienie się telefonem, roztrzepanie, nieumiejętność skupienia się na jednym (prowadzenie auta) oraz POWOLNE I NIEMRAWE wykonywanie manewrów. No i oczywiście parkowanie. Ale są to w ogólnym rozrachunku drobnostki które można albo przewidzieć albo zareagować biorąc pod uwagę prędkości, zachowanie bezpiecznej odległości itp.

Ale to faceci są dużo bardziej nerwowi, skorzy do bezmyślnej brawury, nie umieją schować ego w kieszeni. Z tego się bierze poganianie na lewym pasie jadąc 160km/h, wyprzedzanie na trzeciego, wymuszanie pierwszeństwa. Przejedźcie się A4 z Wrocławia w kierunku Niemiec więcej niż raz. Będziecie mieć czarno na białym kto powoduje najwięcej stresogennych sytuacji. A potem sobie jeszcze zjedźcie w jakąś wojewódzką. Wczoraj jakiemuś typowi puściły nerwy bo gość przed nim zatrzymał się na żółtym (500 zeta, 6pkt jak tego nie zrobisz). Ale takiej autentycznej furii dostał, że był gotów wyjść i najebać za trzymanie się przepisów ruchu drogowego.

Popatrzcie po sobie czy u was nie odpala się szeryf drogowy i ile razy. Albo jak często strzela was chuj bo ktoś śmie jechać wolniej albo gorzej. Bo mnie za często. Trzeba mieć tego świadomość i panować nad tym. Wiadomo, że prędkość nie zabija. Zabijają brawura, konieczność pokazania ,,kto jest lepszy" przy 160km/h na A4 gdzie ograniczenie jest 110.
« Ostatnia zmiana: 28 Maj, 2024, 11:48:47 wysłana przez Mother Puncher »
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.