Autor Wątek: Co sądzicie o tych monitorach studyjnych?  (Przeczytany 18885 razy)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Nie mam sklepu ;) (choc Ragtime Wrocławski ma całkiem sporo monitorów, mozna sobie podłączac i odsłuchiwać,), mam po prostu TLC w domu. Udało mi sie w zeszłym roku bardzo okazyjnie wyrwać. Ogólnie te monitory polecam właśnie dlatego, że konkuruja z tymi dużo droższymi a używki wyrwiesz poniżej 3000 za parę (za tyle to i swoje bym sprzedał bo mam ochotę spróbować inne ;) ) Są strasznie niedoceniane, dlatego że po pierwsze nasze krajowe a po drugie wywodzą się od nieistniejącego juz Tonsila Pro.

Zmieniając temat - Adamy A7X sa dosyc lekkie (ok 9kg) z tym że opinie na ich temat sa bardzo podzielone

Z mniejszych (a właściwie sredniomniejszych ;) ) monitorów możesz też szukać czegoś od yamahy (tylko nie HS80 bo są przebasowione ;) ), może coś od KRK (ale tu znów sporo różnych zdań).

Trwałością sie nie musisz martwić. Jesli ich nie zakatujesz na starcie, tylko dasz im sie rozegrać a potem będziesz użytkował je w sposób zgody z przeznaczeniem to pożyja Ci tyle że sie nimi znudzisz 7 razy i dwa razy je sprzedasz.

Jeszcze takie luźne przemyślenia - odsłuchy to bezwzględnie kwestia na której nie warto oszczędzać bo w dużej mierze od nich zależy jakość końcowa Twoich miksów - im więcej usłyszysz tym więcej zrobisz. Jeśli bardzo zależy Ci na wadze i wielkości a do tego nie masz super urządzonego pokoju to rozważ dodatkowo (ale nie zamiast!) jakies bardzo dobre słuchawki, Bayerdynamic Pro na ten przykład.
B ( o ) ( o ) B S

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
9 Odpowiedzi
6515 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Paź, 2007, 11:16:43
wysłana przez Leon
3 Odpowiedzi
1264 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Paź, 2014, 10:38:22
wysłana przez indabrain
31 Odpowiedzi
19091 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Gru, 2019, 16:24:03
wysłana przez OMSON
0 Odpowiedzi
2639 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Wrz, 2018, 19:23:31
wysłana przez bonedeth
3 Odpowiedzi
4351 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Gru, 2018, 14:04:43
wysłana przez Eregeth