Autor Wątek: Bare Knuckle w mayshop.pl  (Przeczytany 7310 razy)

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Bare Knuckle w mayshop.pl
« 15 Cze, 2012, 19:55:40 »
Dostałem dziś newslettera że Bare Knuckle już dostępne w mayshop.pl
Tylko coś niestety 7-demek nie widzę :/

http://mayshop.pl/firm-pol-1337780916-Bare-Knuckle.html

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Odp: Bare Knuckle w mayshop.pl
« Odpowiedź #1 15 Cze, 2012, 21:42:39 »
I ceny bardzo w porządku, chyba warto :)
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Bare Knuckle w mayshop.pl
« Odpowiedź #2 15 Cze, 2012, 22:35:23 »
No właśnie też wchodziłem na stronę mayo z myślą że naliczą sobie sporą marżę, ale patrząc na obecny kurs funta to naliczają sobie jakieś 10 funtów (ale liczę cene samego humba, nie dodałem przesyłki z UK). Jestem tylko ciekawy że np tego warpiga rzeczywiście sprzedają w takim wykończeniu jak na obrazku, czy może jest to zwykły open, tylko ktoś poszalał z obrazkami...?
B ( o ) ( o ) B S

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Bare Knuckle w mayshop.pl
« Odpowiedź #3 15 Cze, 2012, 22:53:01 »
Cytuj
Na zdjęciu znajduje się przetwornik w przykładowym podanym przez producenta kolorze. W wersji standardowej w sprzedaży dostępne są przetworniki bez puszek w kolorze czarnym. W przypadku zamówienia innej wersji przetwornika prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z działem sprzedaży.
A ja się zastanawiam, czy na magazynie trzymają wersje dwu-, czy cztero- -żyłowe i czy można sobie wybierać, no i jak to jest z wersjami ceramicznymi i AlNiCo.
« Ostatnia zmiana: 15 Cze, 2012, 22:55:19 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Bare Knuckle w mayshop.pl
« Odpowiedź #4 15 Cze, 2012, 23:11:18 »
No właśnie też wchodziłem na stronę mayo z myślą że naliczą sobie sporą marżę, ale patrząc na obecny kurs funta to naliczają sobie jakieś 10 funtów (ale liczę cene samego humba, nie dodałem przesyłki z UK). Jestem tylko ciekawy że np tego warpiga rzeczywiście sprzedają w takim wykończeniu jak na obrazku, czy może jest to zwykły open, tylko ktoś poszalał z obrazkami...?
Cytuj
Na zdjęciu znajduje się przetwornik w przykładowym podanym przez producenta kolorze. W wersji standardowej w sprzedaży dostępne są przetworniki bez puszek w kolorze czarnym. W przypadku zamówienia innej wersji przetwornika prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z działem sprzedaży.

Daj spokój, a kto czyta opisy :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline davidsantana27

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
Odp: Bare Knuckle w mayshop.pl
« Odpowiedź #5 15 Cze, 2012, 23:25:20 »
Całkiem miło z ich strony, czekam na wersje 7 string w ich ofercie, bo ceny całkiem ludzkie :)

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Odp: Bare Knuckle w mayshop.pl
« Odpowiedź #6 16 Cze, 2012, 01:08:13 »
Jakos nie czaje tego... Mayo dalo BKP do oferty, to zainteresowanie jakos wieksze, a jak Didej mowil ze moze zamowic dla osob zainteresowanych te pupy to robili wyliczenia i cuda niewidy...
I patrzcie ze nawet ma pupy do 8 ! a w mayo brakuje do 7 nawet ! Cholera nawet didej taniej dawal z tego co pamietam...

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 358
    • CTG TV
Odp: Bare Knuckle w mayshop.pl
« Odpowiedź #7 16 Cze, 2012, 02:37:01 »
O ja pierdolę no niemożliwe!
Koleś na forum oferuje, że sprowadzi Ci pickupy vs kupno pickupów od znanego sklepu. Pomijam wszelakie koleżeńskie sprawy.

Pojawił się popyt to sprzedają, matisq się podniecił to założył temat. Kto chciał to kupił u Didejka. Naprawdę jest o czym podyskutować :P
mniut i piah

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Bare Knuckle w mayshop.pl
« Odpowiedź #8 16 Cze, 2012, 08:38:58 »
Dale to co piszesz jest w pełni zrozumiałe i oczywiste ale młody zauważył słusznie, w jak przedziwny, lub dajacy mocno do myślenia sposób działa logika ( lub jej brak ) naszej kochanej młodzieży.

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Odp: Bare Knuckle w mayshop.pl
« Odpowiedź #9 16 Cze, 2012, 09:51:48 »
Dale porownaj sobie dwa tematy, albo przypomnij jak w jaki sposob sie to odbylo to zrozumiesz moze o co mi chodzi...

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Bare Knuckle w mayshop.pl
« Odpowiedź #10 16 Cze, 2012, 09:55:48 »
Ale czego nie rozumiecie... Mayo dał obrazki, obok nich napis i więcej obrazków, to jest oczywiste, że ludzie lgną do tego co się świeci i ma ładny napis a nie do abstrakcyjnego "mogę sprowadzić!"

A kto potem straci, kto zyska to już jego brocha ;)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Odp: Bare Knuckle w mayshop.pl
« Odpowiedź #11 16 Cze, 2012, 10:02:25 »
No ja wiem przecież że Didej oferował sprowadzenie BK. I z tego co widzę jakbym potrzebował jakieś kupić to bym podbił do niego bo i w miarę tanio i wersje do 7-demki też są. Zatem nie rozumiem kto widzi jakiś problem w tym że zakładam taki temat. W tym kraju jest pewnie trochę więcej ludzi którzy grają na gitarze i nigdy nie zawitali na to forum (o zgrozo!). Może oni też chcieli by mieć BK? To takie dziwne?

Strasznie panowie drażliwi jesteście jak na 7-strunowych wyznawców Swarożyca :)

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Odp: Bare Knuckle w mayshop.pl
« Odpowiedź #12 16 Cze, 2012, 10:09:21 »
No ja wiem przecież że Didej oferował sprowadzenie BK. I z tego co widzę jakbym potrzebował jakieś kupić to bym podbił do niego bo i w miarę tanio i wersje do 7-demki też są. Zatem nie rozumiem kto widzi jakiś problem w tym że zakładam taki temat. W tym kraju jest pewnie trochę więcej ludzi którzy grają na gitarze i nigdy nie zawitali na to forum (o zgrozo!). Może oni też chcieli by mieć BK? To takie dziwne?

Strasznie panowie drażliwi jesteście jak na 7-strunowych wyznawców Swarożyca :)

Nie chodzi , przynajmniej mi, o zalozenie tematu, raczej o reakcje ludzi ta informacja...

Powtorze sie. Jak Didej dal oferte to ludzie podbili sceptycznie, a jak Mayo dalo oferte, to juz jest zinteresowanie, bo Mayo...
Przynajmniej ja to tak odbieram.
Pytanie z mojej strony czemu ludzie tu nie wyciagneli kalkulatora i nie liczyli kosztow pupa i przesylki jak w temacie u Didejka gdzie wg mnie to bylo chamstwem... Chlopak cos zaoferowal, to go tan zgnietli, a tu nic cisza i super ceny...
Ja to tu widze a nie topic...

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Bare Knuckle w mayshop.pl
« Odpowiedź #13 16 Cze, 2012, 10:14:15 »
Alez nie sadzę by problem był w temacie. Forum jest od tego, ponoć, bo jak czytam niektóre tematy to miewam wątpliwości :P

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Odp: Bare Knuckle w mayshop.pl
« Odpowiedź #14 16 Cze, 2012, 10:14:34 »
Amanita i taka odpowiedz ja rozumiem.
Moze i Didejkowi sie uda skolowac lepsze ceny niz w Mayshopie :)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Bare Knuckle w mayshop.pl
« Odpowiedź #15 16 Cze, 2012, 10:21:23 »
A tak w ogóle to jest wolny rynek, tylko tak jak młody zauważył to zaglądanie i wyliczanie ile kto zarabia jest parszywe i obrzydliwe i jeszcze kilka paszkwili mi sie nasuwa ale sobie podaruję. Pozwolę sobie zacytować Panią Halinę  " z kim śpię ,ile zarabiam i gdzie trzymam pieniądze" .... tu moja parafraza: gówno was to powinno obchodzić. Tego sie od Niej nauczyłem, i tego panowie starajcie się trzymać.

Offline ukasheq

  • Gaduła
  • Wiadomości: 146
Odp: Bare Knuckle w mayshop.pl
« Odpowiedź #16 16 Cze, 2012, 11:46:57 »
Wie ktoś czy będą mieć w ofercie pickupy do 7mek? Bo na razie nie widziałem :(

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Odp: Bare Knuckle w mayshop.pl
« Odpowiedź #17 16 Cze, 2012, 12:32:02 »
Wie ktoś czy będą mieć w ofercie pickupy do 7mek? Bo na razie nie widziałem :(
Pewanie beda mieli, ale no trzeba poczekac bo wprowadzili dopiero to.

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
Odp: Bare Knuckle w mayshop.pl
« Odpowiedź #18 16 Cze, 2012, 19:17:04 »
Może coś wyjaśnię - nie jestem jakimś kolesiem, który sobie sprowadza na lewo tylko prowadzę normalną firmę, która importuje te pickupy, więc zakup ode mnie to nie jest jakieś kombinowane niewiadomoco, tylko dokładnie to samo co zakup od mayo. Każdy klient dostaje fakturę i gwarancję dożywotnią bkp. Jakie są zasady u mnie już tłumaczyłem w swoim wątku, nietrudno policzyć gdzie lepsze ceny.

Offline mattuck

  • Gaduła
  • Wiadomości: 140
  • troche troll
Odp: Bare Knuckle w mayshop.pl
« Odpowiedź #19 24 Cze, 2012, 01:18:19 »
ludzie kupują w mayo bo mogą powiedzieć "kupiłem pickupy w mayo"... jakby to powiedział jeden z moich wykładowców "kupują to bo się ładnie świeci, ja mogłbym im dać coś lepszego taniej, lecz nie chce, i tak by popsuli"
kupie pasywny pickup brige do 7

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
17 Odpowiedzi
12229 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Cze, 2009, 17:27:43
wysłana przez terrormuzik
685 Odpowiedzi
146522 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Mar, 2023, 21:18:37
wysłana przez staryt
17 Odpowiedzi
7651 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Maj, 2012, 09:33:52
wysłana przez primer
25 Odpowiedzi
14068 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Sty, 2014, 23:41:32
wysłana przez mondomg
13 Odpowiedzi
5830 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Lip, 2012, 08:52:16
wysłana przez Olcha