Autor Wątek: Guitar Spot Blog#1 - czyli Gibsony za 180 tysi  (Przeczytany 6432 razy)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Mam podobne refleksje, jak Ghost_of_Cain.

Tutaj nie ma chamstwa. To jest po prostu specyfika tego forum, gdzie wszyscy wyzywani są od gejów a ibanez to guwno. I wszyscy się z tego śmieją, dopóki czyjeś nadzieje nie zderzą się z figlarną rzeczywistością tęczowej społeczności ss.pl ;) Wtedy internet becomes serious business.

Sztuką jest wyłapać sens wypowiedzi między wierszami, oddzielić ziarno od plew, wyłuskać życzliwość spod teatralnego płaszczyka chamstwa.

Przecież nikt tutaj nikomu nie złorzeczy, nikt nie jest zawistny ani zagniewany. Co najwyżej zazdrosny o wiosła. ;) Każdy stara się dawać rady, czasem lepsze, czasem gorsze - i na tym trzeba uwagę skoncentrować, ból dupy odrzucić. Okiełznać Zen. :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Guitar Spot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 190
  • www.guitarspot.pl
    • Autoryzowany Dealer Suhr, Aristides, Skervesen w Polsce
Spoczeń Panowie,
uwagi wzięte pod uwagę, będzie inne wdzianko i spróbuję zrobić coś z dźwiękiem :)
Wszystko małymi krokami, jeszcze sporo czasu upłynie zanim osiągnę jako taką jakość.
Autoryzowany dealer Suhr, CAA, Jim Kelley, Aristides : http://guitarspot.pl

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Trzymam kciuki, bo Twoje wiosła są tego warte. :)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Przestraszyłem się i przeczytałem wszystko jeszcze raz od początku i nie zauważyłem żadnych ale to żadnych oznak chamstwa, tylko takie normalne mizi mizi ja to tutaj bywa. Jeżeli odbierasz to jako chamstwo to ja Ciebie przepraszam w całym tego słowa znaczeniu. A tak z drugiej strony nie potrzebnie robisz z siebie takiego trochę Paskiewicza  ;D Nie ubliżając.

Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 365
    • CTG TV
I nawet mnie tu nie było :D
mniut i piah

Offline y

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
  • nisko albo jeszcze niżej
Adresujesz to do zrobiłeś kolekcjonerów? Pokaż tą gitarę w zajebistych detalach i w zajebistym brzmieniu. Tym co zrobiłeś nie robisz smaku komukolwiek, tylko wywołujesz komentarze, które Cię potem bolą. Robisz to też z pasji a nie tylko chęci zysku? Pokaż to, opowiadaj o tych gitarach z pasją. Wszyscy w tym wątku piszą o tym co zrobiłeś, nie o tym co zamierzasz zrobić, bo tego nie widzieliśmy. I nadal sugeruję, że lepiej w języku polskim Ci pójdzie, ale zrobisz jak zechcesz.

Chcesz produkować tego vloga sam, nie płacąc innym a żeby jakość była dobra? tak na bardzo bardzo szybko:

jakiś canon 550d+obiektyw+prosty statyw (2000 zł)
dwie żarówki eco ze statywami (niech będzie 400 zł)
mikrofon kierunkowy Rode do nagrywania gadania 700 zł
tło + 2 statywy (500 zł)
mikrofon do nagrywania z pieca sm57+mały statyw (450 zł)
karta muzyczna (300 zł)

ok, wyszło 4k z górką, ale - serio - więcej nie potrzebujesz poza powiedzieniem czegoś ciekawego o tych gitarach i pokazaniem, że da się na nich zajebiście zagrać. Sprzedając gitary "luksusowe" i robiąc wizualną kupę zaprzeczasz sam sobie.

PS. wszystko policzone z górką - spokojnie kupisz -30-50% taniej używane.

Spoiler

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 775
Trzymam kciuki, bo Twoje wiosła są tego warte. :)
Przecież to gibsony...
Spoiler

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
Nie graj w tych filmach i będzie zajebiście ;) Na bank jakiś talenciak za free się zgodzi machnąc parę sprytnych riffów, clean, crunch,  przester i będzie zajebiście. Video jest ok nie potrzeba tu 4K ale dźwięk to już inna bajka. Zostaw szczura dołóż do tego pojemnościówkę, zmiksuj dwa sygnały w DAWie i będzie spoko. Co do kamerki ostatnio znalazłem fajną tanią opcję.
Spoiler
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
45 Odpowiedzi
23877 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Lip, 2010, 13:42:42
wysłana przez wuj Bat
0 Odpowiedzi
1229 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Lis, 2012, 22:37:58
wysłana przez Guitar Spot
9 Odpowiedzi
2988 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Maj, 2014, 11:30:39
wysłana przez Guitar Spot
46 Odpowiedzi
24564 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Cze, 2016, 23:42:39
wysłana przez baz0k
6 Odpowiedzi
4035 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Lut, 2016, 20:25:27
wysłana przez choody