Autor Wątek: Pomyślałem o barytonie  (Przeczytany 5417 razy)

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 833
Odp: Pomyślałem o barytonie
« Odpowiedź #25 26 Cze, 2012, 11:40:24 »
Nie słuchajcie sprzedawców :D

Możliwość przestrojenia jest zawsze - wszystko kwestia regulacji.

granie metalu w E jest passe ;)

Ja mam mmm1 na 13-72 strojone do aisa - miodzio jest. Mam drugiego ibka szr520 i stroję go do dropB

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Odp: Pomyślałem o barytonie
« Odpowiedź #26 26 Cze, 2012, 13:07:22 »
Mam 30calowa osemke i stroje ja w e standard (+a,  +e) ,  wiec to nie problem żeby baryton nastroic standardowo.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Pomyślałem o barytonie
« Odpowiedź #27 26 Cze, 2012, 13:41:21 »
Stachu - albo to jest SE, cholera namieszałem teraz... bo tam wisiało od groma PRSów. Ale był silverburst i z tego co pamiętam pisało na karteczce że sygnatura to chyba jednak było to. Ale to są wieści na kilka łaaadnych miesięcy wstecz, nie chodzę tam bo ich nie lubię ;D

Cytuj
"Gdzie idziecie, do żyda?Co Wy, nie kupujcie u żyda."

Potwierdzam ;D Taki mały OT - nie mam pojęcia z czego ten sklep się utrzymuje. Zero klientów, zatowarowanie chujowe, obsługa wdupenieuprzejma (jeden czy dwa wyjątki wiosny nie czynią), ogólna malaria, syf i korniki. Ale jakiś czas temu zmienili lokal na mniejszy (jedne drzwi dalej ;) ) więc chyba coś się dzieje...
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Stachu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 339
  • Trv
Odp: Pomyślałem o barytonie
« Odpowiedź #28 26 Cze, 2012, 14:39:43 »
MrJ - nie dodzwoniłem sie do Malko bo nie odbierają podczas przeprowadzki chyba. Natomiast znalazłem tego PRSa w innym częstochowskim sklepie GuitarPlanet na Żwirki i Wigury, może tam byłeś? ;D

OT:
gdzie sie tu naciska, że "lubie to"?
« Ostatnia zmiana: 26 Cze, 2012, 14:45:16 wysłana przez Stachu »
Udane dile: metal, Dale Cooper, Donnie, AngelSTM, MadYarpen, marczaq, Musza, Orange (Polecam!)

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Re: Pomyślałem o barytonie
« Odpowiedź #29 26 Cze, 2012, 14:43:43 »
Trzeba mieć milijon postów najpierw.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Odp: Pomyślałem o barytonie
« Odpowiedź #30 26 Cze, 2012, 15:16:04 »
powiem Ci, że sam też pomyślałem o barytonie i dzisiaj właśnie do mnie dotarł :D
opiszę co mogę jak móc będę mógł ;)
i always go full retard

Offline Stachu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 339
  • Trv
Odp: Pomyślałem o barytonie
« Odpowiedź #31 26 Cze, 2012, 15:44:03 »
Milion? :o

Ok,sify11,odbiór.
Udane dile: metal, Dale Cooper, Donnie, AngelSTM, MadYarpen, marczaq, Musza, Orange (Polecam!)

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Re: Pomyślałem o barytonie
« Odpowiedź #32 26 Cze, 2012, 16:37:41 »
No, 50 tak konkretniej, jak z giełdą.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Pomyślałem o barytonie
« Odpowiedź #33 26 Cze, 2012, 20:18:54 »
Stachu - przeprowadzkę to oni mieli dawno. Chyba że mają wyprowadzkę ;D

GiutarPlanet nie kojarzę w Czwie, ale kojarzę lokalizację. Zagadaj do użytkownika Pneumonia2: http://forum.sevenstring.pl/profile/?u=748 bo z tego co z nim rozmawiałem to ma, a przynajmniej miał, próbownię, czy jakąś szkółkę na tej ulicy. A jako że ona za długa nie jest (kojarzę ulicę ale nie kojarzę na niej sklepu, o może tak napiszę) to możliwe że ten sam adres. Jak coś to maila do GPlanet masz na ich stronce, ale to pewnie już znalazłeś :)

PS. Jak się nie dogadasz mailowo, albo się dogadasz ale coś tam nie popasi, to jest prawdopodobne że będę w okolicy tych sklepów (piechotą są ca. 10 minut szybkim kroczkiem od siebie) w czwartek, ale nie obiecuję bo nie wiem czy ostatecznie wyląduje w tamtej okolicy. W każdym razie jakbym był, to za wirtualne forumowe piwo mogę sprawdzić co tam mają ;)

Koniec OT ;)

PS2. Patrzcie, nie wiedziałem że do "lubienia" trzeba mieć 50 postów.
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 358
    • CTG TV
Odp: Pomyślałem o barytonie
« Odpowiedź #34 26 Cze, 2012, 20:37:08 »
Bo jak się rejestrowaliśmy, to już mieliśmy 50 postów ;D
mniut i piah