Autor Wątek: Line 6 xt live przerwa, trzeszczy  (Przeczytany 2600 razy)

Offline blackriver

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3
Line 6 xt live przerwa, trzeszczy
« 10 Cze, 2012, 20:17:37 »
Witam.

Mam problem z wymienionym efektem. Przy dłuższym używaniu zaczyna "wariować" tzn:
zmiany głośności, nieczysty dźwięk  wreszcie trzaski itp. a na koniec praktycznie nie wydaje dźwięków;( Czy ktoś z Was miał podobne problemy? Proszę o podpowiedzi.

Pozdrawiam   

Offline hdx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 53
A ja kiedyś zaobserwowałem w swoim HD400 coś dziwnego, tzn. jak był wpięty do listwy z innym sprzętem grającym to się włączała i wyłączała symulacja wzmaka (tzn. miałem przester, a za chwilę clean). No i działo się tak tylko w jednym gniazdku elektrycznym.

Nic konkretnego nie doradzę ale może w miarę możliwości spróbuj zresetować ustawienia do fabrycznych?

Offline blackriver

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3
Dzięki za odpowiedź.
 Też tak pomyślałem że powrót do ustawień fabrycznych może tu pomóc. mam tylko pytanie czy reset do ustawień fabrycznych można wykonać z poziomu samego poda? Czy trzeba to zrobić wgrywając z kompa nowy upgrade (teraz ma wersje 2.14)

Offline hdx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 53
Widziałem możliwość przywracania ustawień fabrycznych tylko w L6 Monkey. Co zresztą potwierdza ten pdf: line6.com/support/servlet/JiveServlet/download/1212-21-1068/podxt%2520reset%2520procedure.pdf
Zrób sobie kopię ustawień wcześniej bo wszystko pójdzie się je...

Offline blackriver

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3
Wgrałem nowy "soft" oraz wróciłem do ustawień fabrycznych. Po ostatniej chałturce mogę powiedzieć, że objawy ustąpiły,(mam nadzieję że już na zawsze). Dodam tylko, że  line6 zaczął wariować  po występie w plenerze gdzie słonko dość mocno na niego świeciło i dość mocno się nagrzał. Tak więc uważajcie i z dala od słonka  ;) . Pozdrawiam.

Offline vinz893

  • Gaduła
  • Wiadomości: 227
  • DJAZZ.
nie byłbym za bardzo pewien, że nie wrócą, niestety. Te starsze pody mają niestety takie upodobanie, że wariują. Miałem swego czasu właśnie xt live i nie dało rady z nim, straciłem cierpliwość - robił właściwie co chciał, a najbardziej wkurwiające było to jak dany pedał nagle bez przyczyny zmieniał funkcję.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
22 Odpowiedzi
16472 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Paź, 2010, 17:14:56
wysłana przez kolomono
13 Odpowiedzi
9619 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Lip, 2011, 16:29:54
wysłana przez Dexterek
5 Odpowiedzi
5818 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Lip, 2011, 22:58:37
wysłana przez 13
4 Odpowiedzi
4141 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Maj, 2012, 11:04:45
wysłana przez mlodysatan
8 Odpowiedzi
4151 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Sie, 2012, 17:12:25
wysłana przez dziki_band