Autor Wątek: Roter Bogdan Grad Model "SOLO 29"  (Przeczytany 99319 razy)

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Niestety Ty już masz taki na swoim forum :(

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 360
    • CTG TV
mniut i piah

Offline Guitar Spot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 190
  • www.guitarspot.pl
    • Autoryzowany Dealer Suhr, Aristides, Skervesen w Polsce
Jarek- nie narzekaj- przynajmniej też masz visibility w tym temacie i ogrzejesz się przy sławie Pana Bogdana :)
Dzięki temu tysiące potencjalnych klientów na gity marki Skervesę :D
Autoryzowany dealer Suhr, CAA, Jim Kelley, Aristides : http://guitarspot.pl

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Jarek- nie narzekaj- przynajmniej też masz visibility w tym temacie i ogrzejesz się przy sławie Pana Bogdana :)
Dzięki temu tysiące potencjalnych klientów na gity marki Skervesę :D
Widze ze pozazdrościłeś Jarkowi i tez się zareklamowałeś na tym osławionym topiku :P
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Jarek- nie narzekaj- przynajmniej też masz visibility w tym temacie i ogrzejesz się przy sławie Pana Bogdana :)
Dzięki temu tysiące potencjalnych klientów na gity marki Skervesę :D

Oj tam oj tam , a tak poważnie to uważam ze skutecznie udaje mi sie oddzielać kwestie firmy od moich prywatnych postrzegań danego tematu. A to kto jak to powiąże to już niejako jego problem ;) powiedzmy wystepuje tu inblanco  broniąc własnych poglądów i poczucia estetyki.

Spoiler
















Online niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Myślę, że ten topic powinien zostać już zamknięty i zostawiony na pamiątkę dla potomnych do czasu pojawienia się nowej sygnatury Bogdana Grada.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline pele

  • Gaduła
  • Wiadomości: 420
Myślę, że ten topic powinien zostać już zamknięty i zostawiony na pamiątkę dla potomnych do czasu pojawienia się nowej sygnatury Bogdana Grada.
+1
podobno już konstruują Gradmachine SOLO 30

Offline Guitar Spot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 190
  • www.guitarspot.pl
    • Autoryzowany Dealer Suhr, Aristides, Skervesen w Polsce
Jarek, oczywiście żarcik - jak cały ten topic :)
Autoryzowany dealer Suhr, CAA, Jim Kelley, Aristides : http://guitarspot.pl

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Ten topik padnie śmiercią naturalną, gdy się hejt wyczerpie bo ileż można na jeden temat same złe rzeczy pisać .

Ale polonusy są znane z nie ograniczonych możliwości, wiec nigdy nie padnie, może przycichnie na chwile a potem się odnowi z calom mocom jak ktoś gdzieś coś nowego u Bogusia wypaczy hejtery rzondzom  :-*
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Dmaligator, jesteś moim hejtowym guru.

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Pograłbyś trochę na gicie albo zrobił coś innego pożytecznego, zamiast pisać elaboraty na temat hejterów B. Grada ;)
Pograłbyś trochę albo zrobił cokolwiek, zamiast pouczać hejtującego hejterów B. Grada ;)
Ludzie tu wchodzą dla jaj i nabijają posty dla jaj, ot co. Ciężko to zrozumieć? ;)
Tak. Żeby jeszcze coś śmiesznego w tym było. Dobra, posty sobka, lorda i semediego są śmieszne. No humor w takim stylu jest ok. Ale reszta? Burackie prześciganie się, kto bardziej dojebie.
2b) No i że ja sam prawdopodobnie jestem nie lepszy? A co to w ogóle ma do rzeczy? Koleś jest chujowy i tyle; to, że są chujowsi od niego zmienia faktu, że wciąż jest chujowy. Że niby sam należę do tych chujowszych od niego? W sumie raczej prawda, ale przynajmniej zawsze się do tego otwarcie przyznawałem i nie próbowałem zaklinać rzeczywistości, zgrywać nie wiadomo kogo - bo właśnie tak naprawdę to wywołuje u ludzi to zażenowanie i śmiech. Fakt, jeszcze nic swojego na forum nie opublikowałem... ale właśnie nie bez powodu. Jak nagram coś, co uznam, że nadaje się do publikacji choćby jako hobbystyczne drobne przymiarki, to też jako takie je wrzucę na jakiegoś soundclouda i tu się pochwalę i oczekiwał linczowań za to, co spierdolone; zamiast się tym tak publicznie pałować i zgrywać endorsera jakiś chujowych gitar i tak dalej.
Nie wnikam w to czy jesteś chujowszy czy lepszy, bo niczego nie jestę w stanie stwierdzić, nie słuchawszy najpierw. Natomiast chciałbym jedną rzecz zauważyć: to, że ktoś nie publikuje swojego kaszanienia, nie występuje life, etc. nie czyni go od razu lepszym gitarzystą. Serio. Co więcej: nie publikując, nie występując, nie narażając się na krytykę, nie zaczniesz grać lepiej.

A przez termin ''liny holownicze'' mam na myśli takie struny, które przy danym stroju w danej gitarze dają taki naciąg, że zakładający i grający na nich gitarzysta ma problemy z konkretnym ich podciągnięciem lub zrobieniem sensownego wibrata. To jest na prawdę jeden chuj, czy wpierdolisz do ulkulele miękkie ósemki i przestroisz kwintę w dół, czy do barytona 30'' wjebiesz dwudziestki do gitar rezofonicznych i nastroisz do E-standard. Najważniejsze jest, czy jesteś w stanie zrealizować większość technik na tych strunach. Jeżeli nie jesteś, to właśnie założyłeś ''liny holownicze'' aby dodać sobie jajec.

a najgorsze jest to że p. Bogdan jest bardzo sympatycznym gościem... tylko jego teorie na temat muzyki i budowy instrumentów są nie do końca zgodne z moimi :) Dlatego też starałem się nie oceniać umiejętności, choć nie do końca mi to wyszło.


No bo kurwa, jak słyszysz że gość się ewidentnie pierdolnął, nie doćwiczył pasażu i przy odgrywaniu prawidłowo zagrał dwa dźwięki na trzy, po czym po wałku radośnie twierdzi że to alikwoty to powiedzcie mi, czy to nie jest pompa?
Nie przeczę, jest to śmieszne. Ale dlaczego Ty możesz się z tego śmiać dopiero za jego plecami, anonimowo dzieśtam w internecie. Nie masz odwagi, żeby wyśmiać go wprost, albo skoro jest taki sympatyczny, to spróbować go delikatnie wyprowadzić z tego błędu? Dlaczego nie przedstawiłeś mu swoich poglądów?

 Cenie sobie ludzi szczerych, potrafiących powiedzieć mi wprost, że coś zjebałem ale również potrafiących takową krytykę przyjąć na klatę. Choć wcale to nie oznacza, że ze wszystkimi muszę się zgadzać i liczę się, że w drugą stronę też to tak działa. Ale udawania, że wszystko jest ok, obgadulstwa i gier pozorów wręcz nienawidzę.
synkopy to guwno

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Musisz psuć wszystkim zabawę? 

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Vicol - a ty coś się tak wzniecił.

Ja dopiero zajarzyłem ze ty to tak na poważnie, kurde już nie będę cie denerwował bo ci jakaś żyłka pęknie :)
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Musisz psuć wszystkim zabawę?
Tak. Jestę chuję. :P
synkopy to guwno

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
i sie na gitarach nie zna
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
21 Odpowiedzi
7242 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Lut, 2009, 18:07:21
wysłana przez indabrain
30 Odpowiedzi
6440 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lip, 2011, 14:28:58
wysłana przez aRRRaiS
22 Odpowiedzi
4544 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Paź, 2013, 17:11:33
wysłana przez fk
6 Odpowiedzi
1107 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Kwi, 2014, 22:22:54
wysłana przez ChopZeWsi
4 Odpowiedzi
2376 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Wrz, 2016, 07:16:54
wysłana przez wuj Bat