Autor Wątek: Roter Bogdan Grad Model "SOLO 29"  (Przeczytany 99361 razy)

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
lord stać Cię na więcej to już nie tak dawno było ;D

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Może jakby grał na innej gitarze więcej ludzi by go lubiło ;) "Roter" na tym forum to takie słowo wytrych.

Nie widzę powodu aby tak sypać gruzem na Grada. Podobnie jak Biberem, tyle że to było w całym internecie. Dla mnie jest w pewnym stopniu ciekawe do obserwowania i na tym koniec. Nie podoba mi się, nie słucham. Ale żebym z tym zaraz pluł się na pół internetów ? Bez sensu.
Muzyka Grada nie podoba mi się, w zbliżonych klimatach są ciekawsze rzeczy.

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
( Obraz usunięty.)
A ja się posikałem zwłaszcza jak murphi spojrzał do góry na post Commeliny.
A tak wo gule toście się wszyscy zbiesili nie wiem o co i po co.
Stres odreagowujecie, czy co?
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
@Pronounce: jak już wspomniałeś o J.B., to nie mogę oprzeć się wrażeniu, że większość wyświetleń jego teledysków generują ludzie, którzy wbijają tam dislike'ować i trollować ;D

także złote słowa: nie jest ważne, czy dobrze czy źle, ważne, że się mówi...

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Zgadza się. Teledyski np Slipknota hejtują tru blekowcy :) To chyba jest wszędzie

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Nie podoba mi się ten Grad, nie podoba mi się Slipknot, nie podoba mi się Slesz, Kurtełe, Dragonfors i ostatnio nie wchodzi mi nawet wóda na rudych myszach.

Nigdzie się z tego nikomu nie żaliłem i nie darłem łacha. Czy jestem pedałem, doktorze?


Kuźwa, a może by tak zamknąć tą epopeję na 12 roterowych strun?

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 365
    • CTG TV
Cytuj
Ale teraz wytłumacz mi, po jaki kurwa chuj w temacie ''Roter Bogdan Grad Model "SOLO 29"'' najebaliście 332 postów? Ten temat był przeglądany 9 541 razy. PRAWIE 10 TYSIĘCY RAZY KTOŚ TU WŁAZIŁ!!! ALE PRZECIEŻ TO JEST CHUJOWE!

Wyszło szydło z worka. Chłopaki się wkurwiają, bo ten temat ma więcej postów niż wszystkie tematy o skervesenach :P No panowie, niszczyć konkurencję w ten sposób to jest hańba lol.

I mam nadzieję, że nikt nie zamknie tego tematu bo jest zajebisty :)
mniut i piah

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Bo Bogus Grad to Rebecca Black polskich teledyskuf.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Ja tu wchodzę, bo to jedyna gitara, która ma klucze prosto :D

Offline Drozd

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
  • Serius big fella
W jazzie się nie łapie, ale fajnie sie czuje z myślą, że gram czyściej od faceta który niby gra parę latek :D





Spoiler
weimar guitar gently weeps

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 833
12 stron hejtu na Mr. Bogdana mimo, że topic dotyczy jego gitary.

YEAH!

Gitara mi się nie podoba. Tyle w temacie.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Cytuj
........! ALE PRZECIEŻ TO JEST CHUJOWE! ;D

Wyszło szydło z worka. Chłopaki się wkurwiają, bo ten temat ma więcej postów niż wszystkie tematy o skervesenach :P No panowie, niszczyć konkurencję w ten sposób to jest hańba lol.

I mam nadzieję, że nikt nie zamknie tego tematu bo jest zajebisty :)

Konkurencja niszczy się sama , to tzw autodestrukcja ;D

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
12 stron hejtu na Mr. Bogdana mimo, że topic dotyczy jego gitary.

YEAH!

Gitara mi się nie podoba. Tyle w temacie.
Widzę, że z dnia na dzień hejt na BG stał się passe. lol :D

Offline b3ny666

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 86
  • Guitars&Gear Collector
    • Tam gdzie gram :)
a najgorsze jest to że p. Bogdan jest bardzo sympatycznym gościem... tylko jego teorie na temat muzyki i budowy instrumentów są nie do końca zgodne z moimi :) Dlatego też starałem się nie oceniać umiejętności, choć nie do końca mi to wyszło.


No bo kurwa, jak słyszysz że gość się ewidentnie pierdolnął, nie doćwiczył pasażu i przy odgrywaniu prawidłowo zagrał dwa dźwięki na trzy, po czym po wałku radośnie twierdzi że to alikwoty to powiedzcie mi, czy to nie jest pompa?

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Nie potrzebnie pisałem, że nie ma co się oburzać na ten hejt - nikt nie chce stać po tej samej stronie, co ja :(
Sory, zjebałem zabawę :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Nie potrzebnie pisałem, że nie ma co się oburzać na ten hejt - nikt nie chce stać po tej samej stronie, co ja :(
Sory, zjebałem zabawę :D
Ja bym może stanął p czyjeś stronie nawet twojej o ile postafisz brofara, ale fogule ni wim o co chodzi :o
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
...tylko jego teorie na temat muzyki i budowy instrumentów...

Tak z ciekawości, rozwiniesz?
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
@Sylkis. Wszystko ładnie, kurwa pięknie. Grad brzdękoli dość przeciętnie, jak na deklarowanego wirtuoza z chuj wi jakim stażem - chujowo. Zgoda. Forum nie przepada za jego Twórczością - no ok, w pełni to rozumim. Nie podzielacie jego entuzjazmu jeśli chodzi o endorsement u rotełki - zważywszy na profil gryfa, nie dziwię się.

Ale teraz wytłumacz mi, po jaki kurwa chuj w temacie ''Roter Bogdan Grad Model "SOLO 29"'' najebaliście 332 postów? Ten temat był przeglądany 9 541 razy. PRAWIE 10 TYSIĘCY RAZY KTOŚ TU WŁAZIŁ!!! ALE PRZECIEŻ TO JEST CHUJOWE! Nie żebym żałował Wam postów(też chcę se nabić, a co :D ). No ale teraz weźmy temat z twórczością kapeli naszego kolegi z forum - Fasola. Nagrali coś zajebistego, coś co rzekomo cieszy się tu uznaniem. 21 Odpowiedzi 360 Wyświetleń Noż kurwa mać, nie rozumiem tego i chuj. Dlaczego napierdalanie się z czegoś, co się nam nie podobie przychodzi dużo łatwiej niż jaranie się czymś, co się podobie? Jesteś w stanie mi to logicznie wytłumaczyć?

Że to kwestia gatunku muzycznego, że się nie podoba? Po części pewnie prawda, ale tylko po części. Z resztą, skoro fani innych typów muzyki się mogą nabijać z chujowych rejonów metalu, to dlaczego ja mam się nie nabijać z chujowych rejonów jazzu?
To dlaczego nie założysz tematu o którymś z masterów avangardy jazzowej, choćby SunRa? Przecież oni grają dużo chujowiej od Grada, więc zasługują na mocniejszy hejt i nabijanie się? A co powiesz o publice na festiwalach, słuchającej z namaszczeniem tego gówna? To powinno być dopiero śmieszne. Dlaczego nikt(poza mną) nie nabija się z Kurtałę Kombajnę? Przecież on kaszanił gorzej od Grada i jeszcze występował publicznie. Dlaczego nie napierdalacie się z chujowego wibrata i niedociągniętych lub przeciągniętych dźwięków u Slasha?
Spoiler
Dragonforceów grających na nienastrojonych gitarach? Dlaczego nie założyliście tematu o diskopolo, z którego przecież toczycie uzasadnioną pompę przy każdej okazji?

I jeszcze jedna kwestia. Krytyka krytyką. To, że się wstydzisz pokazać swoje nagrania. Rozumiem. Ale piętnować kogoś za to że występuje publicznie? No ja wiem, że z tymi prezentacjami przesadza i zgrywanie się na wirtuozzo to sranie powyżej uszu. No ale gość najwidoczniej ma swoich odbiorców. A tak baj de łej czy na każdym miejscowym festiwalu metalowym gdzie gra wiele amatorskich kapel, też idziecie cisnąć pompę z tych mniej ogarniających? Czy idziecie na browar i czekacie na gwiazdę? Serio, robicie tu sensację nieadekwatną do zjawiska.


Nie spinam się o to, że wyrażacie swoją opinię na temat Bogdana G. Ja tylko wyrażam własną opinię na temat formy i skali w jakiej to robicie. Uważam tą formę za gówniarską a ponad trzy setki najebanych postów za przejaw owczego pędu. Za granie byście się wzieli, kurwa.

Pograłbyś trochę na gicie albo zrobił coś innego pożytecznego, zamiast pisać elaboraty na temat hejterów B. Grada ;)

Offline b3ny666

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 86
  • Guitars&Gear Collector
    • Tam gdzie gram :)
Cytuj
Tak z ciekawości, rozwiniesz?

te najważniejsze ująłem w poście #270

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
o ile postafisz brofara
Spoko, któregoś lata się będę musiał z tobą ustawić i jeśli uciułam trochę kasy, to cię nawiedzę w tej Frankowni (moja dziewczyna jest na romanistyce i na pewno byłaby chętna), więc bój się :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Czytałem, myślałem, że napiszesz coś więcej ;)
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
......

Pograłbyś trochę na gicie albo zrobił coś innego pożytecznego, zamiast pisać elaboraty na temat hejterów B. Grada ;)

Słabe, nietrafione, tzw strzał z dupy  ;)

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
......

Pograłbyś trochę na gicie albo zrobił coś innego pożytecznego, zamiast pisać elaboraty na temat hejterów B. Grada ;)

Słabe, nietrafione, tzw strzał z dupy  ;)


Spoiler

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 365
    • CTG TV
Zdecydowanie powinieneś uzyskać tytuł: mistrz chujowej riposty :P
mniut i piah

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
21 Odpowiedzi
7246 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Lut, 2009, 18:07:21
wysłana przez indabrain
30 Odpowiedzi
6453 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lip, 2011, 14:28:58
wysłana przez aRRRaiS
22 Odpowiedzi
4585 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Paź, 2013, 17:11:33
wysłana przez fk
6 Odpowiedzi
1113 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Kwi, 2014, 22:22:54
wysłana przez ChopZeWsi
4 Odpowiedzi
2376 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Wrz, 2016, 07:16:54
wysłana przez wuj Bat