Autor Wątek: Roter Bogdan Grad Model "SOLO 29"  (Przeczytany 99309 razy)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
@Mondeu: to już życie Ci tak zbrzydło, że szukałeś Grada na JuTubie? LoL

Ktoś wie jaką skalę ma ten zacny instrument? Ciekawe bo albo gitarzysta to duży chłop albo ja widzę tam 25,5?



Trafiłem na niego znowu (co jakiś czas mi się zdarza, nie wiedzieć czemu, w końcu to polski Abasi) przy szukaniu materiałów na nowy topic ;) A mówił o 26" w tym filmiku, 1:35



A tu kolejne jakże informatywne nagranie z udziałem jakiegoś początkującego gitarzysty, który to na przesterze chciał to cudo ograć, nie wiedział, w co się chłop pakuje:


Offline 7th

  • Pr0
  • Wiadomości: 729
@Mondeu: to już życie Ci tak zbrzydło, że szukałeś Grada na JuTubie? LoL

Ktoś wie jaką skalę ma ten zacny instrument? Ciekawe bo albo gitarzysta to duży chłop albo ja widzę tam 25,5?



26"

O to nie pomylłem się za wiele. Trochę mało chyba jak na 8mke.
power to a being never dies

Offline dawson

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
Wiosło jest straszliwie paskudne, że aż brak mi słów ... a wartości muzyczno-stylistyczne przedstawione na tych warsztatach rozjebały mi mózg :facepalm:

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
@Mondeu: to już życie Ci tak zbrzydło, że szukałeś Grada na JuTubie? LoL

Ktoś wie jaką skalę ma ten zacny instrument? Ciekawe bo albo gitarzysta to duży chłop albo ja widzę tam 25,5?



26"

O to nie pomylłem się za wiele. Trochę mało chyba jak na 8mke.

Noo, 27" to sensowne minimum, ale da się. Na 25,5" schodziłem komfortowo na 74 do F#.

Do reszty komentujących - Panowie, czemu od razu tak negatywnie? Skoro właściciel tak zachwala, to chyba musi coś w tej gitarze być, nie?

Spoiler

Offline CmnD

  • Gaduła
  • Wiadomości: 392
Kto co lubi. Świnia pasze, żyd cebule. Paskudne to jak noc, a i nie popedałuje w F  :(

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Nie wiem czy ktos zwrócił uwagę na buty Pana Bogdana w filmiku "omówienie gitary"? :D

Kurwa, i pomysleć że kiedyś chciałem kupić taki wzmacniacz :facepalm:
B ( o ) ( o ) B S

Offline 7th

  • Pr0
  • Wiadomości: 729
Cytuj
A tu kolejne jakże informatywne nagranie z udziałem jakiegoś początkującego gitarzysty, który to na przesterze chciał to cudo ograć, nie wiedział, w co się chłop pakuje:



Szkoda, że nie zagrał parę riffów bo ciekawy jestem jak to w dole się sprawuje. Jednak podniecenie właścieciela chyba onieśmieliło kolesia :)

nie rozumie,, bierze gość 8mke do łapy i gra sobie jakieś farmazony na 4-5 najcieńszych strunach, djentu nie słyszał czy jaki ch*j??  ;)


Nie wiem czy ktos zwrócił uwagę na buty Pana Bogdana w filmiku "omówienie gitary"? :D



« Ostatnia zmiana: 17 Cze, 2012, 23:14:02 wysłana przez 7th »
power to a being never dies

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 755


Pan Bogdan: "Nazwa modelu jest hołdem dla Hana Solo. W tym wieku nawiązał kontakt z sojuszem rebeliantów, romansował z Leą, został zkarbonityzowany. "Ukradł" film samemu Lukowi. No i sentyment do zepsutego niedawno miksera, otrzymanego od matki po maturze: Tornado 29."
« Ostatnia zmiana: 17 Cze, 2012, 23:26:44 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline dawson

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
Postanowiłem poszukać jakiejś strony tego Rotera co by jeszcze przed snem poszydzić sobie w zaciszu domowym, no i wuek google jako trzecią stronę wyświetlił mi - http://www.rotersucks.com/  a strony "lutnika" nie znalazłem. Skoro ktoś wykupił domenę żeby opisać partactwa to nieźle musiał być wkurwiony  :D.

A buty kolesia zajebiste, takie gangsterskie :D

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
A to o tym wiośle mówił jak był u nas na wiosce... To już szczerze mógł przy tym Schecterze Solo 8 zostać.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Pod jakim kamieniem Ty żyłeś, skoroś nie słyszał o sukcesach (głównie zagranicznych) firmy Roter? Fakt, strona oficjalna nie istnieje, domena wygasła kilka miesięcy temu, ale polecam wątki na sevenstring.org i na przykład http://avhguitarrepair.com/?page_id=179

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Nie nie, źle mnie zrozumiałeś. Wyczyny Rotera znam, tylko jak Boguś przyjechał grać do Wielunia z zespołem Yankel Band to chwalił się, że będzie sprzedawał Schectera bo ma zamówione lutnicze wiosło, ale nie powiedział od jakiego lutnika.

W ramach ciekawostki zdradzę, że pan Grad jest zainteresowany wykonywaniem muzyki z gatunku, tu cytuję, "dramsendbejs'.

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 358
    • CTG TV
Na dworzu... Szybkiego dżoba. Się zdarzy. Nowe pickapy dopiero wyszły, wszystko przemyślane. Ja pierdolole.
mniut i piah

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Nie nie, źle mnie zrozumiałeś. Wyczyny Rotera znam, tylko jak Boguś przyjechał grać do Wielunia z zespołem Yankel Band to chwalił się, że będzie sprzedawał Schectera bo ma zamówione lutnicze wiosło, ale nie powiedział od jakiego lutnika.

A, ja piłem do dawsona, Twojego posta nie widziałem jeszcze.

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
A, to sorka.

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
@Mondeu: to już życie Ci tak zbrzydło, że szukałeś Grada na JuTubie? LoL

Ktoś wie jaką skalę ma ten zacny instrument? Ciekawe bo albo gitarzysta to duży chłop albo ja widzę tam 25,5?



Trafiłem na niego znowu (co jakiś czas mi się zdarza, nie wiedzieć czemu, w końcu to polski Abasi) przy szukaniu materiałów na nowy topic ;) A mówił o 26" w tym filmiku, 1:35



A tu kolejne jakże informatywne nagranie z udziałem jakiegoś początkującego gitarzysty, który to na przesterze chciał to cudo ograć, nie wiedział, w co się chłop pakuje:



Teraz zauwazylem, ze oni graja na glowie Fender Metalhead. Jesli ktos bedzie chcial to kupic - odradzam z całego serca.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline dawson

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
Mondo: wiem, wiem nawet tu na forum kiedyś była nagonka :headbang:, ale że ktoś mu anty stronę zrobił to nie wiedziałem i opisane jest fajnie jak kolo zamówił sobie lewą gitę za ponad 1000$ a dostał prawą, ja jebie :facepalm:

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
To Roter jeszcze żyje ? i jeszcze ma endorsement o.O ? I whu da fak is Bohdan Grat ? :P

Mnie kiedyś rozp*przyło zdjęcie gitary rotera na ss.org - Wybrzuszenie na gryfie od śruby pręta i praktycznie cała podstrunnica upieprzona klejem :facepalm:
Toż już mój były samick był lepiej wykonany...
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 833
gdybym był emo to bym się pociął na widok takiego paskudztwa...

Online Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Ta główka a la niedojebany Mayones rządzi.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
przy utrzymującym się trendzie dissu zaraz wspólnie dojdziemy do wniosku, że dzięki wykonaniu tej gitary pan Roter jest komunistą, nie ma lewego jajka i śmierdzi :P

Offline dawson

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
Te wnioski o których mówisz na temat rotera chyba wyciągnięte zostały już dawno  :D

Orange

  • Gość
Ja chciałem zauważyć jedną, jedyną rzecz. Kto z was macał Rotery? Bo wszystkie opinie tutaj to są raczej "ja słyszałem/wyczytałem". W tej chwili na forum są trzy ósemki Rotera, ktoś tam jeszcze jakiegoś barytąga miał. Indabrain na swoje wiosło nie narzeka. Ta, którą miałem w łapach nie powalała, ale sorry - budżetowe wiosło (mniej niż 1 kpln za 8 strun). Prawda jest taka że ileśtam gitar trzeba spierdolić, żeby w końcu się czegoś na nich nauczyć.  Ja po macaniu jednego wiosła mam opinię wyrobioną o tym panu. Partaczem on może nie jest - nawet tulejki na struny są wpuszczone w korpus. Poza tym ja do gościa pisałem w sprawie wyceny wiosła z konkretnych materiałów zrobionego. Czy któryś z was to zrobił? Panowie jesionowy korpus, klonowy gryf z klonową podstrunnicą, 27''. merliny i shallery. Około 2 kloce. Dziękuję, pozamiatane. Czepcie się czegoś za taką cenę. Może gość jest samoukiem i na początku sie uczył, teraz może być lepiej i tyle. Ja pierdole dwie strony jeżdzenia po Roterze i kurwa żadnych konkretów o co się można dojebać.
Następna rzecz, przez którą gość jest spalony na ss.pl - Bogdan Grad. Jedyny człowiek w Polsce, który poszedł do Rotera, zamówił gitarę i jeszcze ją reklamuje gdzie może. Proszę was. Pomijam zajebistość tego pana. Rany kurwa i inne majonezy to pod niebiosa, bo "o jakie to zajebiste".  A tych wynalazków nikt w łapie nie miał i od razu ble, masakra i partactwo. A majonez tez wali babole, ale o tym to jakos cichutko jest.  W dużo droższych gitarach notabene. Kurwa.

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal




http://pl.wikipedia.org/wiki/Bogdan_Grad
ktoś się podejmie napisania  odpowiedniej korekty do tego wpisu?
« Ostatnia zmiana: 18 Cze, 2012, 12:34:31 wysłana przez pivovarit »

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
wiesz, "wszyscy wiedzą", że Hołdys jest chujem, a jedyne, co zrobił takiego, to poparł ACTA - witamy w kraju, gdzie jeden zły uczynek robi Ci za całą obiegową opinię ;D

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
21 Odpowiedzi
7242 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Lut, 2009, 18:07:21
wysłana przez indabrain
30 Odpowiedzi
6440 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lip, 2011, 14:28:58
wysłana przez aRRRaiS
22 Odpowiedzi
4544 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Paź, 2013, 17:11:33
wysłana przez fk
6 Odpowiedzi
1107 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Kwi, 2014, 22:22:54
wysłana przez ChopZeWsi
4 Odpowiedzi
2376 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Wrz, 2016, 07:16:54
wysłana przez wuj Bat