Autor Wątek: NGD terrormachine by Skervesen  (Przeczytany 102234 razy)

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: NGD terrormachine by Skervesen
« 03 Cze, 2012, 14:50:19 »
Nie chce mi się klikać lubię to przy każdym poście ale je lubię ;).

Pograłem chwilę i nie wiem co powiedzieć więc po prostu podam speckę

korpus- jesią (33mm grubości!!)
top- 2mm hebanu (!!)
gryf- palisander + heban
podstrunnica- heban
hebanowy fornir na główce
wykończenie- wosk
pupy- bkp warpig ceramiczne
klucze- schaller m6
straploki dunlop
binding- ivoroid (!!)

resztę chyba widać na zdjęciach. Hannesa wybrałem w ciemno, nie grając na nim nigdy wcześniej i nie żałuję wyboru. Świetnie leży pod ręką i nie ma żadnych ostrych krawędzi, wystających śrubek ani nic takiego. Gdyby istniała wersja 7 strunowa, musiałbym ją mieć..

Gitara w rzeczywistości wygląda o niebo lepiej niż na zdjęciach. Jest drobniutka, smukła i ogólnie wygląda tak że nie mogę oderwać od niej wzroku. Nie mam się do czego przyczepić, wszystko jest zrobione dokładnie tak jak chciałem.

Sama współpraca z firmą Skervesen to czysta przyjemność. Na bieżąco dostawałem zdjęcia z procesu produkcji i niektóre wyglądały tak że nie mogłem wytrzymać żeby się nie pochwalić ;). Nie jest to pierwsza gitara lutnicza jaką mam, ale po raz pierwszy jest zrobiona na moje zamówienie i muszę przyznać że to ogromna frajda- zamawianie customa :). O tym jak bardzo firmie Skervesen zależy na zadowoleniu klienta świadczy chociażby to, że przesyłkę dostałem w niedzielę, żebym nie musiał czekać do wtorku na kuriera.

Napisałbym coś jeszcze bo o tym wieśle można pisać i pisać, ale nie mogę się skupić kiedy stoi na statywie obok biurka i na mnie paczy ;)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
102 Odpowiedzi
53348 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Sty, 2012, 17:59:45
wysłana przez commelina
219 Odpowiedzi
106810 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Sty, 2014, 20:24:51
wysłana przez wuj Bat
54 Odpowiedzi
25044 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Lip, 2015, 22:13:25
wysłana przez sify11
93 Odpowiedzi
61003 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Mar, 2013, 23:17:01
wysłana przez Omlet
46 Odpowiedzi
42100 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Sie, 2013, 12:06:44
wysłana przez mondomg