Autor Wątek: kawalek mostka mi sie urwal :P w s7420  (Przeczytany 3899 razy)

Offline motyl

  • Gaduła
  • Wiadomości: 272
kawalek mostka mi sie urwal :P w s7420
« 25 Cze, 2008, 22:44:38 »
no rozkmincie to , gram sobie dzis probe a tu beng! struna e cienka wyleciala spod kostki ktora ja trzyma na mostku. No to spoko , przykrecam strune spowrotem , krece srubka zeby przycisnac metalowa kostke a tu bang! caly kawalek mostka (ta czesc na ktorej opiera sie struna zlukajcie na foto) sie rozlecjala ;E.

no i nie wiem co teraz , patrze na ibanezrules - nie ma czesci do lotrs , gdzie indziej mozna tego suzkac? z tego co wiem to ibanez raczej zlewa zapotrzebowane na czesci zamienne :/. Bede musial kupic na ebay uzywany lotrs6 i wyjac ta jedna czesc? bedzie z 6strunowej wersji pasowac?







edit:

tak saobie mysle , moze jakis lutnik (i tak mam zamiar przemalowac wioslo) dalby rade zapchac drewnem i zakleic cale miesjce ze sprezynami , frez mostka itd , odkrecic od lotrs blok mostu i jakos zamontowac go w wiosle na zasadzie tych stalych flojdkow z mikrostrojeniem jak w ibanezach dino albo 2228?
« Ostatnia zmiana: 25 Cze, 2008, 22:47:44 wysłana przez motyl »
myspace.com/drownmyday

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
O ja jebie... udalo mi sie juz przetracic ramie od lo-pro, ale siodelka calego jeszcze nie... Nigdy nie mialem przyjemnosci z Intertonem, ale mozna zawsze sprobowac.

Offline motyl

  • Gaduła
  • Wiadomości: 272
z intertonem nie chce miec nic wspolnego , wystarczy jakas strona internetowa , sklep internetowy lub cokolwiek gdsie mozna to kupic w USA.
myspace.com/drownmyday

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
hmmm... Low Saddle for Low Profile Locking Tremolo?

http://www.universaljems.com/cart/bridgesaddleslocking.htm

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
nic nie widze na tych fotach ale kawalek ladny sie odszczypal
niech mi ktos jeszcze raz napisze ze LoTRS sa tej samej jakosci wykonania co LoPro to mu z bani zajebe.

napisz do Richa Harrisa z ibanez rules. czesto ma czesci a ich nie wystawia.

swoja droga takie mosty maja teraz byc w Deanach RC7 ktore beda kosztowaly odpowiednio 2,5k za wersje japan i prawie 4k za USA.... smiech na sali to malo
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg

Offline motyl

  • Gaduła
  • Wiadomości: 272
dzieki , popytam.Nie ma teraz dostepu do aparatu wiec fotki sa takie jakie sa. 
myspace.com/drownmyday

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
urwales sama czesc siodelka czy cos od podstawy mostu tez??

tzn czy moglbys np przekrecic inne cale siodelko w to miejsce?? bo jesli tak to mozesz spokojnie dokupic
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline metal

  • Gaduła
  • Wiadomości: 337
mozesz kupic jakiegos zajechanego lotrs i wykorzystac na zapas albo od razu pchnąć sie w dobry lo-pro

Offline motyl

  • Gaduła
  • Wiadomości: 272
dokladnie , umarla jedna czesc taka ktorych jest siedem i ktora zgina sie w polowie (ma zawias) i w ktorej srodku jest metalowa kosteczka co strune trzyma i co ma dzyndzel wystajacy z tylu mostka , ktory to dzyndzel jest przyciskany przez srubke mikrostrojenia powodujac mikrostrojenie
myspace.com/drownmyday

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
mozesz kupic jakiegos zajechanego lotrs i wykorzystac na zapas albo od razu pchnąć sie w dobry lo-pro

to nie sa bezposrednie zamienniki i trzeba frezowac
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline m4ody

  • Pr0
  • Wiadomości: 516
    • http://www.rotengeist.pl
Ja miałem kiedyś identyczną akcję, ale w jacksonie. Na moje szczęście ujebało się to w rękach lutnika na moich oczach. Chłop dopasowywał mi blokade i jak potem zakładał struny to strzeliła ta część w podobnym miejscu jak Twoja. Zaraz potem wyciągnął pudełko w którym miał sporo takich cześci z różnych mostów i problem został rozwiązany na pniu. Tak więc polecam wizyte u lutnika na pewno pomoże...
 
Leweoczkomisiarysia

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
14 Odpowiedzi
11135 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Lip, 2014, 09:36:06
wysłana przez Orange
7 Odpowiedzi
1264 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Wrz, 2012, 14:25:49
wysłana przez karaś
2 Odpowiedzi
3261 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Sty, 2014, 22:30:13
wysłana przez g-zs
41 Odpowiedzi
9199 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Paź, 2014, 23:14:10
wysłana przez roqa
8 Odpowiedzi
5120 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Mar, 2015, 23:43:42
wysłana przez mikmak980