Ankieta

Jaki wzór chciałbyś, aby się znalazł na nowej koszulce ss.pl (wybierzemy 2)

siedmiopak
5 (6.3%)
gryf
26 (32.5%)
słupy
15 (18.8%)
krasnale
12 (15%)
logo w czarnym kole (lewa górna)
2 (2.5%)
logo w widmo kole (prawa górna)
3 (3.8%)
thunder 7 (lewa dolna)
6 (7.5%)
slime 7 (prawa dolna)
2 (2.5%)
kot kreskowy
9 (11.3%)

Głosów w sumie: 75

Głosowanie skończone: 12 Maj, 2012, 15:33:33

Autor Wątek: Mondo naprzód! Czyli koszulki ss.pl na 20XX r.  (Przeczytany 97619 razy)

Offline Art

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 88
Białe druty! A jak będzie dość ekonomicznie, to i czarne druty ;)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 515
  • Venus as a goodboi
Byłaby opcja z długimi/dłuższymi rękawkami?

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
I czy będzie opcja na osoby z cyckami?! Bo moja :love: chętnie pewnie by wzięła :)
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Byłaby opcja z długimi/dłuższymi rękawkami?

Bez rękawów!
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
bez tułowia, same rękawy!
B ( o ) ( o ) B S

bandit112

  • Gość
Jak będzie korzystna cena to biorę białą z gryfem i czarną z drutami, a jak nie to tylko białą z gryfem.

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
W sumie to ta czarna z gitarą bez kropek wygląda z deka biednie, więc też brałbym białą.
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Obie z gryfamy bym bierał, ale zarzućcie cenom pierwej :D
No i faktycznie w białej wersji gryfu trza kropki czorne zrobić chiba...
« Ostatnia zmiana: 05 Lis, 2012, 18:03:44 wysłana przez Jakub_Z. »

Offline CmnD

  • Gaduła
  • Wiadomości: 392
Bioła z gitarom. Bo na czarnej ta gitara wygląda dziwnie.

Offline mateusz.

  • Gaduła
  • Wiadomości: 187
  • Wydobywam specjalne pasmo z 8. struny!
Brałbym białą z gitarą i czarną z drutami! :D

Offline Yakus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 119
  • albo się przegrywa albo przegrywa
Ja siępiszę na białą z czarnymi druciorami :d

Offline samuraj_jack

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
czy jest opcja na inne opcje? (rękawy np?)
brałbym pewnie obie z drutami i czarną z gryfem ;) jeśli nie będzie długorękawników ;)
"Poznał też mowę zwierząt i posiadł umiejętność czytania w ludzkich myślach, ale jedno i drugie okazało się gówno warte"

Offline Ibanezz977

  • Gaduła
  • Wiadomości: 144
Też bym może wziął którąś z drutami :) ( musze sie jeszcze zastanowić którą) ...

... a może obie :)) ?
« Ostatnia zmiana: 14 Lis, 2012, 22:57:51 wysłana przez Ibanezz977 »

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
Biała z gitarą i czarna z drutami, ale czekam na wycenę. ;)
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 781
Ale dobrze, produkujemy się tutaj - a ktoś to liczy, etc? Cena, data dostępności, nr konta. To bym zrozumiał.
Paczki z głów!

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Tak tak Wuju jak tak czytam to zazwyczaj jest tak : tą bym brał , może bym wziął, chętnie by wzion, ale któren kupi sie pytam ?
Jak na razie to jest lista bardziej poboznych zyczeń, niż planowanych zakupów.

Czy to naprawde jest taka różnica czy to bedzie 10 czy 20 zł ? jak który chce niech zgłasza akces i tyle a nie, może.
Faktem jest ze jakieś konkrety co do tego czy można składać zamowienie tez by sie przydały.

Tak na marginesie zastraszająca jest ilośc bardzo niekonkretnych ludzi.

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Dlatego ją napisałem że biere wszystkie  modele jakie będą rozmiar L na 100%
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
Ja biorę na 100% też L.
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline samuraj_jack

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
Tak na marginesie zastraszająca jest ilośc bardzo niekonkretnych ludzi.
Ale jak tu być konkretnym, jak konkretów w dalszym ciągu brak ;) nowy temat, lista zamówień- przelewy, i proponuję złożyć zamówienie jak kasa będzie, bo już nie raz się przejechałem na takich akcjach - i później mało zróżnicowana garderoba przez cały rok! ;)
"Poznał też mowę zwierząt i posiadł umiejętność czytania w ludzkich myślach, ale jedno i drugie okazało się gówno warte"

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Tak na marginesie zastraszająca jest ilośc bardzo niekonkretnych ludzi.
Ale jak tu być konkretnym, jak konkretów w dalszym ciągu brak ;) nowy temat, lista zamówień- przelewy, i proponuję złożyć zamówienie jak kasa będzie, bo już nie raz się przejechałem na takich akcjach - i później mało zróżnicowana garderoba przez cały rok! ;)
szkoda ze nie ma guzika -nie lubię-  :D
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Tak na marginesie zastraszająca jest ilośc bardzo niekonkretnych ludzi.
Ale jak tu być konkretnym, jak konkretów w dalszym ciągu brak ;) nowy temat, lista zamówień- przelewy, i proponuję złożyć zamówienie jak kasa będzie, bo już nie raz się przejechałem na takich akcjach - i później mało zróżnicowana garderoba przez cały rok! ;)


Kurwa i tak chodzicie wiecznie w tych samych koszulkach, albo jaka metalika albo inne fun faktory prawie jakby do dupska przyrosło.

Orange

  • Gość
Ja mam 2 koszulki mayonesa, które nosze na zmianę :D
I chciałbym w końcu ubrać jakąś inną, a tu lipa w temacie.

Chętnie bym zamówił już coś, bo trzymam te kasę na koncie a tyle fajnych rzeczy mi sprzed nosa ucieka - na rzecz bardzo wirtualnego stuffu, o którym dalej nic nie wiadomo.

Offline samuraj_jack

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
Tak na marginesie zastraszająca jest ilośc bardzo niekonkretnych ludzi.
Ale jak tu być konkretnym, jak konkretów w dalszym ciągu brak ;) nowy temat, lista zamówień- przelewy, i proponuję złożyć zamówienie jak kasa będzie, bo już nie raz się przejechałem na takich akcjach - i później mało zróżnicowana garderoba przez cały rok! ;)


Kurwa i tak chodzicie wiecznie w tych samych koszulkach, albo jaka metalika albo inne fun faktory prawie jakby do dupska przyrosło.
bardziej miałem na myśli, że zostało mi 30 koszulek z takich zamówień o! co robiłem kiedyś gdzieś, w sytuacjach innych i dla ludzi innych też ;) i tyle (w sensie doświadczeniem Mondowi służyć chciałem (choć On pewnie doświadczony wiele bardziej odemnie) , koleżeńską radą, ot co i nic poza tym) a nie jakieś tam ataki drogi Panie :)
"Poznał też mowę zwierząt i posiadł umiejętność czytania w ludzkich myślach, ale jedno i drugie okazało się gówno warte"

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Chopie złoty organizowaliśmy zawody i takie rzeczy po prostu trzeba wliczyć w koszty to niestety smutna rzeczywistośc. Ty myślisz ze co ze nie zostało mi koszulek , a ilu jeszcze chodzi w firmie jako robocze.
Mondo niech sobie radzi i unika takich sytuacji a najprostsze rozwiązanie najpierw kasa na konto  i dopiero zamówienie. Dzisiaj firmy robią to w okolicach 10 dni roboczych do dwch tygodni w okresach "gorących" .
Tak prawde powiedziawszy to nie zabardzo rozumiem w czym jest problem i dlaczego pomimu tylu chetnych i deklaracji nic sie jeszcze nie wydarzyło.
CO zatem wstrzymuje proces ubierania forumowiczów pytam sie ja sie ?

Offline samuraj_jack

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
Mondo niech sobie radzi i unika takich sytuacji a najprostsze rozwiązanie najpierw kasa na konto  i dopiero zamówienie. Dzisiaj firmy robią to w okolicach 10 dni roboczych do dwch tygodni w okresach "gorących" .
Tak prawde powiedziawszy to nie zabardzo rozumiem w czym jest problem i dlaczego pomimu tylu chetnych i deklaracji nic sie jeszcze nie wydarzyło.
CO zatem wstrzymuje proces ubierania forumowiczów pytam sie ja sie ?
no toż to przecież w zhejtowanym poście napisałem stąd me tłumaczenie bo się niezrozumiany poczułem ;) Może nieco bardziej zawoalowane, lecz sens ten sam ;) A że smutna rzeczywistość to rozwiązania podałem/podałeś :) Nic to.
"Poznał też mowę zwierząt i posiadł umiejętność czytania w ludzkich myślach, ale jedno i drugie okazało się gówno warte"