Autor Wątek: Czego w życiu nie polecicie? ;)  (Przeczytany 13952 razy)

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Co drugiego, tok rozumowania całkowicie błędny, gitary kocham robic i na nich grać, to dlaczego mam sobie odmawiać przyjemności. Ja nie robie ich po to by cokolwiek zaoszczędzić, tylko również dlatego, ze dla mnie, moje graja najlepiej.
Ty kochasz robić gitary, a ja koła zmieniać :) Żartuje oczywiście, obiema wypowiedziami.

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
czemu robisz sam swoje gitary?
Całkiem sam to nie :P
synkopy to guwno

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Nikomu nie polecam życia.

Offline mati304

  • Gaduła
  • Wiadomości: 255
  • These go up to eleven.
Idąc tym tokiem myślenia, czemu robisz sam swoje gitary? Przecież możesz komuś zapłacić za ich wykonanie :P
Bo umie.

W temacie: nie polecam w Krakowie grubszej imprezy na skałkach, kiedy jest ciemno jak w dupie i nic nie widać, do tego nie ma się latarki i średnio się już ogarnia. Chyba, że jako sport ekstremalny. :D
There's no use being precise about something when you don't even know what you're talking about.

Offline coreNH

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 73
  • fuCKYou
Nie polecam stania na gigach przy samym głośniku ;) chyba, że chcecie mieć w uszach ciągły, jednostajny pisk i szum  ;D Ogólnie polecam chodzić w stoperach na gigi, szczególnie w klubach

Orange

  • Gość
Nie rozumiem ludzi, którzy będą się brudzić pod blokiem przez 2 godziny z kołami zamiast zostawić 20zł w serwisie i mieć to zrobione w 5 minut.
Poważnie, nie wiem jak zmiana kół może zająć komuś 2 godziny. Poza tym, mając gdzie przechować koła przez te kilka sezonów użytkowania, zaoszczędzimy czas bo nie musimy dojeżdżać za każdą zmianą kół do wulkanizatora, zakładać i wyważać ich na nowo, chyba, że jeździ się na jednym komplecie felg przez cały sezon. Sam mogę napisać, że nie rozumiem ludzi którzy nie potrafią wykonać sami najprostszych czynności.

O !!! jest w koncu coś czego moge nie polecić otóż : NIE POLECAM nikomu takich klientów jak Frantic , który to nie rozumie jak można płłacić za wykonaną pracę.
Idąc tym tokiem myślenia, czemu robisz sam swoje gitary? Przecież możesz komuś zapłacić za ich wykonanie :P

Srsly potrafisz sam pod blokiem zmienić OPONY w samochodzie?

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Czasę i łopony w traktorze cza zdjońć i zaklejić dentkę. Ale na pewno nie w dwie godziny i raczej nie pod blokiem :lol:
synkopy to guwno

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Nie rozumiem jak kogoś może obrzydzać, że jakieś tam mięso z czegoś tam pochodzi :P
Rozumiem, jak już konkretna potrawa może być przyrządzona w taki sposób, że nam dane mięsko nie pasuje (za mało/za bardzo przetworzone, źle smakuje itp.), ale fakt, że to np. maski wieprzowe? Nieprzerobienie ich na mięsko byłoby okropnym marnotrawstwem. Jak już się zwierza zabije, to IMO należy z niego wykorzystać jak najwięcej - czy to na żarcie (co w przypadku jadalnych fragmentów jest wskazane :D) dla ludzi lub zwierząt, czy materiały do czegokolwiek (skóra, kości - znajdzie się sporo zastosowań) - jeden chuj, byle nie szło do utylizacji.
Chętnie bym kiedyś spróbował zjeść sobie jakieś azjatyckie specjały typu pająk, albo inne robale. Ewentualnie od jakiegoś czasu mam fazę, aby spróbować se mięsko z mózga, tylko nie wiem gdzie kupić, ani tym bardziej jak przyrządzić. Mógłby ktoś polecić? ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Nie rozumiem ludzi, którzy będą się brudzić pod blokiem przez 2 godziny z kołami zamiast zostawić 20zł w serwisie i mieć to zrobione w 5 minut.
Poważnie, nie wiem jak zmiana kół może zająć komuś 2 godziny. Poza tym, mając gdzie przechować koła przez te kilka sezonów użytkowania, zaoszczędzimy czas bo nie musimy dojeżdżać za każdą zmianą kół do wulkanizatora, zakładać i wyważać ich na nowo, chyba, że jeździ się na jednym komplecie felg przez cały sezon. Sam mogę napisać, że nie rozumiem ludzi którzy nie potrafią wykonać sami najprostszych czynności.

O !!! jest w koncu coś czego moge nie polecić otóż : NIE POLECAM nikomu takich klientów jak Frantic , który to nie rozumie jak można płłacić za wykonaną pracę.
Idąc tym tokiem myślenia, czemu robisz sam swoje gitary? Przecież możesz komuś zapłacić za ich wykonanie :P

Srsly potrafisz sam pod blokiem zmienić OPONY w samochodzie?

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Ja tam miło wspominam jajecznicę ze świńskim mózgiem. Jak mieszkasz na wsi to przy okazji świniobicia możesz czasem i takich rarytasów uświadczyć. A w mieście to nie wim, nie rozglądałem się za tym. Lubię sę za to czasę tatara wpierdolić, flaki, czy innom metkę, a nadefszystko ceniem se koty z biedronki podgrzane w mikrofali. :headbang:
synkopy to guwno

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Nie polecam skakania z mostu w uprzęży spadochronowej, połączonej ze wspomnianym mostem za pomocą sztywnej liny... Mam video z tego popieprzonego happeningu, w którym wziąłem udział. Chyba tylko jakimś cudem wszyscy jesteśmy zdrowi po tym. Skok miał być na tzw. wahadło, w praktyce zatrzymanie się w najniższym punkcie upadku skutkowało krótką utratą świadomości...

Baciu, co prawda ja skakałem w uprzęży wspinaczkowej, ale dla mnie to jedna z najfajniejszych rozrywek :D skakałem w Rytlu:


Z tego właśnie mostu :D
ps. Najlepiej, gdy lina jest tak odliczona, że tyłkiem śmigasz kilka cm nad wodą, jeeeee...

A czego nie polecam? Grzebania we wzmaku 2 minuty po odłączeniu od sieci :]
« Ostatnia zmiana: 29 Kwi, 2012, 19:24:33 wysłana przez Stivo2005 »
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Nie wiem jak tą myśl ując chodzi o to ze nie polecam picia piwa w barze bo można spotkać jakiegoś Kamila.
Batmanie pomożesz mi rozwinąć te myśl bo ja jakoś nie potrafię :)
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Nie wiem jak tą myśl ując chodzi o to ze nie polecam picia piwa w barze bo można spotkać jakiegoś Kamila.
Batmanie pomożesz mi rozwinąć te myśl bo ja jakoś nie potrafię :)

Tak to jest, wchodzisz do knajpy w małej mieścinie, to zawsze trafisz na jakiegoś znajomego ;). Fajnie, jak w tym przypadku - trafić na zajebistego kumpla jeszcze z podstawówy, gorzej na nielubianą ex, czy cóś... ;). Jakoś podzieliliśmy czas tak, żeby każdy choć troszki był zadowolony :P.
Paczki z głów!

Offline dagma

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 0
ja nie polecam wkładać drobnych do wąskiej kieszeni
« Ostatnia zmiana: 14 Kwi, 2015, 17:08:20 wysłana przez dagma »

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Debiut roku 2015.
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 420
  • It is useless, to resist.
O bardzo fajny temat, podoba mi się.

Nie polecam wsadzania palcy miedzy drzwi a futrynę. Bardzo boli przy zamykaniu.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Ja najpierw myślałem, że w ogóle ten temat jest/był mi nieznany, ale skoro dawałem "lubię to"... ,)

Nawiązując do kół, to ja je przekładam sam. Przy okazji zerknę na zawieszenie, hamulce i wszystko czdgo zwykle nie widać. Nie dalej jak wczoraj przy tej okazji podczyściłem ranty tarcz. A nie zajmuje to ani 2 godzin, ani nie kosztuje 20 zeta - no chyba że "ziomek z bloku" ci to robi po znajomości to tyle weźmie.

Kontynuując - jeśli @Sylkis chcesz nadal przepisy na dobry móżdżek (raczej tej formy się używa kulinarnie) to mogę podesłać na pewu ;) Ale skąd to dzisiaj wziąć to nie mam pojęcia, zresztą jak kilku innych rzeczy typu ogon wołowy (genialną zupę się na tym robi). Ale ja fogle jestem podrobożerny ;D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Ja najpierw myślałem, że w ogóle ten temat jest/był mi nieznany, ale skoro dawałem "lubię to"... ,)

Nawiązując do kół, to ja je przekładam sam. Przy okazji zerknę na zawieszenie, hamulce i wszystko czdgo zwykle nie widać. Nie dalej jak wczoraj przy tej okazji podczyściłem ranty tarcz. A nie zajmuje to ani 2 godzin, ani nie kosztuje 20 zeta - no chyba że "ziomek z bloku" ci to robi po znajomości to tyle weźmie.

Kontynuując - jeśli @Sylkis chcesz nadal przepisy na dobry móżdżek (raczej tej formy się używa kulinarnie) to mogę podesłać na pewu ;) Ale skąd to dzisiaj wziąć to nie mam pojęcia, zresztą jak kilku innych rzeczy typu ogon wołowy (genialną zupę się na tym robi). Ale ja fogle jestem podrobożerny ;D

A na datę spojrzałeś, tak dla odmiany.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Spojrzałeś, stąd pytanie czy NADAL go to interesuje po tych prawie trzech latach.

A dla odmiany proponuję napisać cokolwiek od siebie w jakiejkolwiek dyskusji, a nie tylko komentować to co napisali inni :P
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
moredator MJ to the rescue :D
i always go full retard

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Spojrzałeś, stąd pytanie czy NADAL go to interesuje po tych prawie trzech latach.

A dla odmiany proponuję napisać cokolwiek od siebie w jakiejkolwiek dyskusji, a nie tylko komentować to co napisali inni :P

a to nie na tym polega dyskusja? ;)
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Nie polecam odkopywać tematów sprzed trzech lat, bo ludzie się potem będą smiać...

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Ja najpierw myślałem, że w ogóle ten temat jest/był mi nieznany, ale skoro dawałem "lubię to"... ,)

Nawiązując do kół, to ja je przekładam sam. Przy okazji zerknę na zawieszenie, hamulce i wszystko czdgo zwykle nie widać. Nie dalej jak wczoraj przy tej okazji podczyściłem ranty tarcz. A nie zajmuje to ani 2 godzin, ani nie kosztuje 20 zeta - no chyba że "ziomek z bloku" ci to robi po znajomości to tyle weźmie.

Kontynuując - jeśli @Sylkis chcesz nadal przepisy na dobry móżdżek (raczej tej formy się używa kulinarnie) to mogę podesłać na pewu ;) Ale skąd to dzisiaj wziąć to nie mam pojęcia, zresztą jak kilku innych rzeczy typu ogon wołowy (genialną zupę się na tym robi). Ale ja fogle jestem podrobożerny ;D
Dajesz nawet i tutaj. W spoilerze jeśli zawiera drastyczne sceny typu samodzielnie upolować coś celem zanabycia łba z czaską a weń móżdżkiem (tak, wiem, napisałeś, że nie wiesz skąd toto brać :P ). Albo i PW, jak wolisz :P
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Nie, drastyczne nie jest, tylko trochę gruby ;) offtopic się zrobi.

Spoiler
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Nie, drastyczne nie jest, tylko trochę gruby ;) offtopic się zrobi.

Spoiler

Identycznie robił Hannibal Lecter, tylko jajka nie dodawał.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.