Autor Wątek: BARDZO PILNA POMOC !  (Przeczytany 1178 razy)

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
BARDZO PILNA POMOC !
« 14 Kwi, 2012, 21:19:59 »
Siema
Mam do oddania dwa szczeniaki. Nie bede sie cackal ze slownictwem bo nie ma porprostu jak. Jakis CHUJ badz CIPA zostawil/zostawila u mnie pod mieszkaniem dwa szczeniaki. Ja nie mam jak ich utrzymac jestem na bezrobociu a mam juz kota i fretke wiec prosze o pomoc i rozsylanie tej informacji zdjecia zaraz dodam !!


Wicej info bedzie
https://www.facebook.com/events/331491626904710/

FOTY SPOILER
Spoiler

« Ostatnia zmiana: 14 Kwi, 2012, 21:38:58 wysłana przez mlodysatan »

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: BARDZO PILNA POMOC !
« Odpowiedź #1 14 Kwi, 2012, 22:00:20 »
Man, olej fora i fejsbóki, uderzaj od razu do domów tymczasowych i fundacji adopcyjnych w swoim regionie, to jest najlepsze co można dla nich zrobić, zwłaszcza ze zapewnią pełną opiekę medyczną, której szczeniaki potrzebują (zwłaszcza mam na mysli szczepienia na nosówkę).
B ( o ) ( o ) B S

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Odp: BARDZO PILNA POMOC !
« Odpowiedź #2 14 Kwi, 2012, 22:08:47 »
Wiem stary.
Ale moze przez ten czas ktos sie znajdzie chetny co przygarnie gnojki do siebie :) Przynajmniej mam taka nadzieje.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Odp: BARDZO PILNA POMOC !
« Odpowiedź #3 14 Kwi, 2012, 22:11:20 »
A skąd jesteś? Popytałbym znajomych, może któryś mieszka w okolicy.
Btw, też mam fretkełkę! \m/

ED:
Dobra, wszystko już wiem ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: BARDZO PILNA POMOC !
« Odpowiedź #4 14 Kwi, 2012, 22:11:39 »
Gdyby nie to że mam szczenie od stycznia a kolejnego mam przewidzianego na sierpień/wrzesień dopiero to brałbym chłopaka - jest słodziak
B ( o ) ( o ) B S

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Odp: BARDZO PILNA POMOC !
« Odpowiedź #5 14 Kwi, 2012, 22:30:49 »
Chlopak to przytulas ostry :) Samiczka rozrabia.
Czyli od razu moge powiedziec ze wzgledu ze mialem i mam tez psa ale to u mojej matki w domu orzekam :)
Samiec bedzie raczej psem przytulasnym i do glaskania oraz zabawy, jak bedzie mu sie chcialo, ale no spanie na kolanach juz zaliczyl.
Samiczka bedzie rozrabiac i bedzie trzeba troche wiecej cierpliwosci w tresowaniu. Bardzo zabawowa, gryzie szarpie itp itd :) Oraz cholernie zazdrosna :D

bandit112

  • Gość
Odp: BARDZO PILNA POMOC !
« Odpowiedź #6 14 Kwi, 2012, 22:41:15 »
Mam już piesa, więc niestety nie wezmę, ale życzę powodzenia ze znalezieniem dla sierściuchów nowego domu :)

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Odp: BARDZO PILNA POMOC !
« Odpowiedź #7 14 Kwi, 2012, 22:42:57 »
Nie chce schroniska dla nich ! gdybym mogl to bym je przyganal ale ja mieszkam w kawalerce to raz, dwa bezrobocie, trzy kot i fretka jeszcze...

Posty połączone: 14 Kwi, 2012, 23:05:49
Sluchajcie tutaj ja rozumiem ktos moze juz miec zwierzaki i nie moze tych maluchow przygarnac, ale najwazniejsze jest rozprzestrzenianie sie informacji dalej wiec mam nadzieje ze cos zdzialacie w tym kierunku dlatego tez daje to info.
Poswiecenie 5 minut na rozeslanie informacji to nie jest sporo czasu :) Wiecej czasu poswiecamy na rozne glupoty a tu sie toczu los malych psiakow !

Posty połączone: 15 Kwi, 2012, 10:56:35
Podbijamy do gory :)
« Ostatnia zmiana: 15 Kwi, 2012, 10:56:35 wysłana przez mlodysatan »