Autor Wątek: Nawracający się ganglion - co robię źle?  (Przeczytany 19024 razy)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Ale czemu oni ci to wycinali zamiast odessać? Że niby całą torbiel chcieli usunąć co by się nie napełniała z powrotem?

Posty połączone: 10 Paź, 2012, 11:15:56
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline roqa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 168
chyba tak bo odsysane miałem a ze 10 razy:(

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
też takie kurestwo mam wyhodowane. W ogóle mam problem z nadgarstkami, do tego stopnia że granie na stojąco za bardzo nie jest możliwe - i nie to, że mam gitarę przy kolanach, ale bym musiał ją jak beatlesi na klacie trzymać chyba. Trochę mam ograniczoną możliwość zginania nadgarstków po prostu...

Dodatkowo na prawym mam właśnie małego gangliona, ale lektura interneta i mądrości w nim wypisanych przekonała mnie że muszę go polubić, bo nawet po operacji może wrócić. Sam w sobie nie jest szkodliwy, chyba że nerw uciska... Tylko go masuję, i chyba dzięki temu jest miększy i mniejszy. Gorzej, że czasem mi się robią stany zapalne chyba i nadgarstek puchnie trochę i się blokuje, boję się że dostanę zespołu cieśni czy innego chujstwa... Więc w najbliższym czasie udaję się do ortopedy, bo parę razy obudziłem się ze zdrętwiałą ręką, może bardziej taką mrowiącą. I przy komputerze mi czasem opuszek wskazującego palca wydaje się zdrętwiały, jak po lekkim znieczuleniu. 

Człowiek 8h w pracy przy komputerze siedzi i wkurwia mnie to, że z pewną obawą zawsze biorę gitarę, żeby nadgarstka nie przeciążyć. Ale i tak, uczyć się trzeba więc 2-3h po pracy obowiązkowo. Tylko w weekendy nie ruszam kompa, zobaczymy co lekarz mi powie.

To się wyżaliłem.

Offline fraunos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 50
Ja ostatnio miałem niewielkiego gangliona na lewej ręce. Masowałem go mocno, na tyle, że go zgniotłem, potem masowałem dalej, żeby wszystko wypłynęło i bardziej się rozprowadziło pod skórą, żeby się szybciej wchłonęło, na razie nic nie wskazuje na to, żeby miał wracać.

Orange

  • Gość
też takie kurestwo mam wyhodowane. W ogóle mam problem z nadgarstkami, do tego stopnia że granie na stojąco za bardzo nie jest możliwe - i nie to, że mam gitarę przy kolanach, ale bym musiał ją jak beatlesi na klacie trzymać chyba. Trochę mam ograniczoną możliwość zginania nadgarstków po prostu...

Dodatkowo na prawym mam właśnie małego gangliona, ale lektura interneta i mądrości w nim wypisanych przekonała mnie że muszę go polubić, bo nawet po operacji może wrócić. Sam w sobie nie jest szkodliwy, chyba że nerw uciska... Tylko go masuję, i chyba dzięki temu jest miększy i mniejszy. Gorzej, że czasem mi się robią stany zapalne chyba i nadgarstek puchnie trochę i się blokuje, boję się że dostanę zespołu cieśni czy innego chujstwa... Więc w najbliższym czasie udaję się do ortopedy, bo parę razy obudziłem się ze zdrętwiałą ręką, może bardziej taką mrowiącą. I przy komputerze mi czasem opuszek wskazującego palca wydaje się zdrętwiały, jak po lekkim znieczuleniu. 

Człowiek 8h w pracy przy komputerze siedzi i wkurwia mnie to, że z pewną obawą zawsze biorę gitarę, żeby nadgarstka nie przeciążyć. Ale i tak, uczyć się trzeba więc 2-3h po pracy obowiązkowo. Tylko w weekendy nie ruszam kompa, zobaczymy co lekarz mi powie.

To się wyżaliłem.

Mi na studiach ręce drętwiały od grania na pianinie. Okazało się że po wypadku samochodowym - przyjebałem głową w zagłówek - coś się poprzestawiało, plus wada postawy i ucisk na nerw się zaczął robić. Dostałem rehabilitację, masaże, prądy i troszkę przeszło. Ale najwięcej dają ćwiczenia wzmacniające na plecy.

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
heh, wlasnie czekam przed gabinetem ortopedy. nigdy sie tak kurwa nie balem wizyty u lekarza, nawet jak mnie kroili. mam nadzieje ze nie karze mi odstawiac wiosla... ciekawe co mi powie. u mnie to chyba nie wynika z kręgoslupa, bo czuje wyraznie, ze nadgarstek jest retarded.

Online niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Za każdym razem jak widzę powiadomienie o aktywności w topicu, to czytam go 'nawracający się gang...nam style'! Oppa Oppa! :D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Kurwa, nowa metoda leczenia ganglionów - jebać masaże, książki i inne takie, a zamiast tego - tańczyć Gangnam Style (i szczególną uwagę poświęcać ruchom nadgarstka)! :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:


Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead


No, także będę żył:) Poza ganglionem wszystko OK, żadnej cieśni nie mam, nie kazał mi nic odstawiać :) A z samym ganglionem nic pewnie nie będę robić. Jeszcze tylko USG, żeby sobie dokładnie skurwiela obejrzeć.

Offline Yakus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 119
  • albo się przegrywa albo przegrywa


;) Ja na szczęście nie miałem. Znajomy miał i w sumie nie dociekałem co z tym zrobił.

tak, piszę to tylko po to, żeby wkleić tego mema :D

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
15 Odpowiedzi
10535 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Lip, 2007, 16:25:07
wysłana przez Sebastian
7 Odpowiedzi
5814 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Lut, 2008, 08:22:39
wysłana przez Pan Sinner
3 Odpowiedzi
3114 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Lip, 2010, 04:27:13
wysłana przez Grzgrz
45 Odpowiedzi
9851 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Gru, 2014, 21:14:22
wysłana przez Zomballo
10 Odpowiedzi
7719 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lut, 2016, 13:38:20
wysłana przez chronix1