Autor Wątek: Nowy Les Paul Standard na 2012 rok  (Przeczytany 14792 razy)

Offline San Dimas

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 18
  • echoes of the amplifiers ringin in your head...


Tu ten top całkiem nieźle wygląda - aczkolwiek cherry nigdy mi się nie podobały -




a tu mała próbka brzmienia - youtube co prawda to prawda - ale jakiś pogląd daje...
« Ostatnia zmiana: 09 Kwi, 2012, 16:37:42 wysłana przez San Dimas »

Offline thornado2

  • Gaduła
  • Wiadomości: 201
Nienie.
W tych nowych Gibolach te topy za bardzo tak jakby "malowane". W tych starych bardziej naturalnie wyglądają.

Offline Gwidon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 90
Ale racją jest ze topy gibsonów w niczym nie umywają się np do topów gitar music mana. Teraz gibson pod względem wizualnym nie odstaje od konkurencji...

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Imo tam zawsze rozpierdalał konkurencję, bo lespol jest lespol i nie ma się co kłócić. To wszystko jest już tak przeraźliwie kwestią tylko i wyłącznie gustu, że dyskutowanie o tym jest już jasną prowokacją do mordobicia ;)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline crushingattack

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
Imo tam zawsze rozpierdalał konkurencję, bo lespol jest lespol i nie ma się co kłócić. To wszystko jest już tak przeraźliwie kwestią tylko i wyłącznie gustu, że dyskutowanie o tym jest już jasną prowokacją do mordobicia ;)

Yhm. Tak.
Gibson do tej pory odstawał od konkurencji, inne wiosła przy porównywalnej cenie miały 5 razy ładniejsze topy (tak wiem, nieco cieńsze), wydaje mi się że ostatnio chyba trochę się ogarnęli i dają lepsze (ładniejsze) klocki. W Standardzie (standardowo ;) ) dawali AA. Czasami flejm był tak wyraźny że jakbym nie dostał między oczy napisem flejm top (spesyfikli chołsem baj gipson kąpany!) i przyjrzał się dokładniej, to bym dał sobie rękę uciąć że to plain top. Ostatni Gibon z przezajebistym topem, jakiego miałem okazję widzieć, to były Wróblowy standard. Ślicznotka.

Chociaż, nie ukrywam, moim fetyszem są topy w tym stylu:
Spoiler
Spoiler

Offline Widek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Uhh przepiękne te dwa ostatnie topy, bez kitu ideał. :D

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Imo tam zawsze rozpierdalał konkurencję, bo lespol jest lespol i nie ma się co kłócić. To wszystko jest już tak przeraźliwie kwestią tylko i wyłącznie gustu, że dyskutowanie o tym jest już jasną prowokacją do mordobicia ;)

Yhm. Tak.
Gibson do tej pory odstawał od konkurencji, inne wiosła przy porównywalnej cenie miały 5 razy ładniejsze topy (tak wiem, nieco cieńsze), wydaje mi się że ostatnio chyba trochę się ogarnęli i dają lepsze (ładniejsze) klocki. W Standardzie (standardowo ;) ) dawali AA. Czasami flejm był tak wyraźny że jakbym nie dostał między oczy napisem flejm top (spesyfikli chołsem baj gipson kąpany!) i przyjrzał się dokładniej, to bym dał sobie rękę uciąć że to plain top. Ostatni Gibon z przezajebistym topem, jakiego miałem okazję widzieć, to były Wróblowy standard. Ślicznotka.

Chociaż, nie ukrywam, moim fetyszem są topy w tym stylu:
Spoiler
Spoiler

Otóż to, mnie na przykład niczym te dwa nie urzekają i naprawdę wolę plaintop/prosty flame. Gusta ;)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline BetoNova

  • Gaduła
  • Wiadomości: 303
  • Wut?
    • Mein zespół
Cytuj
Finally, the bridge pickup’s tone control offers Gibson’s new Pure Bypass setting, providing a preset “lead mode” that routes the bridge pickup straight to the output jack at full output and brightness

Nareszcie, True Bypass w gitarze!

Ale kolorek ładny, choć mnie on bardziej leży na PRSie Modern Eagle

Offline San Dimas

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 18
  • echoes of the amplifiers ringin in your head...
http://rnr.pl/Szukaj.aspx?queryString=les+paul+standard+2012&searchInDesc=False


i sa suki... ale za ta cene to ja chyba jednak wolalbym Ramireza FL2...

Offline Lamassu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 73
  • Nie ma czegoś takiego jak "za dużo dołu"
hehehehhehe. śmiechłę. Strzelają sobie w stopę troszkę jak dla mnie , nikt oprócz kinderków z nadmiarem kasy chyba tego nie kupi. chyba że REAL COLLECTORS i będą to trzymać w casie dla mint conditon. jak dla mnie komedia.
Tak się fajnie cieszyłem, A TU KURWA BENC!

Offline fzero

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 27
2012 vs 2008


 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
45 Odpowiedzi
23728 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Kwi, 2010, 00:19:44
wysłana przez Icchok Lejb Perec
3 Odpowiedzi
4057 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Paź, 2010, 17:06:25
wysłana przez anton
262 Odpowiedzi
102115 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Maj, 2012, 09:52:42
wysłana przez michu123PL
17 Odpowiedzi
6270 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lut, 2012, 11:07:00
wysłana przez lampart
19 Odpowiedzi
8800 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Gru, 2012, 08:54:14
wysłana przez wiaderny