Autor Wątek: Końcówka mocy w Kostce podłogowej???  (Przeczytany 6860 razy)

Offline wzh

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 51
    • Final Sacrifice
no to ok.
Osobiście mam tak, że lampę 50w rozkręcam na połowę na próbie.

Gracie proby w jakiejs hali? :D Jezeli nie to Twoj podpis chyba bardzo adekwatny.

Uwazam ze 44W ze spokojem wystarczy do normalnych zastowan. Gdyby takie zabawki byly dostepne kiedy szukalem koncowki mocy do POD'a XT to najprawdopodobniej bym sie skusil.

Offline Gwidon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 90
Podobnie jak koledzy uważam ze magnum nie zastąpi porządnej rackowej końcówki ale dzięki swej mobilności na pewno może z nimi konkurować. Chociaż jeżeli poszukujesz czegoś małego to proponował bym rozglądnąć się za Cratem power blockiem którego byłem użytkownikiem i z całym sercem mogę go polecić.  W moim odczuciu magnum na dużych głośnościach może generować wiele szumów ale to tylko taka dywagacja

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Jak ten powerblock gada ? Bo taki troche mikry a niby mocny ;)
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline Gwidon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 90
Powerblock jest 1 kanałowym wzmacniaczem z końcówka mocy w klasie D. W zależności od ustawienia potencjometru gain mamy albo brzmienie czyste albo przesterowane. Co prawda zeby pograc metal nalezy odkrecic gain na max a najlepiej dopalic overdrivem albo boosterem...ale nie w tym rzecz. Crate zajebiście dogaduje sie z efektami i każdego rodzaju kostkami przesterami nieważne czy efekt byl podpiety do pętli czy przed preampem. Możliwości jest bardzo dużo. Ja uzywalem go jako taki backupowy wzmacniacz razem z podem xt i hulało świetnie. Jest tez na forum temat o tym wzmacniaczu.
Poczytaj instrukcje to dowiesz sie wszystkiego o nim:

http://www.crateamps.com/pdf/manuals/CPB150_OM.pdf

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
2 Odpowiedzi
1831 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lut, 2012, 22:08:08
wysłana przez fireboy
4 Odpowiedzi
1776 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Lut, 2013, 13:57:48
wysłana przez domas
1 Odpowiedzi
2154 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Maj, 2013, 12:41:37
wysłana przez Baszoo
8 Odpowiedzi
2620 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Cze, 2013, 09:43:11
wysłana przez Baszoo
2 Odpowiedzi
1899 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Mar, 2014, 09:32:26
wysłana przez dziubekbm