Autor Wątek: NGD - Nowy widkowy Flame EXG 7  (Przeczytany 25914 razy)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
I oto chodzi i oto chodzi :) - ja zastanawiałem się nad Sperzel-em Custom - pisałem do nich do USA - 82 $ z przesyłką do Poland 7-string w ZIELENI - genialnie pasuje do tego wiosła :) - widziałem ze SD robi także kolorowe picky i mają zieleń :) - to może przesada, ale taki 50/50 czarny/zielony (ciemny zielony oczywiście) wyglądałby ZABÓJCZO :)

facebook.com/Musza.MorningWood

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Widać nie pękła.
I zapewniam Cię, że przy odsprzedaży to, że wydałem 400 zł na klucze nikogo nie interesuje. No mooooże o 100 zł podniesie wartość rynkową wiosła. A jeżeli tego nie widzisz... Hm. Jest chyba powód dla którego gitary sprzedaję w tydzień a pół forum potrafi pierdolić się kilka miesięcy, prawda? ;)

Raczet, pierdolnij się czasami w głowę zanim wypowiesz się na niektóre tematy.
Masz rację, sprzedawajmy wiosła z porządnym osprzętem w cenie najzwyklejszych stocków :tak:
Kurwa, może na allegro dorwę gdzieś Shelby GT500 po cenie wraka ze złomowiska, bo przecież nikogo nie interesuje wykończenie i osprzęt jakie te auta mają gdy wyjeżdżają na drogę.

Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen

Commelina dobrze prawi - blokowane schallery w Mayo to koszt około 400 PLN :) Zwykłe m6 w moim setiusie  około 250 pln/ dopłata za blokowane jak pamiętam była 100-150 PLN



Dobrze prawi, bo wie za ile kupuje ;)

Sie musieliśmy minąc, bo naddziałem się na CNN ... ma sie to parcie na szkło :D

Niedziak jest jeszcze marka i jej cena na wtórnym rynku, ale prawdą jest ze przez takie pierdolenie z jednej strony jest ciężko cokolwiek sprzedać jeśli jest doinwestowane, z drugiej zaś strony macie mozliwośc wyłapywania okazji, więc każdy kij ma dwa końce. Niestety umieć dobrze sprzedać to sztuka.
« Ostatnia zmiana: 05 Kwi, 2012, 13:51:32 wysłana przez commelina »

Offline Widek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Hehe no właśnie wiedziałem, że będzie CNN to dostałem cynka, że mam być po 16stej :D Mam już dość wywiadów z TV :D

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Kurwa mać, śliczna. Znowu Ajm Soł Fakin Dżelli.
Kolor świetny, ale jednak topik troszkę niedopasowany. Już bym wolał fornir w takim wypadku czy coś. Ano i struna za dużo i skala za krótka trolololo.

Coby nie było gratulirungen bardzo :D

Offline tizziano

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 62
Co do tematu kluczy blokowanych to ja moje Sperzele sprzedałem za 200 zł w idealnym stanie ;)

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
I sugerujesz, że Mayo skupuje używki do swoich produktów? ::)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline tizziano

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 62
Nie chodzi mi o to ze można kupić wiosło z normalnymi kluczami i wstawić używane blokowane ;)

Offline glowa-glowa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
Jak najbardziej - tylko czy było ich 7 w kolorze zielonym  :D - standardowe kolory to nie problem - schody zaczynają się jak chcesz mieć coś nie tuzinkowego.

Offline tizziano

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 62
NO to życie.. w którym za wszystko nietuzinkowe trzeba płacić, taka bolesna prawda :D

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Tia, a potem te nietuzinkowe rzeczy spróbuj sprzedać. Trololololo ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
Nie chodzi mi o to ze można kupić wiosło z normalnymi kluczami i wstawić używane blokowane ;)
To tak jakbyś kupował nowe auto i wsadził do niego używane opony czy jakieś zjebane pokrowce na fotele...

@Widek: Gratulacje kolejnego zajebistego wiosła z tej samej stajni :) Niezależnie od koloru podoba mi się ten rodzaj wykończenia.

Tia, a potem te nietuzinkowe rzeczy spróbuj sprzedać. Trololololo ;D ;D ;D ;D ;D ;D

O ile nietuzinkowy kolor może jeszcze znaleźć nabywcę to marker z własną ksywką na podstrunnicy jest większym problemem.

Offline glowa-glowa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
chyba, że dopasujesz kupującego, albo wiosło jak się znudzi na ścianę powiesisz :)

Offline Widek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Nowy teścik na Flejmie:



Miłego paczenia !

Offline jaca2303

  • Gaduła
  • Wiadomości: 154
Gada :)

Offline glowa-glowa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
fajnie fajnie :) - masz jużSH-4 i SH-2? ja jadę zakładać jutro :) ... szybkie pytanie jakie grubości masz strun i czy tylko A-dropped czy niżej?

Offline Widek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Nie nie, jednak zostanie standardowy pickup flejmowy, zauwazyłem ze praktycznie gryfowego nie bede uzywać :):) Aktualnie styka mi wyłacznia SH4-7

Aktualne grubosci 10-46 / 68 -  do dropped A gada idealnie :)

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
mam taką samą koszulkę :D
 

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
14 Odpowiedzi
10854 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Gru, 2009, 13:43:29
wysłana przez Drevniak
12 Odpowiedzi
6394 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Maj, 2010, 21:47:16
wysłana przez głuchy_zjeb
23 Odpowiedzi
13415 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Maj, 2011, 13:03:31
wysłana przez kempas
NGD Flame EXG-7

Zaczęty przez matisq « 1 2 » Gitary 7-strunowe

30 Odpowiedzi
15865 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Paź, 2011, 23:12:24
wysłana przez Carlos
48 Odpowiedzi
25861 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sie, 2011, 14:49:05
wysłana przez Bjørn