Autor Wątek: Gej Party - 11.05.2012 Katowice  (Przeczytany 14702 razy)

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Ej to chyba nie wypali. 18.05 to juwenalia i Tede w Gliwicach.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
No to może wcześniej tak z tydzień? Po majówce a przed Juwenaliami?

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
11go? Tu raczej wszystko zależy od Sifego czy może udostępnić salkę :)
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
moge :)
i always go full retard

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Ja dam znać dosłownie na 2-3 dni przed czy mogię ;)
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Jestem za.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
pw :)
i always go full retard

Offline Gohes

  • Colonial Marine
  • Gaduła
  • Wiadomości: 352
  • Szatan, Blasty, Benedykt XVI...
    • J. D. Overdrive
I wszystko poszło się... mój pracodawca wymyślił mi w piątek i w sobotę szkolenie wyjazdowe, więc jestem w piździe :/

Update:

1. sify - bash studio 20H + marshall 1960A + POD x3l schecter v-7, greco LPC i masa innych
2. youshy - orange rockerverb mkII 100 + fender tele mij (bkp flat '50) + maxon od808
3. Dexterek - Mesa DR, Schecter C7, jeżeli będzie zainteresowanie to mogę jeszcze Schecter Demon i Marshall 1960BV
4. hdx - Line 6 POD HD400
5. Maciek (?)
6. Gohes - Marshall JVM 410H, Gibson Flying V, Ibanez RG 1570 po przejściach, a jak mi się będzie chciało, to i pedalboard cały wezmę
7. Owczur - nieco zmodowany Ibanez rg7620, jezeli ktos mnie przygarnie do mobilu to mozemy podskoczyc po Basha Sidewindera tripul emka IV
M: Kobieto, przynieś browar! K: A magiczne słowo? M: Czary mary, podaj browary!

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
No to count me in. Ja niezmechanizowany, więc graty mogę wziąć tylko jak ktoś się zaofiaruje z automobilem ;) A jak nie to mogie wziąć jedną Kanię, do wyboru przez Was ;)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
No to count me in. Ja niezmechanizowany, więc graty mogę wziąć tylko jak ktoś się zaofiaruje z automobilem ;) A jak nie to mogie wziąć jedną Kanię, do wyboru przez Was ;)

Weź JP proszęproszęproszę! :D
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline Winged

  • Gaduła
  • Wiadomości: 139
1. sify - bash studio 20H + marshall 1960A + POD x3l schecter v-7, greco LPC i masa innych
2. youshy - orange rockerverb mkII 100 + fender tele mij (bkp flat '50) + maxon od808
3. Dexterek - Mesa DR, Schecter C7, jeżeli będzie zainteresowanie to mogę jeszcze Schecter Demon i Marshall 1960BV
4. hdx - Line 6 POD HD400
5. Maciek (?)
6. Gohes - Marshall JVM 410H, Gibson Flying V, Ibanez RG 1570 po przejściach, a jak mi się będzie chciało, to i pedalboard cały wezmę
7. Owczur - nieco zmodowany Ibanez rg7620, jezeli ktos mnie przygarnie do mobilu to mozemy podskoczyc po Basha Sidewindera tripul emka IV
8. Winged - Ibanez RG7421 po przejściach
9. Rames - (zastanawiał się nad wzięciem Omena7 albo Zooma G3, żeby nie iść z pustymi rękoma, ale to sam się jeszcze wypowie, jak wróci do naszego pięknego kraju)
Tylko gitarę biorę, bo niestety nie mam żadnych ciekawych sprzętów(no tam ewentualnie może kogoś mogłaby zainteresować paczka 28 mm drewno z bass reflexem), a nawet jakbym miał to nie mam jak zabrać, bo jedziemy do Kato bezpośrednio z mojej matury z fizy(ta, będę w garniturku ^^).

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Kurwa kusi, bo będę wtedy po pisemnych maturach... Miałby mnie ktoś przenocować?

EDYTA:
Wstępnie bym się pisał, jeżeli ktoś przygarnąłby mnie na nocke.

1. sify - bash studio 20H + marshall 1960A + POD x3l schecter v-7, greco LPC i masa innych
2. youshy - orange rockerverb mkII 100 + fender tele mij (bkp flat '50) + maxon od808
3. Dexterek - Mesa DR, Schecter C7, jeżeli będzie zainteresowanie to mogę jeszcze Schecter Demon i Marshall 1960BV
4. hdx - Line 6 POD HD400
5. Maciek (?)
6. Gohes - Marshall JVM 410H, Gibson Flying V, Ibanez RG 1570 po przejściach, a jak mi się będzie chciało, to i pedalboard cały wezmę
7. Owczur - nieco zmodowany Ibanez rg7620, jezeli ktos mnie przygarnie do mobilu to mozemy podskoczyc po Basha Sidewindera tripul emka IV
8. Winged - Ibanez RG7421 po przejściach
9. Rames - (zastanawiał się nad wzięciem Omena7 albo Zooma G3, żeby nie iść z pustymi rękoma, ale to sam się jeszcze wypowie, jak wróci do naszego pięknego kraju)
10. michu - Gibson Les Paul Traditional 1960 Zebra
« Ostatnia zmiana: 02 Maj, 2012, 23:21:48 wysłana przez michu123PL »

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
w teorii bym miał, jak nikt inny nie zaproponuje to możemy pomyśleć.
musisz jednak mieć na uwadze, że jak przyjedziesz z washburnem to Ci go ukradnę!
i always go full retard

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Dlatego wezme Gibola. Bardzo byłbym wdzięczny za przechowanie (oczywiście na te okazję jakąś wódeczkę bym postawił), bo nie widzi mi się po nocy z Gibsonem koleją wracać.

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Leon, nie wiem czy to zauważyłeś, ale jesteśmy notorycznie ignorowani na liście obecnych ;))

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Boście się nie wpisali za wczasu!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 758
Pacz pan: jeszcze nie zaczęli nawet gejować, a już trzy strony tematu majo! ;)
Paczki z głów!

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Leon, nie wiem czy to zauważyłeś, ale jesteśmy notorycznie ignorowani na liście obecnych ;))

Kurwa kusi, bo będę wtedy po pisemnych maturach... Miałby mnie ktoś przenocować?

EDYTA:
Wstępnie bym się pisał, jeżeli ktoś przygarnąłby mnie na nocke.

KADRA ZARZĄDZAJĄCA:
#1. Harvest
#2. Leon


1. sify - bash studio 20H + marshall 1960A + POD x3l schecter v-7, greco LPC i masa innych
2. youshy - orange rockerverb mkII 100 + fender tele mij (bkp flat '50) + maxon od808
3. Dexterek - Mesa DR, Schecter C7, jeżeli będzie zainteresowanie to mogę jeszcze Schecter Demon i Marshall 1960BV
4. hdx - Line 6 POD HD400
5. Maciek (?)
6. Gohes - Marshall JVM 410H, Gibson Flying V, Ibanez RG 1570 po przejściach, a jak mi się będzie chciało, to i pedalboard cały wezmę
7. Owczur - nieco zmodowany Ibanez rg7620, jezeli ktos mnie przygarnie do mobilu to mozemy podskoczyc po Basha Sidewindera tripul emka IV
8. Winged - Ibanez RG7421 po przejściach
9. Rames - (zastanawiał się nad wzięciem Omena7 albo Zooma G3, żeby nie iść z pustymi rękoma, ale to sam się jeszcze wypowie, jak wróci do naszego pięknego kraju)
10. michu - Gibson Les Paul Traditional 1960 Zebra


Pacz pan: jeszcze nie zaczęli nawet gejować, a już trzy strony tematu majo! ;)
Wuju, bo śląsk potrafi! :)
« Ostatnia zmiana: 02 Maj, 2012, 22:49:59 wysłana przez youshy »
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Piknie, ja mogę w sumie służyć bazą noclegową w jakimś tam zakresie. Znając życie Leo i tak będzie nocował u mnie. Zostaje jedno podwójne łóżko i kawałki podłogi ;))

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
To jak ktoś będzie w stanie mnie przyjąć, niech mi da znać na PW. Transportować się będę transportem publicznym, więc jakieś ew. wytyczne jak gdzie się dostać również mile widziane.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
A właśnie, jak jest z noclegiem? Zakładamy siedzenie do baaardzo późna i potem spanie "gdzie bądź" (i nawet kontynuacja w sobotę rano) czy raczej krótsze spotkanie? Czy każdy wychodzi kiedy chce i jak chce? ;)
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 758
Pacz pan: jeszcze nie zaczęli nawet gejować, a już trzy strony tematu majo! ;)
Wuju, bo śląsk potrafi! :)

E, tam - certolicie się po prostu. Jak geje! :P
Paczki z głów!

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Pacz pan: jeszcze nie zaczęli nawet gejować, a już trzy strony tematu majo! ;)
Wuju, bo śląsk potrafi! :)

E, tam - certolicie się po prostu. Jak geje! :P

Bo tu o to chodzi! :D
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Gej Party - 11.05.2012 Katowice
« Odpowiedź #73 03 Maj, 2012, 11:13:23 »
A właśnie, jak jest z noclegiem? Zakładamy siedzenie do baaardzo późna i potem spanie "gdzie bądź" (i nawet kontynuacja w sobotę rano) czy raczej krótsze spotkanie? Czy każdy wychodzi kiedy chce i jak chce? ;)

To chyba zależy od gościnności Sifiego ;)


Sent from my iPad using Tapatalk HD

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
ja w sobote o 13:30 mam zajecia na ktore musze isc do tego czasu mozemy siedziec ;)
i always go full retard