Autor Wątek: Musikmesse 2012  (Przeczytany 4779 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Musikmesse 2012
« Odpowiedź #25 26 Mar, 2012, 16:44:33 »

Jest to prototyp w dość zaawansowanej formie, po opiniach z messe wiemy tylko że potrzebujemy "more gain!".

Nie słuchaj ich, pewnie za długo na stoisku ENGLa zabawili.

Nie tak do końca, faktycznie troche więcej by sie przydało, ale brzmi ładnie i tego mu zarzucić nie można. I czy Hamerykańskie czy dla Brytoli to w dużej mierze można wycisnąć przy konkretnej gitarze bo wzmak jest dośc plastyczny.

Offline Hesu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 266
    • www.HESU.pl
Odp: Musikmesse 2012
« Odpowiedź #26 27 Mar, 2012, 08:00:37 »
A ile tototo będzie kosztować? : D

Pomiędzy 700 a 900 ojro. W preorderze ciut taniej.


Jest to prototyp w dość zaawansowanej formie, po opiniach z messe wiemy tylko że potrzebujemy "more gain!".

Nie słuchaj ich, pewnie za długo na stoisku ENGLa zabawili.

Bez wątpienia :) Dużo zależy od gitary, dla mnie jest ok - pewnie w tym tygodniu popełnię jakąś próbkę. Również uważam że powinno być go troszkę więcej - choćby po to żeby się przekonać że było go dość wcześniej :)

Offline Sikor

  • Gaduła
  • Wiadomości: 443
    • Moje galerie...
Odp: Musikmesse 2012
« Odpowiedź #27 27 Mar, 2012, 10:05:41 »
Gain to dobra sprawa. Pod warunkiem, że jest użyteczny w pełnym zakresie. A nie jak w niektórych wzmakach różnicę słychać tak od 1 do 3, a powyżej 3 to już tylko kompresji i siary dodaje :)

+100
Dlatego zrobicie gain do 12 i styka! ;-)
Practice cures most tone issues - John Suhr
--
Moja galeria z Musikmesse 2014 i nie tylko...

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Odp: Musikmesse 2012
« Odpowiedź #28 29 Mar, 2012, 09:57:50 »
Gain to dobra sprawa. Pod warunkiem, że jest użyteczny w pełnym zakresie. A nie jak w niektórych wzmakach różnicę słychać tak od 1 do 3, a powyżej 3 to już tylko kompresji i siary dodaje :)

+100
Dlatego zrobicie gain do 12 i styka! ;-)

Pracujemy, pracujemy :)
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.