Autor Wątek: Musza - Evil Octopus on the Sunny Beach  (Przeczytany 8542 razy)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Musza - Evil Octopus on the Sunny Beach
« 19 Mar, 2012, 11:49:08 »
Czołem,

Jak już pisałem na forum, długi czas dolegało mi zapalenie ucha. Miałem więc sporo czasu na skumulowanie pomysłów i poprzerzucanie sprzętu, bo granie i nagrywanie było wykluczone. Tak więc w nowym utworze biorą udział aż cztery gitary, które gościły u mnie ostatnio: Music Man Axis Rosewood, ESP Horizon, ESP SC6 i PRS CU22. Większej różnicy to nie zrobiło, ale są (;)).

Jest to mój pierwszy mix na nowych monitorach i po chorobie, także byłbym wdzięczny za opnie na jego temat.

Okładką jak zwykle zajęła się Kmuczko: http://kmuczko.carbonmade.com

Mam nadzieję, że Wam się spodoba:


Soundcloud:
Wlacz osadzony player soundcloud


Jakby ktoś chciał zassać oto link do mp3 320kbps:
http://dl.dropbox.com/u/13715654/Ocean%20Burst/Musza%20-%20Evil%20Octopus%20on%20the%20Sunny%20Beach.mp3

Pozdro
« Ostatnia zmiana: 19 Mar, 2012, 12:44:59 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Ogolnie to mi sie podoba, jeno ja wole jaki mi perke daje stopą na klate ;) ale ja i tak nie potrafie nic przy miksie zrobić ,więc mnie sie podoba.

Offline hawran

  • Gaduła
  • Wiadomości: 165
  • że co?
    • zespół 8ball
zajebistość musza. totalnie mnie porwało.
Quicquid Latine dictum sit, altum videtur

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Ogolnie to mi sie podoba, jeno ja wole jaki mi perke daje stopą na klate ;) ale ja i tak nie potrafie nic przy miksie zrobić ,więc mnie sie podoba.

Dzięki za opinie. Stopa faktycznie ma mało najniższego dołu, ale nie chciałem robić burdelu, bo tam bas siedzi. Poza tym to by trochę uniemożliwiło głośny master, a głośny master to podstawa :P

Musza - gdzie wokale :D

Jak już pisałeś o tej zawiści to się spodziewałem większego puncha :D

a swoją drogą kiedyś będzie wokal, bo ten numer dorzucam do repertuaru swojego marnego band.

zajebistość musza. totalnie mnie porwało.

miło :)
« Ostatnia zmiana: 19 Mar, 2012, 14:32:09 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
zajebiste Muszka jak zawsze! dive w 2:53 najfajniejszy, przewijam i przewijam ;). Bardzo spójny kawałek, wszystko do wszystkiego pasuje, nie jest nudny i brzmi tak że ja pierdole.. Teach me master!
 :allah: :allah: :allah: :allah: :allah:

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
wow, dzięki :)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Miks jako całość mi bardzo robi ;) rób tak dalej :*

Offline deely

  • Gaduła
  • Wiadomości: 489
    • deely.bandcamp.com
Coś dziwnego się dzieje w 2:03-2:04 (przekompresowanie?) i czasami, szczególnie na początku zdjąłbym troszku pogłosu z werbla.
A tak po za tym to super numerek :)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Coś dziwnego się dzieje w 2:03-2:04 (przekompresowanie?) i czasami, szczególnie na początku zdjąłbym troszku pogłosu z werbla.
A tak po za tym to super numerek :)

Słucham już któryś raz tego momentu i wiem o co Ci chodzi (ms sciszenia?), ale mnie to nie przeszkadza, może na innym odsłuchu by mnie to bardziej ukuło? Pogłosu na werblu jest dużo, generalnie bardzo go lubię, więc racja, mogłem przesadzić. Na zwolnieniu pasuje, ale na głównym motywie chyba rzeczywiście zdejmę z 1db. Dzięki za opinie i cieszę się, że się podoba :)

EDIT_ puściłem sobie z YT i już mi to ściszenie przeszkadza... poprawię to, dzięki :)
« Ostatnia zmiana: 19 Mar, 2012, 22:48:51 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Gdzie jest środek?! ;)

Czad, mało wtórne, dużo ciekawych pomysłów *sięga po gitarę*

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Najlepszy fragment 1:16 :)

Nie podoba mi się brzmienie basu ale wiadomo, że dla kogo kogo dla tego kogo.

Wstawiłbym w intro dodatkowe pare sekund początku bez gitar, dla mnie brakuje oddech po wciśnięciu "play" :)

Gitarki brzmią bardzo fajnie, perkusja ma fajny werbel. Kompozycji slucha się bardzo fajnie :D
Grats!
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline grz_ost

  • Pr0
  • Wiadomości: 508
3:17 - 3:53  :o :tak: :choszatan: świetne

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Muszę coś napisać, bo mi nie dasz spokoju potem ;) Bas dokladnie taki jakiego nie lubię, czyli idealnie w Twoim guście. Całość siedzi bardzo ładnie i miło się słucha i nóżka się buja. Jestem na tak.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Żwirek i Muchomorek!

Dla mnie globalna genialność.
Paczki z głów!

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Gdzie jest środek?! ;)

...o kurwa, zapomniałem zupełnie o nim! ;)

Wstawiłbym w intro dodatkowe pare sekund początku bez gitar, dla mnie brakuje oddech po wciśnięciu "play" :)

podobno bez oddechu mocniejsze doznania ;)

3:17 - 3:53  :o :tak: :choszatan: świetne

cieplej mi jakoś się zrobiło :-*

Muszę coś napisać, bo mi nie dasz spokoju potem ;) Bas dokladnie taki jakiego nie lubię, czyli idealnie w Twoim guście. Całość siedzi bardzo ładnie i miło się słucha i nóżka się buja. Jestem na tak.

o, paczcie i Maruda zadowolona, nie wierzę! :D dzięki za opinię :-*

z tym basem to jakiś spisek jest, wszyscy się do niego przypierdalają.
ciekawe, kto za tym stoi? :D
Żwirek i Muchomorek!

mucho-mortis... myślisz, że Michu coś do mnie miał wymyślając nicka? ;)

Dla mnie globalna genialność.

dzięki :)
« Ostatnia zmiana: 19 Mar, 2012, 21:37:54 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline machloja

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 31
Nawet ja, jako wieloletni cichy użytkownik niemający nic do powiedzenia, muszę przybić piątke. Zajebiście wieszało mi się pranie przy Twoim kawałku i zapętliłem go mimochodem. Też chciałbym nabawić się zapalenia ucha, jeśli skutkowałoby to taką weną i mixem :lambanan:

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Nawet ja, jako wieloletni cichy użytkownik niemający nic do powiedzenia, muszę przybić piątke. Zajebiście wieszało mi się pranie przy Twoim kawałku i zapętliłem go mimochodem. Też chciałbym nabawić się zapalenia ucha, jeśli skutkowałoby to taką weną i mixem :lambanan:

Generalnie nie polecam, choć może coś w tym jest. Przez długi czas prawie nie słuchałem muzyki i nie grałem na gitarze. Może to mnie trochę odświeżyło, nie mówiąc o zapale do działania jak już zapalenie ustąpiło.

Cieszę się, że kawałek i mix się podobają... i fajnie, że fajnie się wiesza do niego pranie :D
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Bardzo fajny wałek. Za pierwszym przesłuchaniem wydawał mi się genialny, po paru zaczyna się troszkę nudzić - ale to chyba kwestia braku wokalu. Brzmi świetnie. Jednak wciąż imo Twoim najlepszym kawałkiem jest Air Wolf

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Bardzo fajny wałek. Za pierwszym przesłuchaniem wydawał mi się genialny, po paru zaczyna się troszkę nudzić - ale to chyba kwestia braku wokalu. Brzmi świetnie. Jednak wciąż imo Twoim najlepszym kawałkiem jest Air Wolf

...i najgorzej zmixowanym, ale zdradzę, że będzie remixowany w niedalekiej przyszłości. Dzięki Maciek za opinie :)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Bardzo fajny wałek. Za pierwszym przesłuchaniem wydawał mi się genialny, po paru zaczyna się troszkę nudzić - ale to chyba kwestia braku wokalu. Brzmi świetnie. Jednak wciąż imo Twoim najlepszym kawałkiem jest Air Wolf

...i najgorzej zmixowanym, ale zdradzę, że będzie remixowany w niedalekiej przyszłości. Dzięki Maciek za opinie :)
Może ;D Dla mnie wszystkie brzmią dobrze ale Air Wolf ma w sobie coś takiego że najbardziej buja :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Żwirek i Muchomorek!

mucho-mortis... myślisz, że Michu coś do mnie miał wymyślając nicka? ;)

A ma nita? Może był zMuszony?
Paczki z głów!

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Bardzo mi się podoba, szczególnie te sample od 2:10 i że dużo się dzieje w tle.
Bas super chrumka, gitary robią DUMM a gary mają niesamowitą przestrzeń dodając uroku temu wspaniałemu kawałkowi.

« Ostatnia zmiana: 19 Mar, 2012, 23:44:13 wysłana przez coin777 »
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Bardzo mi się podoba, szczególnie te sample od 2:10 i że dużo się dzieje w tle.
Bar super chrumka, gitary robią DUMM a gary mają niesamowitą przestrzeń dodając uroku temu wspaniałemu kawałkowi.

Whiskey Ci w głowie, co?

Hehe, ale słodzisz, dzięki :)
« Ostatnia zmiana: 19 Mar, 2012, 23:46:58 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
słucham sobie słucham, a tu brat mi przychodzi do pokoju i pyta co to bo fajne :)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
słucham sobie słucham, a tu brat mi przychodzi do pokoju i pyta co to bo fajne :)

Pozdrów :)
facebook.com/Musza.MorningWood

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
9 Odpowiedzi
3152 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Lis, 2010, 11:42:27
wysłana przez So99
41 Odpowiedzi
9021 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Lip, 2011, 23:26:36
wysłana przez bandit112
10 Odpowiedzi
3240 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Kwi, 2012, 00:38:32
wysłana przez SolarisP
126 Odpowiedzi
48958 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Sty, 2013, 11:14:17
wysłana przez thornado2
3 Odpowiedzi
1049 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Lip, 2014, 23:06:01
wysłana przez Franq