Autor Wątek: Brzydki death metal.  (Przeczytany 57333 razy)

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Odp: Brzydki death metal.
« 08 Lut, 2012, 01:38:39 »
synek, albo inaczej odbieramy muzykę, albo Cię w łeb zdrowo pogrzało

Dla mnie czyste brzmienie to np In Flames (na Clayman), Katatonia (na The Great Cold Distance), Nevermore (na This Godless Endeavor). Tak, wiem, że to nie jest death metal. Ale brzmienie w mojej opinii ma czyste. A to, co wymieniłem wcześniej jest w porownaniu do tego w chooy brudne. Może Spheres w sumie nie jest, ale i tak podałem, na wypadek, gdyby autor wątku nie znał

Poza tym nie zamierzam z żadnym metalheadem wstępować na jakąkolwiek drogę polemiki na zasadzie "nie masz racji, bo to brzmi tak, a to brzmi tak i chuj". Także cały troo death metal i całą gadkę o nim z rozkoszą możesz sobie wsadzić kolego do szuflady, ew. w głębokie poważanie, bo ja tylko machnę ręką na całe takie gadanie, jeśli zechcesz kontynuować ten wątek (co IMO jest bez sensu).

No, to pozdrawiam ciepło. ;)

/EOT

Merytorycznie:

Ależ wodzu, co wódz. Nie denerwuj się. Naprawdę jestem zaskoczony. Faktycznie musimy mieć kompletnie inne definicje brzydoty i brudu - dla mnie cały Schuldiner od Human w górę, a już szczególnie Carcass od i po Heartwork to czysta, piękna i symetryczna muza.

To naprawdę jest, cytuję, "w chooy brudne"? Wow. Idę posłuchać starego Gorefesta ;-)

Niemerytorycznie:

Sposób, w jaki się zdenerwowałeś zdemaskował Cię. Chciałeś być protekcjonalny wobec twórcy wątku i jebnąć Sienkiewiczem lub Szopenem. Ponieważ mówimy tutaj o deathmetalu, a nie o brzmieniu w ogóle, odniesienie do "czystości" brzmienia w newermorach jest kompletnie nielogiczne. Adrian Smith na poprockowych kawałkach też jest bardzo czysty, w porównaniu do koncertu z londyńskiego pabu, z osiemdziesiątego drugiego. Tak możemy ad mortem usrandum.
« Ostatnia zmiana: 08 Lut, 2012, 01:42:17 wysłana przez Ghost_of_Cain »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
0 Odpowiedzi
1599 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Cze, 2012, 10:42:35
wysłana przez ryu420
4 Odpowiedzi
3868 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Sie, 2013, 13:50:30
wysłana przez SWK.LethalInjection
1 Odpowiedzi
2026 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Gru, 2016, 20:48:27
wysłana przez Filu888
5 Odpowiedzi
1492 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Sty, 2021, 09:04:05
wysłana przez wuj Bat
7 Odpowiedzi
3038 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Paź, 2023, 00:01:02
wysłana przez Jakub0765