Autor Wątek: NGD Mensinger Stratocaster  (Przeczytany 14994 razy)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: NGD Mensinger Stratocaster
« Odpowiedź #25 04 Paź, 2011, 19:21:05 »
O, żeby Cię! :D

To na pewno była jakaś pomyłka - myślę, że człowiek chciał ustawić 600 jako wywoławczą :-)

Gratulacje!

Napisał mnie, że Music Man mu tanio uciekał. Najpierw wystawił KupTeraz w ludzkiej cenie, później licytację z minimalną taką sama jak poprzednie KupTeraz, a później wystawił za tyle ile osiągnęła na poprzedniej licytacji, bo go przycisnęło. Good for me. Jak będziesz kiedyś przejeżdżał w okolicy to wpadnij ją pomacać, satysfakcja gwarantowana ;)

BTW. Pod suknią ślubną jest miejsce na singla w środku, kto wie czy mi się kiedyś układ H-H nie znudzi. Fajnie wiedzieć, że są dodatkowe możliwości :)
« Ostatnia zmiana: 04 Paź, 2011, 21:57:44 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline ciechoslovacja

  • Gaduła
  • Wiadomości: 181
Odp: NGD Mensinger Stratocaster
« Odpowiedź #26 05 Paź, 2011, 15:55:38 »
Ta zadziorna revers head jest cudna. Mam słabość do odwróconych główek w stratach... są takie niepozornie bardziej rockowe:P No niby wszystko to samo, a jakoś tak od razu widać, że dobrze gra;)

Myślałem o stracie u mensingera i tak główka jest strzałem w dyszkę

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Odp: NGD Mensinger Stratocaster
« Odpowiedź #27 05 Paź, 2011, 17:45:08 »
Odwrócony krzyż, odwrócony pentagram, odwrócona główka...

Coś w tym jest. :D
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: NGD Mensinger Stratocaster
« Odpowiedź #28 05 Paź, 2011, 18:32:33 »
Nie wiem czy byś chciał mieć jajca wierzchem na chuju. ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline ciechoslovacja

  • Gaduła
  • Wiadomości: 181
Odp: NGD Mensinger Stratocaster
« Odpowiedź #29 06 Paź, 2011, 10:06:35 »
i to bardzo celna uwaga :P trzymajmy się odwróconych gitarowych, ale co ważne, klasycznych główek;) Taka np. odwrócona główka gibsona :P

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: NGD Mensinger Stratocaster
« Odpowiedź #30 09 Paź, 2011, 18:13:01 »
Jestem po testach w Krakowie i zachwyt nie minął. W porównaniach do Music Mana Axisa nie było się czego wstydzić, brzmiała inaczej, ale zaryzykowałbym stwierdzenie, że równie dobrze (właściciel twierdzi, że o włos gorzej, ale Krakowiak ma zawsze wszystko najlepsze ;)). Rozśmieszyły nas za to testy z Fenderem American Delux Strato, który brzmiał zdecydowanie gorzej, nawet tru single coil z 7ednera vs split coil z Mensingera (ale fakt też jest taki, że Fender był kiepsko wyregulowany). Nic tylko się cieszyć :)
« Ostatnia zmiana: 09 Paź, 2011, 18:15:30 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Odp: NGD Mensinger Stratocaster
« Odpowiedź #31 09 Paź, 2011, 18:18:26 »
mogę potwierdzić że ten strat jest zajebisty. Music man jest lepszy, choć Mucha ma inne zdanie, za to Fender rzeczywiście wypadł przeciętnie, ale zobaczymy co będzie po regulacji ;D

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
Odp: NGD Mensinger Stratocaster
« Odpowiedź #32 12 Paź, 2011, 17:12:17 »
Congratulations.
Zainspirowałeś mnie, aby w Jazzmasterze dać odwróconą główkę.
wearehelp.bandcamp. com

Offline Sphincter

  • Gaduła
  • Wiadomości: 139
Odp: NGD Mensinger Stratocaster
« Odpowiedź #33 12 Paź, 2011, 20:40:49 »
Takie tematy ranią me serce :P

Gratulacje! Prosta, ale przez to bardzo treściwa gitarka.

Offline glowa-glowa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
Odp: NGD Mensinger Stratocaster
« Odpowiedź #34 12 Sty, 2012, 13:43:31 »
Witam,

jestem śnieżynką na tym forum i trafiłem tu przez Twojego ex-strata :), właśnie godzinę temu odpakowałem paczuszkę od kolesia, który zdaje się kupił ją albo od Ciebie, albo od osoby, której sprzedałeś :), wszystko jak na Twoich zdjęciach tylko gały i nakładkę na switch zmieniono na BLACK - mam też org. WHITE :), ogram to powiem jak to gada, ale myślę, że znajazłeś konkurenta w robieniu GOOD DEALÓW - ja zamieniłem się na Schectera Omen-7, który miał zdjętą wierzchnią warstwę lakieru (BLACK) i widać dechę, wsadziłem tam DiMarzio PAF-7 z Ibka K-7 Munky i poszła na wymianę :) - ceny jaką mnie kosztował S. + PAF-y nie podam, ale od Mensingera wiem, że strat robiony jako Custom warty 2400 PLN :) - dam znać o kolejnych perełkach - teraz czekam na Mayones Strat z początku produkcji cały org. :)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: NGD Mensinger Stratocaster
« Odpowiedź #35 12 Sty, 2012, 17:44:53 »
wszystko jak na Twoich zdjęciach tylko gały i nakładkę na switch zmieniono na BLACK - mam też org. WHITE :),

Nom, jeszcze za mojej kadencji zmieniałem - ładniej mu teraz, nie?

BTW. Jakbyś zmieniał pickupy to pamiętaj, że ten mostek ma rozmiar F-Spaced.

Wesołego NGD, to fajne wiosło (i ciężkie jak diabli) ;)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline glowa-glowa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
Odp: NGD Mensinger Stratocaster
« Odpowiedź #36 12 Sty, 2012, 18:22:44 »
Spoko THX za info dot. F-Space :), zobaczę jak będzie się bujało na tych potem pomyślę :) co do ciężaru hmmm ... lekka nie jest, ale mam porównanie z LP Mayonesa - to dopiero waży - cięższego miałem w łapie tylko Giba LP z czasów jak nie wiercili dziur :) ... zdam relację jak ten Strat sprawuje się z C-Dropped hard-rock, nu-metal :)

Offline Wilk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 68
Odp: NGD Mensinger Stratocaster
« Odpowiedź #37 24 Sty, 2012, 20:21:13 »
Ja tradycyjnie się podłączę, jak Ci się znudzi, to daj znać :)

Offline Leswar

  • Gaduła
  • Wiadomości: 218
Odp: NGD Mensinger Stratocaster
« Odpowiedź #38 24 Sty, 2012, 23:28:35 »
Ja tę gitarę już gdzieś widziałem, ale nie jestem sobie w stanie przypomnieć gdzie.

Niemniej gratuluję zakupu :) Zazdrościć zazdroszczę, ale trochę bardziej innych gić ze zdjęcia niż tej :D

Pozdro

Offline glowa-glowa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
Odp: NGD Mensinger Stratocaster
« Odpowiedź #39 08 Lut, 2012, 09:53:49 »
Trochę to trwało, ale ... :) wiochło sprawuje się super, wygodne, miłe w dotyku, brzmieniowo jestem zadowolony, brzmienie takie jak lubię, a do tego ten "stratocesterowy" przydźwięk :) ... generalnie dobra zamiana he he he ... teraz wyrwałem Mayones strat z początku produkcji 80'-90' ... kasa mała, wsadzona jeszcze mniejsza, ale powiem, że jest fajnie - całość przyszła w stanie "ok", klucze Schaller org. 2 kolorowe (czarny-chromowany), deska 3 częściowa, mostek stały, płytka łącząca gryf z dechą dorabiana, maskownica ala Fender perl :), 2 org. single roboty Mayo (czyli zalane magnesy w obudowie, bez dodatkowych płytek, plastików, ect. no i 3 jakiś zamiennik bez obudowy :(, małe szperanie na Allegro i Mayo dostał czarną perłe (EMG Por Set) z aktywnym układem S/S/H z OLP Luke (G&B robione pod EMG SA/SA/81), wizyta w Mayo na regulację całości, dorobienie płytki łączącej gryf/korpus, wymiana siodełka na Graph Tech, akcja struny 10-46 do D MINIMALNA :), strap-locki i mamy efekt ZASKAKUJĄCY ... powiem Wam tylko, że deska sama z siebie gada GENIALNIE (nie umniejszając Mensingerowi) głośna jak pierun grając na sucho :) ... jest to puszczenia między ludzi jeśli chcecie :) - tak to wygląda teraz

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
9 Odpowiedzi
7910 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Kwi, 2010, 13:57:33
wysłana przez primer
13 Odpowiedzi
6953 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Paź, 2010, 19:28:13
wysłana przez So99
14 Odpowiedzi
9072 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Mar, 2011, 20:42:16
wysłana przez sobek
10 Odpowiedzi
7908 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Sie, 2011, 13:11:21
wysłana przez pele
12 Odpowiedzi
5590 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Wrz, 2011, 12:52:41
wysłana przez Rumak