Autor Wątek: Kemper Profiling Amp w thomannie.  (Przeczytany 59637 razy)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: Kemper Profiling Amp w thomannie.
« 31 Sty, 2012, 17:41:43 »
Z tego co widzę to to ustrojstwo powinno być w dziale efekty...trochę się rozczarowałem bo myślałem że to regularny wzmak i se myślę "hmm, niezła cena jeżeli to faktycznie fajnie gada", a tutaj kolejne multi-efekto-pre zrobili. Nie ogarnąłem czegoś?

Ani tego w racka nie wmontujesz, miejsca w ciul zajmuje. jak ktoś lubi grać w przody tylko, to orajt, ale w innej sytuacji? Przody bywają różne w naszym pięknym kraju o czym wszyscy wiemy.

małe xero na biurku za 6kzł? kompletnie nieporęczna forma. jeżeli interfejs jest sensowny, to nie musi być aż tyle guzików.

Pomysł fajny, ale nie dla mnie. Osobiście uważam że jest podjarka bo nowe, dlatego lepsze od fractala(tak jak fractal był lepszy od elevena(bo droższy), a eleven od PODów(bo też droższy, a jak nie droższy to przynajmniej nowszy - do momentu jak wyszedł HD PRO), co moim skromnym zdaniem jest totalną bzdurą).

Co do wyższości jednego sprzęta nad drugim, to już na starcie fractal ma większe możliwości oprócz zgrywania wzmaków co może jest fajne. Ale po co jak gotowe symulacje są spoko? ten nowy rewolucyjny ficzer sprawi że będę szczęśliwy? taki zgrany wzmak będzie brzmiał dobrze? gdzie końcówka, gdzie paka?  Kwestia brzmienia jest śliska i nie uwierzę póki sprzęta nie wymolestuję tak jak należy. A należy na "sucho", z bandem, oraz najlepiej coś nagrać.

Widziałem ludzi którzy z fajnych analogowych gratów kręcili kał, widziałem i takich którzy z gorszych kręcili fajny sałnd. komu tu wierzyć? ktoś pokręci nie tą gałką co trzeba, ustawienia fabryczne w jednym będą subiektywnie fajniejsze niż w drugim i od razu jeden grat lepszy a drugi do dupy.

 Póki co z całym szacunkiem, wybieram dużo tańszego PODa, lub z większym budżetem nowego fractala II który było nie było nie jest tym samym co stary ultra.
No pain No gain !

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
111 Odpowiedzi
71613 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Sty, 2013, 20:25:40
wysłana przez domas
298 Odpowiedzi
205425 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lis, 2023, 08:55:58
wysłana przez dari555
71 Odpowiedzi
31968 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Kwi, 2018, 11:22:22
wysłana przez The Moonshiner
7 Odpowiedzi
4521 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lip, 2014, 12:25:30
wysłana przez Dale Cooper
15 Odpowiedzi
5920 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Lut, 2015, 19:36:03
wysłana przez Nightmarishreaper